daca_011

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Hahahahahahaha.......ok, priznajem, ludja si od mene!!!!:zcepanje: I samo da znas, ti ako hoces budi sado, ja sam rodjeni mazo!! Hahahahahaha....e sto me nasmeja slatko!! Hvala, ulepsala si mi dan!:heart:
    Hvala puno na divnom komentaru!!! Pohvala od majstora kao sto ste Vi mi puno znaci!!! :bye:
    E pa hvala ti....a da mi nije malo jagoda niska,a?Mada je imala 13cm al' opet mi se cini nesto niska....
    Ma nemam pojma... Mada mislim da su ipak leđa.
    Hvala na brizi :heart:
    Proći će...
    Ljubim
    jaooo jubi ga majka :)
    a zebru pa mogu samo da zamislim kako si je napravila :D
    Ehh do tad ce biti bar dve...:lol:
    Una je organizator,utici malo na nju kao starija....:D
    Hahahahha ima nesto sto nas privuce:)....nadam se uskoro nekoj zajednickoj kafi,koju planiramo jos od pre 4,5,6,7... meseci....:D
    Hahahahahahaah,jao Daco......hvala draga puno,nisam bas sigurna al ajde.....a za ono lujka si u pravu....:D
    U pravu si, ni kod mene nece biti stresova samo u pocetku, uvek ce to biti prisutno, ja za sitnice dramim i panicim, sta cu kada sam takva.
    Sve najlepse:)
    Samo da znam da sam mislila sve vreme na tebe dok smo vozili tortu, sve je proslo kako treba, nije ona bila nesto velika, 12kg, ali sam dobila takvu glavobolju i dozivela stres da mi treba 2 dana da se oporavim. valja je to tako u pocetku, mislim na svadbene.
    Hvala Daco, srce si, uvek si tu:)))))
    Daco, hvala.
    Vidim, spremni ste da pomognete i više nego se od Vas očekuje.
    Želim Vam da Vam se uvek dobro vraća.
    Mnogo uspeha i sreće u radu !
    Puno Vas pozdravljam!
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top