LJUBAV ILI PREDRASUDE...

seljanin_tadija

Zainteresovan član
Poruka
114
Zamislite ovako:"Idem ja kroz zivot,trazeci sebe i nju.Vremenom pronalazim sebe i svoje mesto na ovoj kugli zemaljskoj.Onda,dolazi ona.Kako vreme prolazi ja sam sve uvereniji da je ona "prava".I glasom i stasom, i razmisljanjem i ponasanjem itd.Jednom recju,ona je znacenje reci zena,po mom shvatanju.Sve ono sto sam trazio ,i sve ono sto sam zeleo za sebe.Ali...Jednog dana me hvata za ruku,stavlja na stolicu i servira pricu:"Ja nisam oduvek ovakva kakvom me ti sada vidis.Znas bila sam mlada i...Ja sam (bila) *****.Od kad sam te upoznala sve se je promenilo.Ne mogu ,a da ti ne kazerm istinu.Garantujem da sam tu "sebe" zakopala odmah kada sam osetila da si ti onaj pravi i da cu zauvek biti ovakva kakvom me sada vidis i osecas.Oteraj me od sebe,gazi,udari,opsuj,radi sta hoces...Bez obzira na odluku koju doneses,bices najlepsa stvar koja mi se dogodila u zivotu."
U principu sam lik koji o novim osobama u zivotu ,donosi sud na osnovu onoga sto sam zakljuci ,od vremena kad nekoga upozna.Ne dozvoljavam sebi da mi price rekla-kazala uticu na rasudjivanje.Ovo mi je malo delikatnija situacija.Sve sam uspeo da proanaliziram,medjutim ,kose se dve stvari.Ako nesto moze coveka promeniti " preko Noci" to je sigurno LJUBAV,ali ...Koliko malo treba lecenom alkosu da ponovo popije tj njoj da me ,recimo prevari... :(
 
e pa lepo kada upoznate pravu, a vi nju fino odma kod psihijatra da uradi sve moguce testove, i da se vidi da li potpada pod "normalno", pa zatim na analizu krvi, da utvrdimo da nema nekih nedozvoljenih supstanci, pa onda trazis porodicno stablo, barem 200 godina u nazad...testovi i samo testovi..pa ako se uklapa u tvoju savrsenu sliku zene e onda moze.. :roll:
 
...znam cene samo za valjevo....
...10E je oral....
...30E je klot sex....
...50E je full deal, po principu - trazzi i dobices....
...sve ovo je po jednom snoshaju...
...a setila sam se jedne cure... njoj, kako to voli da kazze, "pushim dobro ****" pishe u lichnoj... voli cura.... i tako je krenula da se vidja sa nekim tipom... i malo po malo... ona mu popushi, a tip je pita shta joj treba u prodavnici, pa ode pa joj kupi.... ona mu popushi, pa on njoj kupi cipele.... pa je preporuchi dalje drugarima, pa oni sami dolazili sa kesama namirnica, prashkom za vesh, kozmetikom itd.... kao djoranje za oral. i tako zavrshi fakultet.
...poenta priche je....
....sada je u srecnoj vezi, vrlo je verna.... mislim, da nije, rekla bih, ali jeste... akademski je gradjanin, sa smislom za biznis - un ovchila je prirodni talenat.....
 
Ma jel to stvarno ili kao razmisljamo u teoriji????? Ako je stvarno imaj veliko srce pa je razumi! Ako je ona bas ono sto si trazio...pa onda je i takva ono sto si trazio. Zasto bi sad bilo drugacije? Ne verujem da treba da se pitas da li cete prevariti ili ne. Ne mislim da je to dilema uopste vec da li mozes da svaris tu cinjenicu da je bila to sto jeste. Ja bi se interesovala zasto je to bila?
 
seljanin_tadija:
Koliko malo treba lecenom alkosu da ponovo popije tj njoj da me ,recimo prevari... :(
Slušaj ti. Imaš iskrenu osobu koja je prošla ono što je prošla. To nije za poređenje sa alkoholizmom. Problematičniji su oni neiživljeni koji su ostali hendikepirani što nisu imali neka iskustva koja možda priželjkuju pa se boje da će umreti a da to ne probaju.
 
