bolesti novog doba

latica

Ističe se
Poruka
2.095
Elem da li se najgore u ljudima ispoljava bas u virtuelnom svetu?
Dodje meni neki lik pre neki dan i sav vazan pocne da razvija svoju teoriju preko pp. Eto lupam na LJIS a i nisam jedina. Za pocetak lepo ga pitah zasto ga toliko pogadja moje lupanje,jer ako hocu da lupam bar ovde mogu do sutra, a on tu poce kako sam ukratko ja
ku rva zbog nekih svojih pogleda na svet. Vidim pogadjaju ga moji postovi o homoseksualizmu. Pa opet ko rekoh pogadjaju i Peru pa mi ne rece zbog toga da sam ku rva, jes da rece nekima da su bolesne zbog toga al opet njegov negativan stav je ipak za postovanje jer nema neke agresije. Zapitah se sta bih tek bilo da sam lezbejka? :lol: I tako poce da razvija svoju teoriju kako smo sve devojke ovde lude, nesrecne i promiskuitetne a on eto ponosan na svoju devojku sto nije takva. Pa reko tako i treba malo muskaraca je svesno vrednosti svoje devojke. Sad ono sto ja mislim da je on hteo da kaze u sustini jeste pitanje seksualnih sloboda? Nije da se pravdam, niti imam zbog cega ali zaista nemah puno muskaraca u zivotu, pa nesto ne uvidjam tu svoju promiskuitetnost. Mene interesuje da li zbog stavova neke devojke, se i njen celi zivot i proslost dovodi u pitanje? A uvek sam govorila da ko hoce smernu zenu koja gleda u zemlju i nema nikakvog iskustva u zivotu treba takvu i da zeni. Cak ja to ne omalovazavam ako neko to voli super.Ipak smatram da se moze napraviti normalna ravnoteza izmedju dobrog kucnog vaspitavanja i malo sirih stavova. Ne odbacivati potpuno tradiciju, ni ne prihvatati potpuno novo doba.Inteligencijom sam uvek smatrala dovesti u pitanje ono sto ti serviraju i sa jedne i sa druge strane. Nista nije crno belo i jedino u ovom svetu mozes opstati ako uzmes najbolje iz svega.
E sad ja se izvinjavam sto je post ovako dug ali nisam mogla krace. Nadam se da ljudi shvataju sta sam htela da kazem.
A nisam ja tako naivna ali nigde nisam videla toliko ljudske zlobe koliko na netu.
(molba moderatorima zaista mislim da tema ima veze sa ovim forumom ako se detaljnije pogleda sta je doticni pisac hteo da kaze)
Interesuju me vasi komentari na ovo
 
haaaa ti i nisi u toq s netom a?...previshe tolerancije kao poshtovanje stavova i te fore...nema poshtovanja za ljude-balvane...celi zhivot i proshloste se dovodi u pitanje ne vezano za stavove...tj ako tju da ***** neq tamo shestu zabole me za njenu proshlost...ako pak nabasam na nekoga zaista vrednog pazhnje naravno da tju sve da dovedem u pitanje tj da znam sve...ne iz neke zlobe il straha da ne znam primim se na prostitutq...vetj naprosto zanima me sve...mada zbog chega tjesh dovesti u pitanje nechiju proshlost ako ne zbog stava?...
 
Znaci ako devojka moze normalno da govori o seksu, i nije bila u zivotu samo sa svojim muzem, i ok joj je eksperimentisanje u seksu ona je ku rva. Mozda sam glupa ali meni neko mora da objasni ovaj deo? :P
Pazi ja mogu do sutra da pricam kako bih probala sa zenom, ali jos uvek nisam. Razumes sta hocu da kazem: reci-dela. I mogu da smatram da je ok biti sa 10-com a da za ceo zivot budem samo sa 2. Ima razlike u podrzavanju necega i zivljenja istog. Motivi za to mogu biti razliciti. Mozda se nismo razumeli.
I o meni su muskarci mislili isto nevezano za cifru tipova. Sto nesto govori o osobi. Naravno ne treba preterivati ni u cemu
 
moj stav je da cigani ne treba da zhive sve ih treba pobiti - recimo ovo je moj stav...sa punim pravom tje svako preispitati moju proshlost
u sushtini se slazhem chak mislim da one shto su kao smerne chesto postanu suprotnost...recimo mislim da tje neka koja se udala s 18 pre da se yebe s komshijom nego neka koja je prevrnula pola odeljenja u srednjoj...chak i ako nije tako svo to sputavanje negde mora da ode pa imash masu primernih domatjica koje gutaju lekove tenuli im zhivci i slichno...kao shto rekoh previshe vazhnosti dajesh mishljenju balvana...tj nemoj da te chudi vidjenje lika iz pomenutog mejla...
 
