Zubi prirodni ili umjetni

To prvi put čujem za tako nešto jel to od ove godine?
Ne to ej posljednjih više od 10 godina. Naravno, pričam o vrlo kvalitetnom zubaru, najboljoj opremi i svemu što može biti.
Reci molim te koju to uslugu zubari preko socijalnog rade bez nadoplate u Hr? Mislim za djecu do 18 godina ima toga ali za odrasle već dugo nema ništa besplatno :nono2:
 
Sa druge strane u srbiji postoje samo neke mobilne ekipe po srbiji koje idu i čupaju zube po selima pa mi je hr ko svemirski brod po pitanju zdravstva. Odeš u lokalnu ambulantu daš krv i urin za nedelju dana dobiješ kompletnu laboratoriju.

Ct 100 evra ja kao stranac snimao glavu.
 

POSTAJEMO BEZUBA NACIJA! Više od 700.000 Srba nema nijedan svoj zub u glavi, a što je najgore, među njima je sve više mladih!​

https://www.republika.rs/amp/vesti/drustvo/397553/totalna-bezubost-srbija-istrazivanje

karies-2_md.jpg


IZVOR: Republika - 27.11.2022 | 12:39

Ono što je najgore jeste da krezubost u Srbiji nije više povezana sa životnom dobi, jer sve više mladih ljudi u našoj zemlji, zbog loše oralne higijene i neodlaska kod zubara, ostaje bez svih svojih zuba.
 
Poslednja izmena:
na temu samo mogu reci da ne podnosim osobe koje nemaju osecaj za licnu higijenu, sto znaci da se nemam ni prijatelje koji imaju krljave ili pokvarene zube. ne vire im dlake iz nosa ili usiju, ne smrde na znoj od pre 3 dana i sl...
nisam ljubitelj niti vestackih zuba, ali zalomilo se jednom da sam imala extra semu sa likom za koga nisam provalila da ima vestacke jedinice(znaci mnogo dobar rad zubara)
na vestacka zubala ili orbit varijante zuba ugradjenih prelazim kada i mene nekada(ako ikada) izdaju moji zubi, tada cu biti tolerantnija (:
 
Ja sam ovamo svojim radnicima zaključila dodatno uz zdravstveno zube i prevenciju znaci sve sto placa zdravstveno plus bonus prevencija i za zube sto placa zdravstvo + 100 % sto snosi ovo sto sam im zaključila

Njih tri prave zube i stalno se zahvaljuju kažu da je to super sto im uplacujem
 

Back
Top