Koji znak(po vama)ume da bude najgadniji ako mu se zamerite?

E

Eni

Gost
Daklem,po vasem iskustvu ili iskustvu drugih koji znak ume da bude najneprijatniji i najzeznutiji ako vas iz nekog razloga ne podnosi(bilo da ste mu se zamerili ili ne)??Reci cu svoje misljenje ,ali nemojte se ljutiti,to je iskustvo moje i mojih drugarica...Po meni su skorpije najopasnije ako te ne vole zbog neceg.Ali smatram,da su jako inteligentne,ne bi ni mogle da budu takve u tim situacijama da nisu.Imala sam jednu poznanicu koja me nije od prvog momenta podnosila(a nikad se sa njom nisam druzila),a opet u poslednje vremme sam upoznala dve koje su zaista super!
Bez ljutnje samo,to se odnosi samo na pojedince,naravno! :oops:
A,po vasem misljenju koji znak ume da bude najprijatniji i ako ste mu nesto lepo ucinili da vam na jos lepsi nacin vrate?
Iz mog iskustva-Devica i jarac
A,vi??Pozdrav :D
 
Eni:
Daklem,po vasem iskustvu ili iskustvu drugih koji znak ume da bude najneprijatniji i najzeznutiji ako vas iz nekog razloga ne podnosi(bilo da ste mu se zamerili ili ne)??Reci cu svoje misljenje ,ali nemojte se ljutiti,to je iskustvo moje i mojih drugarica...Po meni su skorpije najopasnije ako te ne vole zbog neceg.Ali smatram,da su jako inteligentne,ne bi ni mogle da budu takve u tim situacijama da nisu.Imala sam jednu poznanicu koja me nije od prvog momenta podnosila(a nikad se sa njom nisam druzila),a opet u poslednje vremme sam upoznala dve koje su zaista super!
Bez ljutnje samo,to se odnosi samo na pojedince,naravno! :oops:
A,po vasem misljenju koji znak ume da bude najprijatniji i ako ste mu nesto lepo ucinili da vam na jos lepsi nacin vrate?
Iz mog iskustva-Devica i jarac
A,vi??Pozdrav :D
 
Ssonja:
Anonymous:
devica je najpokvareniji znak zodijaka. Vrlo je podmukla, a rak je gori od svih zajrdno kada je povredjen


naravno da device nisu najpokvareniji znak zodijaka! Tako nesto ne postoji! Ni jedan znak ne moze biti dobar ili los!

Ti verovatno imas neprijatno iskusvtno sa nekom(ili nekim) devicama ali to nikako ne znaci da su sve pokvarene!Ako je neko dobaR prijatelj jedne device, on zna da uvek ima nekoga na koga moze da se osloni, i da ce one pokusati na svaki mogucji nacin da pomognu! One mogu biti najbolji prijatelji od svih znakova! One nikada necje slagati ili vam pricati nesto samo da bi vam se uvlacile nego ce vam recji u lice!(ako ti to smatras pokvarenim???!!!)

skorpije su zeznuti neprijatelji, ali izuzetno odani prijatelji i to za ceo zivot.
 
Jarcevi!I ja sam jarac u horoskopu,tako da iz iskustva mogu da kazem da iako smo pravi prijatelji i mnogo tolerisemo,ako nas neko mnogo povredi ili uvredi,umemo da budemo mnooogo "gadni".Ne mislim da bismo se prepirali ili svadjali,vec bismo jednostavno "zacutali" i ta osoba za nas vise ne bi postojala...Posle jarceva,po mom misljenju,slede skorpije i lavovi.
 