Ma ja cak razumem njegovo misljenje. Nego ne shvatam kako neko moze iz cista mira da na takav nacin iskaze svoje misljenje, o nekom kome nikad oci nije video. Da ne kopiram poruke mnogo su ruzne.
Nije da me pogadja ovo koliko me cudi.
 
SUPER SAM TE RAZUMEO.Ali ja sam isto na jednom catu provocirao devojke, da nekazem pljuvao, jer mi je bilo do zezanja, a znao sam da se necu videti ni sa jednom od njih. Ovde se ponasam ok. jer imam nik koji uvek koristim i po njemu me prepoznajete, i kroz njega upoznajete mene, jer se ne foliram, vec ako nesto zelim da kazem, kazem ono sto mislim.Ali postoje verovatno neki kojima je do zezanja, i provociranja drugih.
Meni recimo nije vazno sta ce pojedinci da misle o meni, jer znam ko sam i sta sam, a isto tako podrzavam stavove, samo one koje prihvatam u realnom zivotu.
 
latica:
Elem da li se najgore u ljudima ispoljava bas u virtuelnom svetu?
Dodje meni neki lik pre neki dan i sav vazan pocne da razvija svoju teoriju preko pp. Eto lupam na LJIS a i nisam jedina. Za pocetak lepo ga pitah zasto ga toliko pogadja moje lupanje,jer ako hocu da lupam bar ovde mogu do sutra, a on tu poce kako sam ukratko ja
ku rva zbog nekih svojih pogleda na svet. Vidim pogadjaju ga moji postovi o homoseksualizmu. Pa opet ko rekoh pogadjaju i Peru pa mi ne rece zbog toga da sam ku rva, jes da rece nekima da su bolesne zbog toga al opet njegov negativan stav je ipak za postovanje jer nema neke agresije. Zapitah se sta bih tek bilo da sam lezbejka? :lol: I tako poce da razvija svoju teoriju kako smo sve devojke ovde lude, nesrecne i promiskuitetne a on eto ponosan na svoju devojku sto nije takva. Pa reko tako i treba malo muskaraca je svesno vrednosti svoje devojke. Sad ono sto ja mislim da je on hteo da kaze u sustini jeste pitanje seksualnih sloboda? Nije da se pravdam, niti imam zbog cega ali zaista nemah puno muskaraca u zivotu, pa nesto ne uvidjam tu svoju promiskuitetnost. Mene interesuje da li zbog stavova neke devojke, se i njen celi zivot i proslost dovodi u pitanje?
Ako branis neke stavove, a ne verujes bas u njih - znaci da si provokator. Ima ljudi koji obozavaju da provociraju i gledaju druge kako se pale, ali ti nisi od takvih. Pre bi se reklo da branis iskustva nekih tebi bliskih ili dragih ljudi za koje smatras da su u pravu sto se tice nekih stvari. To ne znaci da su to zaista tvoji stavovi. Razmisli, da li je to bas virtuelna zamka?
A uvek sam govorila da ko hoce smernu zenu koja gleda u zemlju i nema nikakvog iskustva u zivotu treba takvu i da zeni. Cak ja to ne omalovazavam ako neko to voli super.Ipak smatram da se moze napraviti normalna ravnoteza izmedju dobrog kucnog vaspitavanja i malo sirih stavova. Ne odbacivati potpuno tradiciju, ni ne prihvatati potpuno novo doba.Inteligencijom sam uvek smatrala dovesti u pitanje ono sto ti serviraju i sa jedne i sa druge strane. Nista nije crno belo i jedino u ovom svetu mozes opstati ako uzmes najbolje iz svega.
E, ova ti je prava. Samooo, ima tu jedna zamka. Uvek se ljudi prave mnogo pametni pa dovode u sumnju sve, tj., filozofiraju (nihiliziraju). Ipak postoje neke zakonitosti kojih, ako se pridrzavas, na kraju se nikad ne pokajes. Nikad ne treba ici u krajnosti, of course.
E sad ja se izvinjavam sto je post ovako dug ali nisam mogla krace. Nadam se da ljudi shvataju sta sam htela da kazem.
A nisam ja tako naivna ali nigde nisam videla toliko ljudske zlobe koliko na netu.
(molba moderatorima zaista mislim da tema ima veze sa ovim forumom ako se detaljnije pogleda sta je doticni pisac hteo da kaze)
Interesuju me vasi komentari na ovo
petkaraktera
 
