Univerzalni poklon

nemoj, koji će nam :) ej, čitala sam u Magazinu Politikinom o nekoj ženi što skuplja i oslikava te bočice....to je tako nekorisno :lol: A pošto je besmisleno, nekako nije ni lepo. :? Meni mislim. Šta će SAD s tim bočicama kad ih je oslikala :roll: (to ne kažu)
e da mi neko pokloni oslikanu bočicu pa ne znam šta bih :D Tražila bih upuCtvo :mrgreen:
 
cvece, to mi je bas zadovoljstvo da primim. komad namestaja koji je preziveo tri / cetri generacije, ili neka sitnica za dekorisanje iz XIX veka - bakarni kotao sa necijeg tavana
volim i crno bele uvelicane fotografije i uljane slike gradova u proslosti, luka sa jedrenjacima, ribara koji opravljaju mreze...ili recitale radeta serbedzije, putopise zeljka malnara na LP...
u stvari volim licne poklone, one koje kupujes kada nekoga znas i koje biras pazljivo i dugo. vecina mojih prijatelja pocinje u julu potragu za bozicnim poklonima. onda ti pokloni imaju u sebi i deo osobe koja poklanja i deo onoga koji poklon prima. kao mali ritual, iznenadjenje i zadovoljstvo.
 
Betty:
Ima li neka da se ne bi obradovala vespi :) Recimo, pežoovoj, onoj finoj, za šmizle, i to recimo ŽUTE ili NARANDŽASTE boye...:D

Ja sam tako shvatila pitanje - univerzalni poklon. Ne kažu do koje cifre :mrgreen: I ne kažu da moraš da se tutzaš za vespu :D Znači, nema veze sa sponozorisanjem nego sa Deda Mrazom :lol:

ja se ovih dana spremam mužu pokliniti jednu. Crvenu, Hondinu, pali se na daljinski:D
 
Gazdarica:
Odavno vec razmisljam o tome da sebi kupim jedan skutercic... E, to bi bio bas fin poklon za mene...

"Univerzalni poklon samo za mene" je blistava odluka : o )

Univerzalni poklon, to mu dođe kao večita dilema šta kupiti nekome za diplomski ili sličnom
(ne)zgodom. Glasam za knjigu i za sve gedžete koji se tiču muzike, filma..
Pravilo je da znamo šta će čoveka najviše da obraduje, ali onda to nije "univerzalno". Intimni pokloni su odeća i parfemi, tako je po bontonu..
 
Univerzalan poklon bi stvarno mogla da bude čokolada - al' pod uslovom da ne nabasaš na šećeraša

Moglo bi nešto intimno - u slučaju da bolja polovina nije u blizini ili intimno a kao fora šaljivo ,,zver u gaćama'' na boksericama...

Hrana je idealan poklon u stvari - svi jedu al' se foliraju i za to izgleda...

Korpa obložena celofanom puna jagoda ili borovnica ili ribizla sa plavom ili roze mašnom

Pečeni vo ili punjena ćurka - bili bi dvosmisleni i nezaboravni

Mali beli zeka koji smrdi kao veliki debeli slon.

Neki alkohol, viski u konzervi - to i treba da bude što starije i onako - al' da se prethodno vlažnom krpom ovriše prašina, buket cveća, kafa, bombonjera prebegla kroz hiljade ruku u potrazi za naivnim slkadokuscima :D
 
UNIVERZALNI POKLON koji biste voleli da dobijete od prijatelja iz inostranstva?
I to za celu vasu porodicu:
1. Za Vas..........................
2. Za supruga........................
3. Sin (tinejdzer)........................
4. Cerka (isto).......................
5. Baka ..........................
6. Deda ......................
 
azizor:
UNIVERZALNI POKLON koji biste voleli da dobijete od prijatelja iz inostranstva?
I to za celu vasu porodicu:
1. Za Vas..........................
2. Za supruga........................
3. Sin (tinejdzer)........................
4. Cerka (isto).......................
5. Baka ..........................
6. Deda ......................
Evre.
 
1. dobar parfem, solju neku ludu ukrasnu ili neki komad odece koji se ovde ne moze nabaviti ali da im ja javim sta..., ma moze i pare cisto da ne promase poklon i da se ne muce
2. dobra kosulja
3. nesto novo od tehnike cega jos nema kod nas
4. garderoba
5. neki rucni rad karakteristican za tu zemlju
6. kolekcija postanskih markica te zemlje
 

Back
Top