B92

torrente_bg

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.227
Napravim ti ja avatar :torente drzi tv i na njemu se ispisuje "dole b92"
I cim sam ubacio moj avatar iskljucise me.
Ne mogu da verujem!!!! Pa sumnjam da bi to ovde uradili kada bih napravio avatar sa "dole krstarica"
Koje su to pic.etine!! Satro demokrate !!!
E smeta im avatar sa dole b92 ,a avatar je u principu cista zajebancija.
 
Нису слепци, него гуше слободу говора, као што се то и овде ради. Боље немој ићи на тај форум јер је мало блесно боравити више од 5 секунди на том сајту.
 
Realno je malo glupo da njihovi moderatori tako reaguju ... Iskreno, ne podrzavam ni jednu politicku opciju (jer mi je muka od svih)... ali ako su te iskljucili samo zbog takvog avatara ... onda je to sramota!

Uzgred, nemam nista protiv ijedne TV stanice ... slabo pratim TV program (vise volim radio i muziku), ali ono sto sam ja uspeo da vidim je da je B92 na visokom tehnickom nivou u poredjenju sa drugim nasim stanicama. Moram im priznati da su po dizajnu za korak ispred svih ostalih stanica.
 
no_problem:
Нису слепци, него гуше слободу говора, као што се то и овде ради. Боље немој ићи на тај форум јер је мало блесно боравити више од 5 секунди на том сајту.
Glupost.
 
torrente_bg:
Pa sumnjam da bi to ovde uradili kada bih napravio avatar sa "dole krstarica"

ne bi...al ne zato sto su 'demokrate' nego zato sto ih boli uvo za forum...
B92 je privatna televizija, kao i njihov forum, prema tome, oni mogu da donesu propis da svako ko nema zelene rogove ne sme da pise po forumu...a ti uzmi ili ostavi...
 
I to ajde da sam isao na politicki deo foruma ,nego deo o kompjuterima i cecinom koncertu.
Moracu da probam i ovde taj avatar ali da pise dole krstarica :)
Cisto testa radi.Na b92 sam dobio ban 11 godina,haaahaaa!
 
Na B92 preteruju sa banovanjem , toliko, da stvarno iritiraju. Smatram ih za onaj deo koji stvarno umislja da je kvazi - elitisticki.
I jednako su mi odbojni , kao i kvazi - patriote, koji stalno vrte iste , ofucane izlive "patriotizma".

Pri tom ne mislim na TV B92, koja je , po mom misljenju veoma kvalitetan program , vec samo na forum B92, koji je jednako iskljuciv, i bahat kao i Radikalska opcija.
 
Hahaaa!
Pa mora da si kao e-mail naveo neki koji imas na yahoo ili gmail ili hotmail.
To ne moze.Moras bato svoj pop3 nalog da im das.
Ali ima fora i za to. :)
 
torrente_bg:
Hahaaa!
Pa mora da si kao e-mail naveo neki koji imas na yahoo ili gmail ili hotmail.
To ne moze.Moras bato svoj pop3 nalog da im das.
Ali ima fora i za to. :)

Ima brate... fora za sve :D ali koji moj da se akaš sa budalama. Bilo gde. Čim počne nešto da te smara, isključiš se. Ako se popravi stanje OK, ali ići negde gde te šikaniraju baš ni zbog čega, to je mazohizam.

Uzgred, ja nisam ni mogao da se registrujem... Dobio sam dva-tri naloga od nekih devojčica tamo, al' veruj da dripcima neću pružiti to zadovoljstvo da onanišu nada mnom.
 
skarfejs:
:):):):):)

Izvini, samo mi malo smesno kako si se izrazio :):):)
Ma koji se izvinjavaš... upravo to rade. Bio sami na DO forumu, ima jako prijatnih sagovornika, ali ima homosa i dileja koji kad te vide vade zivana i jednom rukom kucaju psovačine a drugom ..... :D
 

Back
Top