Ono sto je bitno jeste da radis ono sto ti zelis i zato sto ti tako hoces, odnosno zato sto si svjesno donio odredjenu odluku ili odluke... I da stojis iza sopstvenih postupaka...
Primjeri:
1. a) Ako spavas sa stotinu muskaraca zato sto ti tako hoces, jer ti predstavlja i fizicko i psihicko zadovoljstvo, to je potpuno u redu...
b) Ako spavas sa stotinu muskaraca, zato sto te oni pokupe kad im se digne, to nije u redu...
2. a) Ako nevinost neces da izgubis prije braka zato sto ti tvoje unutrasnje bice tako nalaze, to je potpuno u redu...
b)Ako nevinost neces da izgubis prije braka samo zato sto to drugi - vjerenik, porodica, okolina..., ocekuju od tebe, to nije u redu...
 
latica:
Elem da li se najgore u ljudima ispoljava bas u virtuelnom svetu?
Dodje meni neki lik pre neki dan i sav vazan pocne da razvija svoju teoriju preko pp. Eto lupam na LJIS a i nisam jedina. Za pocetak lepo ga pitah zasto ga toliko pogadja moje lupanje,jer ako hocu da lupam bar ovde mogu do sutra, a on tu poce kako sam ukratko ja
ku rva zbog nekih svojih pogleda na svet. Vidim pogadjaju ga moji postovi o homoseksualizmu. Pa opet ko rekoh pogadjaju i Peru pa mi ne rece zbog toga da sam ku rva, jes da rece nekima da su bolesne zbog toga al opet njegov negativan stav je ipak za postovanje jer nema neke agresije. Zapitah se sta bih tek bilo da sam lezbejka? :lol: I tako poce da razvija svoju teoriju kako smo sve devojke ovde lude, nesrecne i promiskuitetne a on eto ponosan na svoju devojku sto nije takva. Pa reko tako i treba malo muskaraca je svesno vrednosti svoje devojke. Sad ono sto ja mislim da je on hteo da kaze u sustini jeste pitanje seksualnih sloboda? Nije da se pravdam, niti imam zbog cega ali zaista nemah puno muskaraca u zivotu, pa nesto ne uvidjam tu svoju promiskuitetnost. Mene interesuje da li zbog stavova neke devojke, se i njen celi zivot i proslost dovodi u pitanje? A uvek sam govorila da ko hoce smernu zenu koja gleda u zemlju i nema nikakvog iskustva u zivotu treba takvu i da zeni. Cak ja to ne omalovazavam ako neko to voli super.Ipak smatram da se moze napraviti normalna ravnoteza izmedju dobrog kucnog vaspitavanja i malo sirih stavova. Ne odbacivati potpuno tradiciju, ni ne prihvatati potpuno novo doba.Inteligencijom sam uvek smatrala dovesti u pitanje ono sto ti serviraju i sa jedne i sa druge strane. Nista nije crno belo i jedino u ovom svetu mozes opstati ako uzmes najbolje iz svega.
E sad ja se izvinjavam sto je post ovako dug ali nisam mogla krace. Nadam se da ljudi shvataju sta sam htela da kazem.
A nisam ja tako naivna ali nigde nisam videla toliko ljudske zlobe koliko na netu.
(molba moderatorima zaista mislim da tema ima veze sa ovim forumom ako se detaljnije pogleda sta je doticni pisac hteo da kaze)
Interesuju me vasi komentari na ovo


Zasto te je toliko pogodila pp neke budale pa si otvorila temu? Zasto ga nisi lepo poslala dodjavola i zavrsila stvar?
 
Gazdarica:
Ono sto je bitno jeste da radis ono sto ti zelis i zato sto ti tako hoces, odnosno zato sto si svjesno donio odredjenu odluku ili odluke... I da stojis iza sopstvenih postupaka...

Primjeri:

1. a) Ako spavas sa stotinu muskaraca zato sto ti tako hoces, jer ti predstavlja i fizicko i psihicko zadovoljstvo, to je potpuno u redu...

b) Ako spavas sa stotinu muskaraca, zato sto te oni pokupe kad im se digne, to nije u redu...

