IDEMO SVI ZAJEDNO

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jovana

Zainteresovan član
Poruka
259
Rekla sam da necu nista unapred da pricam i pridrzavacu se toga. Svi koji se budu slozili sa ovom temom duzni su da kada ih na vreme obavestimo, o tacnom datumu i doglednom vremenu, da se pojave.
Naime hocu da vidim ko od vas bas voli zivotinje i ko bi od vas preuzeo nesto ako ih neko zlostavlja, ko bi pomogao pri nalazenju sponzora, obavestavanju o nekim informacijama koje bi koristile, volontirali i slicno...
Pa me zanima ko od vas hoce i koju bi ulogu vrsio dajte mi vase odgovore. Ali opet napominjem samo ko hoce da se nadje posle kada zakazemo sastanak nek odgovara na post!!!

Ovde trebaju da odgovaraju oni koji nisu samo jaki NA RECIMA vec oni koji nesto KAZU TAKO I URADE!!!
 
za sad nemam svoju organizaciju al nemoj sada nista da me pitas recicu ti za koji dan sve kako stoje stvari napisacu sve sada nista nemogu da pricam dok nedobijem odgovor malo strpljenja molicu
 
Rado bi se prijavio, ali stvarno nemam vremena! Mnogo volim zivotinje ali svaki dan mi je u full-u i nemam vremena ni za kakve sastanke!

ps: Jovana i ostali..... u potpunosti Vas podrzavam u akciji i ako Vam treba bilo kakva pomoc slobodno pisite!

pozzzz svima!
 
ok ja ne bi da primoravam ljude ovo je samo vasa dobra volja
eto web-dizajnera imam, fotograf & piar sam ja imam 2 vozaca -mushu13 djole je kupio peglicu i golfa- ne pitaj zasto i peglicu kad je golf dovoljan razlog je krajnje glup. fizikalce, ludake heh aj toliko za sad
 
E marko bas takve ljude mrzim sad cu da ti ja skratim pricu i kazem par reci
prvi koji se malo neslazu sa mojim radom su moji roditelji koji misle da je to gubljenje vremena ali shvatili su da ja to volim i prihvatili iako nemam ni 18godina -sad cu u oktobru, sada sam se jbg otkrila-
moji prijatelji isto tako se ljute sto ja nekada nemam vremena mnogo za njih ili sto kada me pitaju nesto o azilu ja nemogu da stanem sa pricom, jer pricu nemozes na pola da pocnes jer mnogi je nece ni shvatiti....
prijatelji koji ne podrzavaju moj privatan zivot tj moj posao, me ne zanimaju mnogo oni mogu da mi budu samo poznanici, jer ono sto ja volim da radim niko ne moze da me odvuce od toga i da ja te upravo mrzim jer si dosao da se pravdas sa tom glupom izjavom, ustvari bolje da se odlucim ne mrzim te sazaljavam te jer si dozvolio, ako je tvoje opravdanje tacno, da ti neki plan koji zelis da ostvaris upropaste prijatelji. ONO STO ZELIS ZA TO SE I BORI
ne zelim da ovako uplasim druge, ali ne volim kada mi neko ko zapocne temu o organizaciji ja je pratim i citam sve njegove postove odjednom dodje sa ovako glupom izjavom.... a sastanak kada budemo zakazivali dogovoricu se sa svima koji se budu prijavili na ovu temu, jer moramo da se nadjemo na sredini da bi saradjivali, zar ne?
 
Marko93:
Ljudi stvarno mi je zao zbog ovoga ali da skratim pricu

Odustajem imam nekih problema sa drugovima iz skole zbog ovoga poz i srecno!

Sta zajebavaju te sto ti je stalo do zivotinja?!?! Ma daj....znam da si klinac i da to sada ne mozes da skontas ali ti tvoji nazovi drugovi ako te zezaju zbog tako neceg onda ti nisu ni nazovi drugovi, nego neke iskomplexirane budale kojima je krivo sto ti cinis neko dobro delo za razliku od njih. Takve ljude najiskrenije sazaljevam a sad i tebe sa njima jer si sebi dozvolio da napustis neke licne ideje i ciljeve zbog kompletno nebitnih osoba. Razmisli malo o tome ko zaista upravlja tojim zivotom - ti ili neka tamo druga deca koje se za pet godina neces ni secati?
 
Postoje ljudi koji jako rano sazrevaju i oni koji nikad ne dorastu (napomena: ovo nema veze sa "odrastanjem") tako da ovo sa godinama i nema nekog smisla.
Molim provokatore da se sklone sa teme - niko ne voli one "drugr" mere!
 
predTORU ako si spreman da budes iskren i da svoje znanje i fizicku sposobnost maximalno posvetis onda uredu pre svega psiha je na prvom mestu... ne zelimo da imamo ljude koji lazu i koji muljaju svasta nisu od reci i samo zavlace.
a koliko godina ja imam mozes proveriti tako sto ces kliknuti na moje ime tj na moj profil ali ovde je bitnija tvoja sposobnost a ne starost...
 
filipos sada gledamo da odemo od sadasnje organizacije jer je neodgovorna a zena koja cuva pse je nemarna.
Planovi? po mogucnoscu da otvorimo svoj azil i organizaciju ako ne onda da se udruzimo sa neklom ozbiljnom. udomljavanje, pansion, akcije i ostale stvari koje idu za to imamo donatore hranom dobri smo sa RTS1 i imamo ko da nam radi reportaze. e a ja sada ne znam dal sam ti dovoljno napisala al ako te jos nesto interesuje postavi pitanje odgovaram!
 
Lepo.A koliko vas za sada ima?Jel imate neko mesto za sastanke ili je to tek u planu?Koliko se cesto sastajete?I sta bi novi clanovi tj ja:) trebalo da rade?Pretpostavljam da se ona prva recenica odnosi na Orku?Ja, iskreno ne znam kako te organizacije funkcionisu ni koliko ih ima(cula sam samo za Orku) jer nikad nisam imala priliku da budem u nekoj od njih ali imam veliku zelju da uradim nesto za nase najbolje prijatelje:) ali da to stvarno bude nesto ozbiljno,u organizaciji u kojoj se ne zasniva sve samo na planovima, vec se oni i sprovode u delo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top