Omiljeni jezik?

Ja govorim engleski vec 7 godina, a nemacki ucim 2 .5 godine u skoli i omiljen mi je predmet, ali je tezak... Cak sam razmisljao i da upisem germanistiku, ali ne planiram da radim u buducnosti kao neki bedan profa...
Voleo bih da malo naucim francuski i spanski, ali nema se vremena...
 
Pa, nemam omiljeni jezik, jer volim i engleski, i nemacki, i francuski, a sad krecem i sa turskim. :) Mada se ipak moze reci da Deutsch malkice vise volem. :) Engleski sam ucila 10 godina, idem na kurs nemackog (srednji 2) i francuskog (srednji 1), a turski od O ucim.
A volela bih i spanski da naucim. To mi je cilj za par godina, kad savladam Deutsch und Francais.
 
Moj omiljeni jezik je spanski... ucim ga tek dva mjeseca ali sam prezadovoljna kako mi ide. Idem i na neki kurs engleskog (zbog gramatike, koja mi i nije bas tako draga :x ).. U sustini engleski ne volim ni malo.. ali sta da se radi kad ga citav svijet prica.. :roll:
Ako neko hoce da uci spanki neka dodje na :arrow: Habláis español? pa da ucimo zajedno..

Saludos :wink:
 
puella~~~:
nemacki i engleski. nemack ucim privatno, a u skoli ucim franc koji je divan ali jako tezak.
nemacki je zanimljiv :D
volela bih italijanski, ali slaba vajda od njega.
slazem se s tobom francuski je prelep jezik ja ga ucim vec 3,5 godine u skoli predivan je samo mislim da nije mnogo tezak!
 
warlock_032:
Ja govorim engleski vec 7 godina, a nemacki ucim 2 .5 godine u skoli i omiljen mi je predmet, ali je tezak... Cak sam razmisljao i da upisem germanistiku, ali ne planiram da radim u buducnosti kao neki bedan profa...
Voleo bih da malo naucim francuski i spanski, ali nema se vremena...
zasto bi morao da radis kao profa mozes da nadjes posao kao prevodilac nemacki je bas trazen jezik! evo ja sam planirala da upisem italijanski ali se plasim da necu naci posao!Pozdrav
 
Знам немачки, енглески, француски и руски онако, али ћу сад да упишем курс руског.
МРЗИМ енглески и шпански.
ВОЛИМ све словенске језике осим македонског, бугарског и чешког и немачки.
 
Moj omiljeni jezik je ŠVEDSKI. Na žalost nemam pojma skoro ništa, ali od prilike nešto. Čuo sam na TV kako pričaju i to mi zvuči kao engleski ali malo drugačije. Inače znam engleski, nemački i mađarski, i ponešto španski. Ali moja životna želja je da naučim neki od skandinavskih jezika i kad završim faks da se preselim tamo! poZz
 
Руски!
Давно сам рекла себи да ћу почети да учим руски чим дипломирам!
Сад се нешто надам да ћу наћи времна за то макар кад одем у пензију.....

Иначе, до сада сам учила два мртва и два страна језика.
 
ucim engleski i francuski, ucila latinski
francuski mi se jako svidja :)
italijanski pomalo znam od prijatelja iz Italije sa kojima se vidjam svakog leta
ruski znam neshto, baba mi je ruskinja
nemachki mi je najodvratniji jezik koji postoji
 

Back
Top