mala pomoc devojaka za momka

Pa, trajno moze jedino laserom. Verovatno je skupo, ali ne znam koliko to tacno kosta. Moram priznati da mene licno laser bas i ne privlaci - malo je previse SF za moj ukus. Bolje voskom. Muska depilacija... to me nekako podseca na stare Rimljane - bas je ok :) Poz
 
Laser - da, ali mi se čini da je to ipak neka procedura, ne može to tako odma'... Čini mi se da to zahteva nekoliko ponavljanja, do totalnog istrebljenja dosadnih dlaka. I naravno, cijena? uistinu sitnica :mrgreen:

Depilacija je najopuštenija, ali nije trajna

Pa zar ti misliš da bi ijedna žena imala dlake da postoji jednostavan način za njihovo TRAJNO uklanjanje???

Ako saznaš nešto tako, odma' javi :-)

I što je najvažvije, razmisli dva puta da li to stvarno treba da uradiš :neutral:
 
rocker23:
Nazalost sam malo vise maljav nego ostali pa bih hteo da se resim tog problema. U pitanju su grudi, stomak, malo ramena i ledja.
koja je najbolja varijanta da ja ovo trajno uklonim i koliko ce to da me kosta i gde to obaviti u novom sadu?

Neces valjda? Jesi lud, kakvo crno brijanje, nisi maneken...riba ce da ode kad-tad a tebe ce drustvo da ayebava sve vreme...chu depilacija...fuj...budi musko
 
Prvo naručiš od bačvara da ti ga napravi, onda mazneš devojci ili komšinici vosak pa nađeš u kutiji recepAt i podatke proizvođača ili dsitributera, i raspitaš se koliko ti treab pakovanja da napuniš bure visine 2,0 metra i kad stigne - lagano zagrej pa uskoči! :)
Lako je ;) SAmo ne zanm kako ćeš da skineš vosak....moračeš da angažuješ neke žene sa trakicama da te cepkaju :P
 
Betty:
Prvo naručiš od bačvara da ti ga napravi, onda mazneš devojci ili komšinici vosak pa nađeš u kutiji recepAt i podatke proizvođača ili dsitributera, i raspitaš se koliko ti treab pakovanja da napuniš bure visine 2,0 metra i kad stigne - lagano zagrej pa uskoči! :)
Lako je ;) SAmo ne zanm kako ćeš da skineš vosak....moračeš da angažuješ neke žene sa trakicama da te cepkaju :P
... i tako svakog meseca ;)
 

Back
Top