Brooke

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Wow, to se mora postovati... Ja sam to nekad davno umeo... Sad postadoh Crnogorac deluxe...

    Evo i jedne od mojih omiljenih pesama mog omiljenog izvodjaca

    :arrow:
    Xaxaxa, a koje je god. taj lik?:lol: Kakav je?:lol:

    Sta? Radi cega?:eek::mrgreen:
    Cuj, sta se desava...pa napalili se na tebe, bre...:per:
    Heh, mi ljubomorni...:ljutko::mrgreen: Mada, meni je nekad i boljee bez devojke.... :D
    Ma sta ce ti decko, bolje ti je bez njega...tako mozes da radis sta hoces, a nece niko da te opominje.:mrgreen:
    Iskacu ko iz pastete!:hahaha: Op-op, Biljo sta ce to da bude....pa sto ne prihvatis nekog?:D:P
    To ti pricam...ovako je opustenije. ;):mrgreen:
    "Nemam decka, nemam muza....sudbina je moja tuzna
    koga briga, ko me tera
    ja bas trazim kavaljera"...:lol::lol:
    Хвала.

    Сад је светлији,било је потребно мало промене.:)
    Ne poslah poruku... Sram me bilo... Nego sto htedoh reci je da mi je strasno zao sto nisam bio na decembarskim koncertima... Cuo sam da je provod, po obicaju bio ludacki...

    :arrow:
    Slazem se apsolutno, samo kazem da nikakva generalizacija ne valja... U toj muzici vise ne postoju u od umetnosti... I muzika koja je prvenstveno auditivni dozivljaj je podredjena svom vizuelnom aspektu... Prosto se protiv takve posasti mora boriti...

    ***** je legenda :arrow:
    Definitivno, ali drugde se barem neki aspekt odrzao, kod nas sve sto nije TF ili dizelaski rep nije promovisano, i nasa drzavna politika je predstavljanje huliganskog imidza...

    :arrow:
    Fino, veoma fino... Necu prestati da se pitam do kraja zivota kako je rock drzava #1 u svetu postala kolevka ovog zla koje se danas slusa...

    :arrow:
    Hvala, hvala.:D Ma jeste malo smorilo, ajde da smo barem neka druga zivotinja...nego...:lol:

    Glupo mi da se javljam, necu da smaram narod.:D

    Skola na mestu, devojka je ludilo(:lol:)...izlasci isto na mestu... Joj, zvala neka riba moju sestru na osamnaesti rodjendan i rekla da povede i mene, a ova me retusa nije zvala, a svi kazu da je zurka bila vrh!:

    Sta ima kod tebe? Ista pitanja...:mrgreen:(
    I ja moram u jedan na prečas,samo ne znam da l' imam fiziku ili srpski.

    Pozdravljam te.:D
    Joj videću.Ponašam se kao da mi je ovo od tolike važnosti.:lol:

    Pokušaću da malo vežbam srpski.
    Свиџа ми се ово наранџасто.
    И ја бих мењала мој профил,ал' ме мрзи.
    Хех.

    Добро,ја овамо идем по својој вољи,тако да и не осећам неку обавезу да је зовем стално,али сад бих и хтела на часове,а опет ме мрзи.

    Волиш Хаустор?
    Заборавих да кажем-лепа профилна слика.

    А,јадна сам ја колегиница.
    Никако да позовем наставницу да поново кренем на часове.
    Баш сам лузер.
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top