2. a) Ako nevinost neces da izgubis prije braka zato sto ti tvoje unutrasnje bice tako nalaze, to je potpuno u redu...

b)Ako nevinost neces da izgubis prije braka samo zato sto to drugi - vjerenik, porodica, okolina..., ocekuju od tebe, to nije u redu...

1)Ako ti muškarac spava sa stotinu žena , jer mu se hoće to je ok.
b)Ako ti muškarac spava sa stotinu žena pa ti ne stigneš na red, a ti se ljutiš i braniš to nije ok.

2) Ako muškarac želi nevinu devojku , zato što mu unutrašnje biće to kaže onda to NIJE u redu.
b) Ako muškarac želi nevinu devojku zato što mu to kažu iskusniji i pametniji onda je to u redu.

2,5) Ako skidaš djanu zato što ne možeš više , ni da se razlikuješ , ni da tražiš i očekuješ specijalno,onda to NIJE u redu.
b)Ako skidaš djanu , a nisi ni jednom pomislila da se to o tebe očekuje onda je ok.
 
Tuzni_patak:
1)Ako ti muškarac spava sa stotinu žena , jer mu se hoće to je ok.
b)Ako ti muškarac spava sa stotinu žena pa ti ne stigneš na red, a ti se ljutiš i braniš to nije ok.

2) Ako muškarac želi nevinu devojku , zato što mu unutrašnje biće to kaže onda to NIJE u redu.
b) Ako muškarac želi nevinu devojku zato što mu to kažu iskusniji i pametniji onda je to u redu.

2,5) Ako skidaš djanu zato što ne možeš više , ni da se razlikuješ , ni da tražiš i očekuješ specijalno,onda to NIJE u redu.
b)Ako skidaš djanu , a nisi ni jednom pomislila da se to o tebe očekuje onda je ok.
Taktički skroooz pogrešno!!!!! :lol:
 
latica:
Elem da li se najgore u ljudima ispoljava bas u virtuelnom svetu?
Dodje meni neki lik pre neki dan i sav vazan pocne da razvija svoju teoriju preko pp. Eto lupam na LJIS a i nisam jedina. Za pocetak lepo ga pitah zasto ga toliko pogadja moje lupanje,jer ako hocu da lupam bar ovde mogu do sutra, a on tu poce kako sam ukratko ja
ku rva zbog nekih svojih pogleda na svet. Vidim pogadjaju ga moji postovi o homoseksualizmu. Pa opet ko rekoh pogadjaju i Peru pa mi ne rece zbog toga da sam ku rva, jes da rece nekima da su bolesne zbog toga al opet njegov negativan stav je ipak za postovanje jer nema neke agresije. Zapitah se sta bih tek bilo da sam lezbejka? :lol: I tako poce da razvija svoju teoriju kako smo sve devojke ovde lude, nesrecne i promiskuitetne a on eto ponosan na svoju devojku sto nije takva. Pa reko tako i treba malo muskaraca je svesno vrednosti svoje devojke. Sad ono sto ja mislim da je on hteo da kaze u sustini jeste pitanje seksualnih sloboda? Nije da se pravdam, niti imam zbog cega ali zaista nemah puno muskaraca u zivotu, pa nesto ne uvidjam tu svoju promiskuitetnost. Mene interesuje da li zbog stavova neke devojke, se i njen celi zivot i proslost dovodi u pitanje? A uvek sam govorila da ko hoce smernu zenu koja gleda u zemlju i nema nikakvog iskustva u zivotu treba takvu i da zeni. Cak ja to ne omalovazavam ako neko to voli super.Ipak smatram da se moze napraviti normalna ravnoteza izmedju dobrog kucnog vaspitavanja i malo sirih stavova. Ne odbacivati potpuno tradiciju, ni ne prihvatati potpuno novo doba.Inteligencijom sam uvek smatrala dovesti u pitanje ono sto ti serviraju i sa jedne i sa druge strane. Nista nije crno belo i jedino u ovom svetu mozes opstati ako uzmes najbolje iz svega.
E sad ja se izvinjavam sto je post ovako dug ali nisam mogla krace. Nadam se da ljudi shvataju sta sam htela da kazem.
A nisam ja tako naivna ali nigde nisam videla toliko ljudske zlobe koliko na netu.
(molba moderatorima zaista mislim da tema ima veze sa ovim forumom ako se detaljnije pogleda sta je doticni pisac hteo da kaze)
Interesuju me vasi komentari na ovo
Imati neke svoje licne stavove i razmisljanja je ok... Mada sposobnost prihvatanja tudjeg nacina razmisljanja i ponasanja je ipak individualna karakteristika... Svako ponekad ima i neki pogresan stav... samo extra nadobudni i uobrazeni su ujedno i slepi... Raditi na sebi, menjati se i napredovati u zivotu je cilj pametnih... Nalaziti neke kompromise i pozitivno izlazna resenja iz zadatih situacija je mudrost... No ipak ako nam neko nesto kaze da gresimo prvo trebamo razmisliti da li on ima ikakvog osnova za takva razmisljanja pre nego ga spaliti na lomaci zbog ne gledanja nasim ocima na stvar... Shvatamo svi da su neke stvari bezkompromisne, ali ipak treba probati naci neki... Cinjenica jeste da ova slova razgolicuju nase mozgove... bez obzira sto se ne poznajemo... Ali poenta i jeste bas u tom poznavanju i boljem razumevanju... Sto se vise poznajes sa nekim manje ces dolaziti u ovakve situacije...
 
