jutro pametnije od noci

Ne znam ujutru gde se nalazim al' možda je baš to pametno - ono u fazonu nije svako znanje bolje od ne znanja :lol:

Pa stvarno, divlja to je u pitanju - uveče ti je pun **** svega a ujutru te baš zabole isti za sve samo hoćeš kafu i da te ostave na miru... što je moraš priznati pametnije nego da se lomiš oko budala
 
Ma dobro, nisam mislila na tesko razbudjivanje, nego nekako ujutru mozak mi je uvek savrseno stabilan, a nocu se rastavi na najsitnije delice i prsti na sve strane. To ne znaci nista negativno, nego onako...cudno mi.:lol:
 
Ne znam i mene to zanima....recimo jutro posle pijanke...uzasno se osecam i sramote me sta sam uradila,..jutro posle dobrog sexa,...kad razmislim sta sam sve radila i radila....shvatim da nisam normalna,.....pa posle raskida i plakanja...uh onda se osecam kao nova kad se probudim...
 
Samantha Jouns:
Ne znam i mene to zanima....recimo jutro posle pijanke...uzasno se osecam i sramote me sta sam uradila,..jutro posle dobrog sexa,...kad razmislim sta sam sve radila i radila....shvatim da nisam normalna,.....pa posle raskida i plakanja...uh onda se osecam kao nova kad se probudim...
NOĆ je, definitivno, gluplja od jutra :-)
 
SINDI:
za sve je kriv mesec..koji uskovitla krv, zamuti rasudjivanje, probudi instikte...jutro mozda jeste pametnije, ali je noc uzbudljivija...:)


Вау, онда треба избегавати ноћи са тобом...:wink:
Где си Синди, кућо стара, већ се забринух! :)


Ја сам неки вечерњи тип...најбистрија и најрационалнија од 6 поподне па до неких 10 увече.....и тада најбоља у свему....
 
Kada imamo neki problem,on nocu dobije neku novu dimenziju,izgleda skoro neresiv....verovatno jer si sam(pa makar neko spavao pored tebe) i sve je tamno i mracno,pa ne mozes realno da sagledas i rasudjujes...a onda dodje jutro i jos ako je suncano ,sve izgleda mnogo lepse pa i problem koji te pritiska...
 
SINDI:
za sve je kriv mesec..koji uskovitla krv, zamuti rasudjivanje, probudi instikte...jutro mozda jeste pametnije, ali je noc uzbudljivija...:)

a074.gif
 
divlja:
Ma to znam i ja
Gledaj gore citat dela tvog uvodnog posta. Napisala si da tražiš RACIONALNO objašnjenje.
Dobila si racionalno objašnjenje. :lol: :lol: :lol:
E, sad - zašto ti tražiš racionalno objašnjenje nečega što već znaš,
i što imaš potrebu da se vadiš neduhovitim komentarom odmah posle,
jeste samo tvoja stvar.
 

Back
Top