muzjak:
Slušaj ti. Imaš iskrenu osobu koja je prošla ono što je prošla. To nije za poređenje sa alkoholizmom. Problematičniji su oni neiživljeni koji su ostali hendikepirani što nisu imali neka iskustva koja možda priželjkuju pa se boje da će umreti a da to ne probaju.
:shock: :shock: :shock: Ti mislis da je ta zena PROZIVELA zivot??? :shock: :shock: :shock:
 
Dobro. Vazi. Prihvaticu da nije jer da jeste bilo bi stvarno morbidno. ja nisam dobro procitala pocetak. I slazem se za ne izivljene. ;) Ja mislim da je nju neka uzasna zivotna situacija na to naterala i da tu treba da trazis opravdanje za njene odluke.
 
...u chemu je u stvari problem...? mogla je da ti nikad ne prizna - kao da bi ikad saznao, pa zar ne treba ceniti iskrenost? da li si se zaljubio u nju ili njenu moralnost? nju njeno prethodno iskustvo chini takvom kakva jeste, a ti, kazzesh nju takvu volish, pa prihvati onda i njenu proshlost?
...i shta na kraju ostaje - strah i malo povredjene mushke sujete... ubitachna kombinacija.
... i znam mnogo primera lechenih alkoholichara nepovratnika, biblija daje primer lechene qrve, a u stvarnosti se pobroji par hiljada kvazi moralstkinja koje su slika i prilika promiskuiteta....
 
E to sestro!! Slazem se s tobom 100%! Ima jedno selo malo (lepse od Pariza) i kad izadjes i sednes s tipo svi cokcu i kolutaju okicama i cude se! (valjda tako u svi selima) Prozivaju takve osobe da su lake i sl a ovamo ne znam se ko koga ali bitno je da svet ne vidi! E pa na to me podseca ova prica! Licemerje! Bitno je da te ona do sad nije lagala!!! Ako nije sta jos hoces od nje?
 
Maslachak:
...u chemu je u stvari problem...? mogla je da ti nikad ne prizna - kao da bi ikad saznao, pa zar ne treba ceniti iskrenost? da li si se zaljubio u nju ili njenu moralnost? nju njeno prethodno iskustvo chini takvom kakva jeste, a ti, kazzesh nju takvu volish, pa prihvati onda i njenu proshlost?
...i shta na kraju ostaje - strah i malo povredjene mushke sujete... ubitachna kombinacija.
... i znam mnogo primera lechenih alkoholichara nepovratnika, biblija daje primer lechene qrve, a u stvarnosti se pobroji par hiljada kvazi moralstkinja koje su slika i prilika promiskuiteta....

Slazem se...
 
Da, ima ovde puno zanimljivih odgovora, al ja ne ukapirah - je l ona bila qrva kao prostitutka ili qrva u smislu da je bila promiskuitetna ?
U oba slucaja, treba da se potrudis da shvatis razloge za takvo njeno ponasanje, i onda na osnovu toga vidis mozes li sa njom ili ne.
Ja se ne bih dvoumila...jbt., u oba slucaja je fenomenalna u krevetu, verovatno :):)...zezam se, naravno- moz' da izbacis ovo poslednje iz zapisnika, ako ti se ne svidja...doduse, sad mi pade na pamet jedna ozbiljna stvar- ja sam sa muskarcem svog zivota vec nekoliko god., al, on, ovako fin, dobar i sve ostalo- sto mi savrseno odgovara, ima samo jednu manu- nije bas iskusan u sexu, pa jedino to ume da smeta....sad, mozda dobar sex moze i da ne zavisi toliko od iskustva, koliko od temperamenta ili neceg sl. ...sta znam...jao, opet sam otisla daleko od teme :(...necu vise.
 
Uf, tek sad videh koje je znacenje reci qrva ovde, kad je autor teme pomenuo R.Gira i J.Roberts...:(...no, u tom slucaju, stvarno ne razumem kakve veze ima tvoja sumnja da moze da se desi da ce da te prevari, zato sto se bavila time...aman, i to je posao, i to mnogo posteniji od dobrog broja, drustveno prihvatljivih poslova...mislim da samo patoloski tipovi mogu da se bave prostitucijom radi zadovoljstva...
 

Back
Top