LJUBAV ILI SEX - SHTA JE POTREBNIJE?

pa, ako si žensko - lakše ćeš doći do sexa nego muškarci. a, što se tiče ljubavi - do nje i muškarci i žene dolaze teže nego do seksa. - ali ovo svi već znaju! šta nam je potrebnije? svakako ljubav. čak i onima koji misle da im više treba sex, treba i ljubav. svima treba ljubav. to je jedna od najjačih potreba svakog čoveka - potreba za afektivnom vezanošću. pitaj bilo kog psihologa.
 
Seks dostupan ili ne, kako za koga ali ljubav je definitivno mnogo nedostupnija. Kod seksa se u krajnjoj liniji sve svede na hteti ili ne. U ljubavi važe neka sasvim druga pravila i neke sasvim druge mnogo suptilnije igre.

Valjda je ideal spojiti seks s ljubavlju ali onom pravom - zaljubljenost je nešto drugo i obično kratkog daha. Ideal ipak retko i teško ostvariv.
 
sex bez ljubavi nema smisao, sem kao olimpijska disciplina. ljubav bez sexa je vec sama po sebi jaaaako lepa... nikada ne bih zeleo da volim devojku a da ne mogu do kraja da je "volim"... stvarno narode, kako se vi osecate na temu sexa? za mene je to ... pa najvisi nacin izrazavanja ljubavi dve osobe... i nije mi do toga sa devojkom koju ne volim
 
Zaboravih koliko tacno covek moze bez hrane, bese li 3-4 nedelje, tako nesto. Bez kiseonika u najboljem slucaju 5 min. Dakle vazniji je kiseonik.
I postoje i glupa pitanja. Kakvo te dve stvari mogu da se porede na taj nacin? Ali eto da bi covek istinski bio srecan, a ne samo prividno, potrebnija mu je ljubav.
 

Back
Top