PETICIJA-Moderator J.-DA-NE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
opanak:
Ima li korisnika Krstarice-forum -politika- koji su ili nisu za smenu moderatora Jomini, i da li njegova objektivnost ili subjektivnost utice na rad istog.
Vase misljenje........

Moderatori su ovde sasvim O.K. I jedan i drugi.
Možda malo preblagi, ali šta im drugo preostaje. Reinkarnacija svakako caruje ;)

Uostalom, ne znam za tebe, ali ja bih na njihovom mestu prolupala posle 5 dana. Čitaš li ti koje nebuloze im mi svakodnevno serviramo ?
O tome koliko smo civilizovani i kulturni, ne vredi trošiti reči.
 
pa pazi svako bice na ovom svetu je donekle subjektivno...
zasto zamerati nekom ko je moderator na forumu...
u principu nisu nikog ostetili, a iako jesu svako moze da se zali-x puta se desavalo da se teme zakljucaju pa otkljucaju, ako to neko trazi...(moja na primer)
i hiljadu puta se desilo da je nekog trebalo banovati, pa nije.
evo ako vec neko pita, ja nisam za smenu.
 
ja sam za smenu jominija.
uz to sam za to da svi moderatori ubuduće moraju da nose mantije i da nam svakog dana prezentuju svoju svežu fotku u istim kao dokaz.
i da,za pominjanje spc i presvetih pahomija i amfilohija u negativnom kontekstu sekao bih ruke prekršiocima...
i naravno,ovaj podforum ćemo prekrstiti u ‚‚pravoslavna politika",sa podnaslovom ‚‚kako uspostaviti pravoslavnu džamahiriju?".
mixajlo je idealan za moderatora tog novog i poboljšanog podforuma...i to bi bilo to.
 
Опанак, мислим да је тема погрешна, а мислим и да таква тема није дозвољена по Правилнику (не може се нико од присутних стављати на "тапет".

Јомини је одличан модератор, додуше, када је у питању црква, нарочито православна, он ту има неки свој лични отпор јер је атеиста - и треба га разумети. "Нема дрвета без гране - нити човека без мане".

Мислим да треба ову тему да обришеш !
 
pilgrim_kg:
pa pazi svako bice na ovom svetu je donekle subjektivno...
zasto zamerati nekom ko je moderator na forumu...
u principu nisu nikog ostetili, a iako jesu svako moze da se zali-x puta se desavalo da se teme zakljucaju pa otkljucaju, ako to neko trazi...(moja na primer)
i hiljadu puta se desilo da je nekog trebalo banovati, pa nije.
evo ako vec neko pita, ja nisam za smenu.
isto misljenje ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top