Ssonja:
Anonymous:
devica je najpokvareniji znak zodijaka. Vrlo je podmukla, a rak je gori od svih zajrdno kada je povredjen
slazem se ovo za devicu, mislim zensku, svih 20 koje znam su strasno iskompleksirane i zle i sebicne i neoprezaju od niceg a ovo sto se tice mene opet si u pravu samo to treba bas neko smrtno da mi se zameri ili nekome koga ja volim, u suprotnom nevolim da povredjujem druge, ali opet postoji ono oko za oko, zub za zub :roll:
 
rak ce da se ljuti do kraja zivota, skorpija ce pokusati da te ubije, bik ce da ti skine glavu uz spektakl (ali ce se ipak odljutiti) a ovan ce furiozno da ti saspe sve u facu pa ce sutra da se izvinjava.
jarac ce te samo precrtati u svom zivotu a lav ce ti kraljevski oprostiti.
devica ce da se duri ali nikad nece praviti scene.
blizanci i vage ce brzo zaboraviti i nastaviti kao da nista nije bilo.
strelac i vodolija ce biti duboko povredjeni ali nikad se nece svetiti.
 
Anakin, jel to iz iskustva ili iz neke kjnige. kako bilo otprilike je tacno. Skorpije su najgadniji znak to je sigurno. Sto se bika tice imam ga pored sebe svaki dan i stvarno skida glavu uz spektakl ali se takodje veoma veoma brzo odljuti. A strelci (O, pa to sam ja!) se zaista ne svete, nikada, ali umemo da budemo duboko i nizlecivo povredjeni. Zasto li smo samo tako osetljivi? I to znam iz iskustva jer se tako pogodilo da mi najbolja prijateljica i jos dva bliska druga budu upravo strelci kao i ja.
 
anakin:
rak ce da se ljuti do kraja zivota, skorpija ce pokusati da te ubije, bik ce da ti skine glavu uz spektakl (ali ce se ipak odljutiti) a ovan ce furiozno da ti saspe sve u facu pa ce sutra da se izvinjava.
jarac ce te samo precrtati u svom zivotu a lav ce ti kraljevski oprostiti.
devica ce da se duri ali nikad nece praviti scene.
blizanci i vage ce brzo zaboraviti i nastaviti kao da nista nije bilo.
strelac i vodolija ce biti duboko povredjeni ali nikad se nece svetiti.

A ribe?
 
rrriba:
anakin:
rak ce da se ljuti do kraja zivota, skorpija ce pokusati da te ubije, bik ce da ti skine glavu uz spektakl (ali ce se ipak odljutiti) a ovan ce furiozno da ti saspe sve u facu pa ce sutra da se izvinjava.
jarac ce te samo precrtati u svom zivotu a lav ce ti kraljevski oprostiti.
devica ce da se duri ali nikad nece praviti scene.
blizanci i vage ce brzo zaboraviti i nastaviti kao da nista nije bilo.
strelac i vodolija ce biti duboko povredjeni ali nikad se nece svetiti.

A ribe?


ribi mozes da se zameras do prekosutra i nece ti se osvetiti. ALI! one su najpovredljiviji znak i sa tim se nije igrati. mislim da ribe ne umeju posteno da se naljute (kao jedan ovan npr.) i moras biti stvarno majstor da nateras ribu da vice.
mada, umeju da udare prilicno nisko ili da postupaju cudno iz samo njima znanih razloga (sto povredjuje druge, a oni to ponekad ne kapiraju).
mislim da je malo jedan zivot da se razume riba, veruj mi.
ali ribe cesto ni ne primete da im se neko zamerio. toliko veruju u ljudsku dobrotu da i kad im neko cini lose, one to prosto ne primecuju.
 
RAK:
Ssonja:
Anonymous:
devica je najpokvareniji znak zodijaka. Vrlo je podmukla, a rak je gori od svih zajrdno kada je povredjen
slazem se ovo za devicu, mislim zensku, svih 20 koje znam su strasno iskompleksirane i zle i sebicne i neoprezaju od niceg a ovo sto se tice mene opet si u pravu samo to treba bas neko smrtno da mi se zameri ili nekome koga ja volim, u suprotnom nevolim da povredjujem druge, ali opet postoji ono oko za oko, zub za zub :roll:
ma ovo je smesno
 

Back
Top