jaca_67

Poruke na profilima Najnovije aktivnosti Poruke O članu Blog

  • Hvala ti drugarice. :cmok: Što se tiče unuke bio joj je skoro ceo razred na rodjendanu i kada sam iznela tortu prvo je bio šok, a onda oduševljenje. Slikali su je da pokažu svojim mamama pa su je posle očerupali i igrali se šminkom. Baš su se lepo zabavljali a princeza je sva bila ponosna.
    Hej... hvala ti. I ja bih volela tebe da vidim... 'ebem ti život i obaveze :(.
    Al' sad će sajam ;)!
    hvala Jaco!! :)
    slikam torte ispred hamer papira.. imam crni i bijeli pa kombiniram što mi više paše.. mislim da sam se zeznula za Pepeljugu da bi bolje išao crni, ali nema veze.. žurila sam sa isporukom pa nisam razmišljala..:D
    Hvala ti draga moja na bonici :hvala:
    Ako mi vjerujes dva puna dana sam sjedila za stolom i radila te mladence, crkla sam jer toliko je to detalja, pa dok skontam redosljed, sta kad treba, da se jedno susi dok drugo radis, pa konzerve i masnice u kompletu... a til nikako da zalijepim za kosu, stalkno bjezi... Na kraju kad je sve bilo gotovo sam zaista zadovoljna, i ja i mlada :p
    ako se ne varam Mihalj je sasvim juzno dolje kod dubrovnika, ja sam ti sjevernije / iz Pakostana sam to ti je izmedju sibenika i Zadra uz samo more a iznad mjesta je jos i Vransko jezero/ predivno mJesto za zivjeti bar sto se prirodnih ljepota tice. Ides na ljetovanje tamo...
    meni je ljeto vec dosadilo, a da se ni posteno okupala nisam, dvoje djece 2,5 god i 8 mj pa ne mogu da idem a da ne vodim i njih a to ti je onda samo brckanje u plicaku a plivanje zaboravi, pa onda jos izdajemo i 2 apartmana pa ti je to samo cisti peri peglaj al sto ces... sad sam bar na odmoru sto se tice torti ahahahahaha jer nemogu po ljeti da radim, em sto nemam uslove u prizemlju em sto ne mogu da drndam mikserom u 3 po noci... pobjegli bi mi svi gosti ahahahahaha
    Hvala, hvala, to je spoj mamine i tatine zelje, nadam se da se to sve i malom slavljeniku svidjelo :-)
    Hvala Jaco punoooo...bas mi znaci pohvala....i od vrucine je pocela da se krivi ova gornja...ima dosta nesavrsenosti,ali dobro!!!!Hvala jos jednom!
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
  • Učitavanje...
Back
Top