Koji znak(po vama)ume da bude najgadniji ako mu se zamerite?
Strana 1 od 12 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 297

Tema: Koji znak(po vama)ume da bude najgadniji ako mu se zamerite?

Eni
    Guest

Podrazumevano Koji znak(po vama)ume da bude najgadniji ako mu se zamerite?

Daklem,po vasem iskustvu ili iskustvu drugih koji znak ume da bude najneprijatniji i najzeznutiji ako vas iz nekog razloga ne podnosi(bilo da ste mu se zamerili ili ne)??Reci cu svoje misljenje ,ali nemojte se ljutiti,to je iskustvo moje i mojih drugarica...Po meni su skorpije najopasnije ako te ne vole zbog neceg.Ali smatram,da su jako inteligentne,ne bi ni mogle da budu takve u tim situacijama da nisu.Imala sam jednu poznanicu koja me nije od prvog momenta podnosila(a nikad se sa njom nisam druzila),a opet u poslednje vremme sam upoznala dve koje su zaista super!
    Bez ljutnje samo,to se odnosi samo na pojedince,naravno! ops:
    A,po vasem misljenju koji znak ume da bude najprijatniji i ako ste mu nesto lepo ucinili da vam na jos lepsi nacin vrate?
    Iz mog iskustva-Devica i jarac
    A,vi??Pozdrav

Guest

Podrazumevano

škorpije

lepa jarica
    Guest

Podrazumevano beee

jarcevi znaju biti jako neprijatni kad im neko stane na zulj!IMA JEDNA POSLOVICA AKO SI MU MIJO I DRAG JARAC JE PITOM I DRAG,AKO PAK NISI,NADRLJAO TI SI! :wink:

malaplava
    Guest

Podrazumevano

Skorpije definitivno!!!

Početnik
    Učlanjen
    13.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Ljudi, nismo mi tako losi!!!

Evo, ja sam skorpija i ne mogu da se slozim sa vama da smo najgori moguci znak. To vam govorim iz licnog iskustva. Jeste da sam malo pristrasan, ali ... sta da se radi, takvi smo. Jeste da je naje**o onaj ko nam stane na zulj i da imamo jes neke mane, ali zato skorpija kad nekog stvarno zavoli i zagotivi, onda je to iskreno do samog kraja. I ne samo to, vec mnogo vise...

Ssonja
    Guest

Podrazumevano devica,rak

Citat Original postavio Anonymous
    škorpije
    devica je najpokvareniji znak zodijaka. Vrlo je podmukla, a rak je gori od svih zajrdno kada je povredjen

Guest

Podrazumevano Re: Koji znak(po vama)ume da bude najgadniji ako mu se zamer

Citat Original postavio Eni
    Daklem,po vasem iskustvu ili iskustvu drugih koji znak ume da bude najneprijatniji i najzeznutiji ako vas iz nekog razloga ne podnosi(bilo da ste mu se zamerili ili ne)??Reci cu svoje misljenje ,ali nemojte se ljutiti,to je iskustvo moje i mojih drugarica...Po meni su skorpije najopasnije ako te ne vole zbog neceg.Ali smatram,da su jako inteligentne,ne bi ni mogle da budu takve u tim situacijama da nisu.Imala sam jednu poznanicu koja me nije od prvog momenta podnosila(a nikad se sa njom nisam druzila),a opet u poslednje vremme sam upoznala dve koje su zaista super!
    Bez ljutnje samo,to se odnosi samo na pojedince,naravno! ops:
    A,po vasem misljenju koji znak ume da bude najprijatniji i ako ste mu nesto lepo ucinili da vam na jos lepsi nacin vrate?
    Iz mog iskustva-Devica i jarac
    A,vi??Pozdrav

vodolija77
    Guest

Podrazumevano

Vodolije mogu da budu jako osvetoljubive! Ako ih neko prevari ili povredi znaju da se osvete i posle 10 godina!

Guest

Podrazumevano Re: devica,rak

Citat Original postavio Ssonja
    škorpije
    devica je najpokvareniji znak zodijaka. Vrlo je podmukla, a rak je gori od svih zajrdno kada je povredjen

naravno da device nisu najpokvareniji znak zodijaka! Tako nesto ne postoji! Ni jedan znak ne moze biti dobar ili los!

Ti verovatno imas neprijatno iskusvtno sa nekom(ili nekim) devicama ali to nikako ne znaci da su sve pokvarene!Ako je neko dobaR prijatelj jedne device, on zna da uvek ima nekoga na koga moze da se osloni, i da ce one pokusati na svaki mogucji nacin da pomognu! One mogu biti najbolji prijatelji od svih znakova! One nikada necje slagati ili vam pricati nesto samo da bi vam se uvlacile nego ce vam recji u lice!(ako ti to smatras pokvarenim???!!!)

skorpije su zeznuti neprijatelji, ali izuzetno odani prijatelji i to za ceo zivot.

slučajna prolaznica
    Guest

Podrazumevano

što će reći škorpije su odani prijatelji i odani neprijatelji

Marija '82
    Guest

Podrazumevano

Jarcevi!I ja sam jarac u horoskopu,tako da iz iskustva mogu da kazem da iako smo pravi prijatelji i mnogo tolerisemo,ako nas neko mnogo povredi ili uvredi,umemo da budemo mnooogo "gadni".Ne mislim da bismo se prepirali ili svadjali,vec bismo jednostavno "zacutali" i ta osoba za nas vise ne bi postojala...Posle jarceva,po mom misljenju,slede skorpije i lavovi.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.11.2003.
    Reputaciona moć
    54

