Kultne patike Nike AirMax 2

Ja u swojoj kolekciji obuce, osim cipelica imam i 3 pari nike airmaxica! Pa?

nike-wmns-bw-4.jpg


nike_airmax_1_purple.jpg


i trece ne mogu da nadjem! :D
 
Не интересује ме шта ко каже, али у време моје раније младости, када су биле хит сам сматрао да су најгори џобери они који их носе. Сада сам у то сигуран, јер је прошло 15ак година и видим те људе данас. Тада је био ТУРБО-ФОЛК, сад ти исти слушају ТЕХНО, ХАОС...!
 
ja nisam slusao turbo folk,a nosio sam air max 2.......:)...ne samo zato sto su mi vizuelno bile najlepse,vec zato sto su bile neverovatno kvalietne....narocito onaj model koji je ceo bio od koze......nosio sam ih po 4-5 godina,a izgledale su skoro kao nove..

nego po raznim shopovima vidim da ponovo ima da se kupe...za nekih 9-10-11 hiljada din.....a takodje "iste",bar na prvi pogled se prodaju po buvljacima od kineza za 2-3 hiljade......ja sam uporedjivao i ove sa buvljaka i one iz shopova i nisam bas video neku razliku...(?)

da li je mozda neko kupio te za 10ak hiljada?....kakva su iskustva?
 
Ove najke su bile zaštitni znak trenerkaša sa uvučenim ćebastim duksericama u to vreme.S obzirom da su bile popularne razočarao sam se kad sam video da se šiju i sklapaju u garaži u Borči.Da li se pravile u Turskoj,Novom pazaru bilo je svejedno važna je marka.
 
ja nisam slusao turbo folk,a nosio sam air max 2.......:)...ne samo zato sto su mi vizuelno bile najlepse,vec zato sto su bile neverovatno kvalietne....narocito onaj model koji je ceo bio od koze......nosio sam ih po 4-5 godina,a izgledale su skoro kao nove..

nego po raznim shopovima vidim da ponovo ima da se kupe...za nekih 9-10-11 hiljada din.....a takodje "iste",bar na prvi pogled se prodaju po buvljacima od kineza za 2-3 hiljade......ja sam uporedjivao i ove sa buvljaka i one iz shopova i nisam bas video neku razliku...(?)

da li je mozda neko kupio te za 10ak hiljada?....kakva su iskustva?


Ja nosim te maxerice... Kupio sam ih u delti i extra su kvaliteta... Slobodno ih kupi!
Pozz
 
ja nisam slusao turbo folk,a nosio sam air max 2.......:)...ne samo zato sto su mi vizuelno bile najlepse,vec zato sto su bile neverovatno kvalietne....narocito onaj model koji je ceo bio od koze......nosio sam ih po 4-5 godina,a izgledale su skoro kao nove..

nego po raznim shopovima vidim da ponovo ima da se kupe...za nekih 9-10-11 hiljada din.....a takodje "iste",bar na prvi pogled se prodaju po buvljacima od kineza za 2-3 hiljade......ja sam uporedjivao i ove sa buvljaka i one iz shopova i nisam bas video neku razliku...(?)

da li je mozda neko kupio te za 10ak hiljada?....kakva su iskustva?

Ja sam ih kupio danas za deset hiljada (dobro za 9990;)) i ewo sad ih nosim dok tipkam (da se razgazez:p).Extra su udobne a koliko su lepe prosudite sami

P.S.na mojima je crna boja ovde gde je na ovima crvena.
 

Prilozi

  • 314455141-2.thumbnail.jpg
    314455141-2.thumbnail.jpg
    34 KB · Pregleda: 10
Pa kada su vec neki dali sebi toliku slobodu da pljuju po ovim EXTRA patikama, kao i po ljudima koji su ih nosili ili ih jos uvek nose, da "opljunem" i ja po njima pa kud puklo da puklo !

Eto imam ja samo jedno pitanje ili bolje receno konstataciju za sve vas koji kudite ovu prelepu i preudobnu patiku svih vremena :

Da nije u pitanju kojim slucajem to sto svi vi koji udarate po ovim patikama,
NISTE IMALI PARE DAIH SEBI PRIUSTITE ????

Znamo svi da je njihova cena uvek bila malo paprenija u odnosu na bilo koje druge patike !

Eto ja sam ih nosio i jos ih nosim i nosicu ih dok se budu proizvodile i prodavale, (pa makar morao po njih u Pariz, kao za ove sadasnje) A NISAM SLUSAO TURBO-FOLK, NITI SADA SLUSAM TEHNO !

Jednostavno one se meni dopadaju (o ukusima ne treba raspravljati, neko ima ukusa, neko nema) Za mene su uvek govorili da sam dobro obucen, kao sto govore i sada !
***, valjda sam imao tu srecu da imam dovoljno love da sebi priustim, citaj : SVE ONO STO SE MENI SVIDJA !

Izvinjavam se svima na malo ostrijem jeziku i mnostvu velikih slova, ali *** nisam mogao da izdrzim a da ne odgovorim na ove ZLURADE komentare nekih clanova !

Pozdrav svim AIR-MAX-erima ! :bye:
 

Back
Top