Ne znam sto se cudis latice....svet i forum je pun budala.E sad meni npr.nije jasan tvojh stav da muskarac(ili zena al u ovom slucaju tip) ne moze da trazi zenu koja mu odgovara.......ako npr.nece neku koja je obrnula pola grada to ne mora da znaci da je ogranicen u glavu nego samo da ima odr.kriterijume i nacin gledanja na odr.stvari za koji smatra da se ne bi poklopiule sa stavom te "aktivnije".
Ja ne verujem da se suprotnosti privlace u tom kontextu.....kao sto i ne verujem u to "izivljavanje".Razliciti karakteri razlucito manifestuju svim ljudima zajednicke potrebe i ne verujem da se dve krajnjosti mogu naci na sredini.Svakom treba neko slican njemu samom a ne sushta suprotnost.
 
šta te boli uvo. mogao je da te izvređa i zbog toga što si simpatizer dss-a, ili zbog toga što si iz provincije, ili zbog toga što si muslimanka i zbog koječega još. raznih ludaka ima iza svakog ćoška. mene bar ništa više ne iznenađuje...
ja bih mu lično yebala ***** i nakon toga mu zabranila da mi šalje poruke. ima valjda neka takva opcija...
takođe, nemam ni neku potrebu da se ograđujem u stilu "ja to podržavam, ali nikada nisam radila" :D
 
frozen1982.:
Ne znam sto se cudis latice....svet i forum je pun budala.E sad meni npr.nije jasan tvojh stav da muskarac(ili zena al u ovom slucaju tip) ne moze da trazi zenu koja mu odgovara.......ako npr.nece neku koja je obrnula pola grada to ne mora da znaci da je ogranicen u glavu nego samo da ima odr.kriterijume i nacin gledanja na odr.stvari za koji smatra da se ne bi poklopiule sa stavom te "aktivnije".
Ja ne verujem da se suprotnosti privlace u tom kontextu.....kao sto i ne verujem u to "izivljavanje".Razliciti karakteri razlucito manifestuju svim ljudima zajednicke potrebe i ne verujem da se dve krajnjosti mogu naci na sredini.Svakom treba neko slican njemu samom a ne sushta suprotnost.

Nisi dobro procitao moj post. Apsolutno sam rekla da je ok ako hoce neiskusnu i da treba takvu i da zeni. Sad zasto ja mislim da to nije dobro i da moze i njemu da se obije o glavu je druga tema. Ali ako ja njega ne pljujem sto tako gleda na stvari, nije u redu ni on mene da vredja sto gledam drugacije i da izvlaci nebulozne pretpostavke
 
S_K_V_O:
šta te boli uvo. mogao je da te izvređa i zbog toga što si simpatizer dss-a, ili zbog toga što si iz provincije, ili zbog toga što si muslimanka i zbog koječega još. raznih ludaka ima iza svakog ćoška. mene bar ništa više ne iznenađuje...
ja bih mu lično yebala ***** i nakon toga mu zabranila da mi šalje poruke. ima valjda neka takva opcija...

takođe, nemam ni neku potrebu da se ograđujem u stilu "ja to podržavam, ali nikada nisam radila" :D


A nije da me iznenadjuje, nego se uhvatio za moj nick i poceo da razvija svoju teoriju e tu sam vec prsla. Dira gde ne treba. Ali ma koliko da oguglas na idiote, kad ti se tako nesto desi opet stanes i kazes Boze svasta.
I ne perem ruke, samo imam granice u svemu, a neko to moze da shvati pogresno :) (sto se tice ogradjivanja)
 

Back
Top