škorpije
    slazem se ovo za devicu, mislim zensku, svih 20 koje znam su strasno iskompleksirane i zle i sebicne i neoprezaju od niceg a ovo sto se tice mene opet si u pravu samo to treba bas neko smrtno da mi se zameri ili nekome koga ja volim, u suprotnom nevolim da povredjujem druge, ali opet postoji ono oko za oko, zub za zub

kaubojka
    Guest

Podrazumevano

hmmmm ja ne poznajem ni jednog skorpiju...
    vodolije me malo nerviraju, rakovi isto.... strelci su mi gotivni..

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

mislim da je rak opet u pitanju...

anakin
    Guest

Podrazumevano

rak ce da se ljuti do kraja zivota, skorpija ce pokusati da te ubije, bik ce da ti skine glavu uz spektakl (ali ce se ipak odljutiti) a ovan ce furiozno da ti saspe sve u facu pa ce sutra da se izvinjava.
    jarac ce te samo precrtati u svom zivotu a lav ce ti kraljevski oprostiti.
    devica ce da se duri ali nikad nece praviti scene.
    blizanci i vage ce brzo zaboraviti i nastaviti kao da nista nije bilo.
    strelac i vodolija ce biti duboko povredjeni ali nikad se nece svetiti.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.12.2003.
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Anakin, jel to iz iskustva ili iz neke kjnige. kako bilo otprilike je tacno. Skorpije su najgadniji znak to je sigurno. Sto se bika tice imam ga pored sebe svaki dan i stvarno skida glavu uz spektakl ali se takodje veoma veoma brzo odljuti. A strelci (O, pa to sam ja!) se zaista ne svete, nikada, ali umemo da budemo duboko i nizlecivo povredjeni. Zasto li smo samo tako osetljivi? I to znam iz iskustva jer se tako pogodilo da mi najbolja prijateljica i jos dva bliska druga budu upravo strelci kao i ja.

rrriba
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio anakin
    rak ce da se ljuti do kraja zivota, skorpija ce pokusati da te ubije, bik ce da ti skine glavu uz spektakl (ali ce se ipak odljutiti) a ovan ce furiozno da ti saspe sve u facu pa ce sutra da se izvinjava.
    A ribe?

Početnik
    Učlanjen
    19.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

devica definitivnooooooooooooooooo

natashica
    Guest

Podrazumevano slazem se..

...za ovo za strijelce:

E, za djevice..hmm..nije bash pozeljno zamjerati im se.

anakin
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio rrriba
    Citat Original postavio anakin
    A ribe?

ribi mozes da se zameras do prekosutra i nece ti se osvetiti. ALI! one su najpovredljiviji znak i sa tim se nije igrati. mislim da ribe ne umeju posteno da se naljute (kao jedan ovan npr.) i moras biti stvarno majstor da nateras ribu da vice.
    mada, umeju da udare prilicno nisko ili da postupaju cudno iz samo njima znanih razloga (sto povredjuje druge, a oni to ponekad ne kapiraju).
    mislim da je malo jedan zivot da se razume riba, veruj mi.
    ali ribe cesto ni ne primete da im se neko zamerio. toliko veruju u ljudsku dobrotu da i kad im neko cini lose, one to prosto ne primecuju.

Početnik
    Učlanjen
    20.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

škorpije
    A ŠTA JA DA RADIM,JA SAM RAK,PODZNAK ŠKORPIJA!LJUDI NEMOJTE DA SE KAČITE SAMNOM...

Početnik
    Učlanjen
    04.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio RAK
    škorpije
    slazem se ovo za devicu, mislim zensku, svih 20 koje znam su strasno iskompleksirane i zle i sebicne i neoprezaju od niceg a ovo sto se tice mene opet si u pravu samo to treba bas neko smrtno da mi se zameri ili nekome koga ja volim, u suprotnom nevolim da povredjujem druge, ali opet postoji ono oko za oko, zub za zub
    ma ovo je smesno

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio dacadaaccaa
    Njihova metoda - noz u ledja!

Vodolija
    Guest

Podrazumevano

Bravo ANAKIN.

Početnik
    Učlanjen
    04.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

[quote="Anonymous"]
    Citat Original postavio dacadaaccaa
    Njihova metoda - noz u ledja![/quote]

ja polazim od sebe, nikada to nisam uradila. to su klasicne predrasude. mogu zamisliti sta ste im uradili kada su se one tako ponasale!!!

Slične teme

1. KOJI ZNAK JE PO VAMA UBEDLJIVO NAJBOLJI
    Autor x men u forumu Astrologija
    Odgovora: 727
    Poslednja poruka: 02.03.2017., 13:53
  2. Ko bi po vama trebao da bude predsednik Srbije?
    Autor srpskibanat u forumu Politika
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 27.10.2007., 20:19
  3. Kakav bi po vama trebao da bude idealan momak?
    Autor Crazy in love u forumu Žene
    Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 21.09.2006., 22:28
  4. Kakva po vama treba da bude dobra pesma?
    Autor maja cmicak u forumu Muzika
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 28.03.2006., 19:22

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •