Змаго Јелинчич: Хрватска жели Београдски пашалук

Pa i ovde ima dosta naroda koji zeli da krvatska bude grofovija Zrinska.

Slabo kapiras.

Nije poenta u tome da li su Hrvati zlocesti sto tako misle, i da li smo i mi isto tako nevaljali, i da li su u stvari svi ljudi nevaljali, i slicna sranja. Poenta je u tome da to Hrvati zele i da toga treba biti svestan i ne zaludjivati se zaludnim stupidarijama o bratstvu-jedinstvu, vec voditi realnu politiku.
 
Ccc kako ti izokreneš činjenice očas posla:lol:
Tadić kao predsednik, u periodu u kojem ds nije bila u vladi nije imao uticaja, a to ti je 3/4 mandata koštunice dr vojislava.

Jel ti to meni sad objašnjavaš da koštunica veze nema sa dogadjanjima koje se nabrojao?:mrgreen:


ne ja kazem da je kostunica takodje odgovoran , kao i vi iz DS-a i G17+ tacnija da je krivica zajednicka. koliko je ko izmedju vas kriv % , ne bih da odredjujem, al znam da ste za stanje danas grupno krivi vi iz DS DSS i G17+
 
Slabo kapiras.

Nije poenta u tome da li su Hrvati zlocesti sto tako misle, i da li smo i mi isto tako nevaljali, i da li su u stvari svi ljudi nevaljali, i slicna sranja. Poenta je u tome da to Hrvati zele i da toga treba biti svestan i ne zaludjivati se zaludnim stupidarijama o bratstvu-jedinstvu, vec voditi realnu politiku.

Nisi me skapirao,naravno da je potrebna realna politika,osmeh na licu pistolj u ruci,pa ako o njima nista nismo naucili za 100 godina onda ko nas je...,.
 
:sad2::sad2: Žao mi je Marsowac kad te vidim da se tako mučiš... Uzmi lekić, udahni duboko i javi se Velikom Mlohavom na briefing, verovatno mu fali još slinavaca i pelena-političara, da umesto njega kaljaju obraz na televizor :hahaha:

Da li je to sve sto si uspeo da smislis kao komentar...istina ponekad boli zar ne?...a,lekici ce trebati mnogimaaaaa...bice to gorke pilule!
 
Evo "Kurir" ide i dalje od Zmaga i tvrdi da ce i Beogradski Pasaluk biti podeljen na manje cetvrti::cool:


Tajni transkripti
Beogradski pašaluk Srbiju treba svesti na „prihvatljive granice“, one koje je imala početkom devetnaestog veka, tvrde zapadni obaveštajci

Thumb_0404_6.jpg


BEOGRAD - Na sastanku koji održan 21. 22. i 23. juna 2003. godine u Briselu, kome su prisustvovali predstavnici tajnih službi Sjedinjenih Američkih Država, Velike Britanije i Nemačke, potvrđeno je uverenje da Srbiju u teritorijalnom smislu treba svesti na granice beogradskog pašaluka, kaže za Kurir izvor blizak obaveštajnim krugovima. Naši sagovornici, koji su imali uvid u transkripte sa ovog sastanka, koje je napravila jedna druga strana obaveštajna služba zainteresovana za ove prostore, tvrde da se iz tih razgovora koje su vodili predstavnici ovih službi da zaključiti da postoji unapred pripremljen plan drobljenja Srbije i da je ovaj politički trenutak samo jedna od faza tog plana. - Jasno se vidi da je njihov plan rasparčavanja Srbije već u poodmakloj fazi i da je započet prilično davno. Nekoliko puta učesnici sastanka govore o nužnosti svođenja Srbije na „prihvatljive granice“, odnosno granice iz prve polovine devetnaestog veka, kad je Srbija bila inferioran politički faktor na Balkanu i država bez svog identiteta i suvereniteta. Iz njihovih razgovora se može zaključiti da se cepanje Srbije neće završiti otimanjem Kosova, Vojvodine i Raške oblasti - kaže naš sagovornik. Prema njegovim rečima, neverovatno je koliko su zapadni stručnjaci skoro do detalja „prepisali“ model kontrole Balkanskog poluostrva koji je koristila Austrougarska monarhija pre dva veka. - Plan im nije samo da Srbiju svedu na granice beogradskog pašaluka, već i da unutar tih granica naprave što više zasebnih celina, odnosno regiona koji će imati priličan stepen autonomije u odnosu na centralnu vlast. Upravo zato će u periodu pred nama svi faktori unutar civilnog društva, po diktatu finansijera sa Zapada, raditi na jačanju lokalnih organizacija, odnosno radiće na stvaranju lokalnih lidera i političkih organizacija - kaže naš izvor.


http://www.kurir-info.rs/clanak/politika/kurir-01-11-2008/beogradski-pasaluk
 
eto vidis kakav si ti lk. ja sam ti naveo argumente koji dokazuju da je ova vlast upropastila nasu zemlju, i ti sad mesto da tvojim argumentima dokazujes da moji stavovi nisu tacni ti na sve to kazes "uzmi lekic"

sot znaci da nemas dovoljan stepen inteligencije da mozes da vodis argumentovanu diskusiju , i da si jos na nivou deteta od 6 godina, tj fazona kad ja kazem " ovi su lopovi zato sto su uradili to to i to " a ti kazes "ee a tvoja keva je qurva".

retardirano, detinjasto, nezrelo.....

trebalo bi za ucesce na ovom podforumu uvesti neki osnovni test inteligencije.... tako bi se resili nezrelih decaka kao sto si ti

ali bilo bi nam onda dosadno bez ovih DS-ovaca...
 
..mislish da vecina srba pati za ulaskom u eu?..u teshkoj si zabludi shinko..

pa ja ne znam da li zeli vecina ili ne..ali mene bas zabole za EU
nisu mi jasni oni koji zaboravljau sta nam je ta ista EU radila
malo podsecanje na 1999..malo su nas bombardovali al nisu oni krivi..vec Rusi sto ih nisu sprecili pa smo mi sad zato najvise kivni na ruse....stavrno mi se vise povraca od ovih luptanja kosmopolita po forumu
 
i sta nije tacno u tom tekstu iz kurira dragoshe?

zapad podrzava vojvodjansku drzavnost tj da vojvodina dobije elemente drzave, takodje su organizovali konferenciju o "sandzaku" na kojoj su ucestvovali ambasadori zapadnih zemalja tj internacionalizovali ceo slucaj .

srbiju zapad svodi na beogradski pasaluk i cepa je i jedino kako se to moze spreciti jeste da se totalno okrenemo rusima i u srbiji instaliramo njihove baze, zatrazimo prijem u vojni savez sa rusijom i kupimo od rusije protivavionske sisteme s-300 i s-400 kao i nuklearno naoruzanje.

kada bi sve stranke isle ka tom cilju on bi bio ostvariv i realan - al sobzirom da pola stranaka zeli srbiju u granicama beogradskog pasaluka - to je nemoguce dok se vlast i narod ne opamete.
 
i sta nije tacno u tom tekstu iz kurira dragoshe?

zapad podrzava vojvodjansku drzavnost tj da vojvodina dobije elemente drzave, takodje su organizovali konferenciju o "sandzaku" na kojoj su ucestvovali ambasadori zapadnih zemalja tj internacionalizovali ceo slucaj .

srbiju zapad svodi na beogradski pasaluk i cepa je i jedino kako se to moze spreciti jeste da se totalno okrenemo rusima i u srbiji instaliramo njihove baze, zatrazimo prijem u vojni savez sa rusijom i kupimo od rusije protivavionske sisteme s-300 i s-400 kao i nuklearno naoruzanje.

kada bi sve stranke isle ka tom cilju on bi bio ostvariv i realan - al sobzirom da pola stranaka zeli srbiju u granicama beogradskog pasaluka - to je nemoguce dok se vlast i narod ne opamete.

Jes vala bas baratas argumentima. :evil:
 
Evo "Kurir" ide i dalje od Zmaga i tvrdi da ce i Beogradski Pasaluk biti podeljen na manje cetvrti::cool:


Tajni transkripti
Beogradski pašaluk Srbiju treba svesti na „prihvatljive granice“, one koje je imala početkom devetnaestog veka, tvrde zapadni obaveštajci

Thumb_0404_6.jpg


BEOGRAD - Na sastanku koji održan 21. 22. i 23. juna 2003. godine u Briselu, kome su prisustvovali predstavnici tajnih službi Sjedinjenih Američkih Država, Velike Britanije i Nemačke, potvrđeno je uverenje da Srbiju u teritorijalnom smislu treba svesti na granice beogradskog pašaluka, kaže za Kurir izvor blizak obaveštajnim krugovima. Naši sagovornici, koji su imali uvid u transkripte sa ovog sastanka, koje je napravila jedna druga strana obaveštajna služba zainteresovana za ove prostore, tvrde da se iz tih razgovora koje su vodili predstavnici ovih službi da zaključiti da postoji unapred pripremljen plan drobljenja Srbije i da je ovaj politički trenutak samo jedna od faza tog plana. - Jasno se vidi da je njihov plan rasparčavanja Srbije već u poodmakloj fazi i da je započet prilično davno. Nekoliko puta učesnici sastanka govore o nužnosti svođenja Srbije na „prihvatljive granice“, odnosno granice iz prve polovine devetnaestog veka, kad je Srbija bila inferioran politički faktor na Balkanu i država bez svog identiteta i suvereniteta. Iz njihovih razgovora se može zaključiti da se cepanje Srbije neće završiti otimanjem Kosova, Vojvodine i Raške oblasti - kaže naš sagovornik. Prema njegovim rečima, neverovatno je koliko su zapadni stručnjaci skoro do detalja „prepisali“ model kontrole Balkanskog poluostrva koji je koristila Austrougarska monarhija pre dva veka. - Plan im nije samo da Srbiju svedu na granice beogradskog pašaluka, već i da unutar tih granica naprave što više zasebnih celina, odnosno regiona koji će imati priličan stepen autonomije u odnosu na centralnu vlast. Upravo zato će u periodu pred nama svi faktori unutar civilnog društva, po diktatu finansijera sa Zapada, raditi na jačanju lokalnih organizacija, odnosno radiće na stvaranju lokalnih lidera i političkih organizacija - kaže naš izvor.


http://www.kurir-info.rs/clanak/politika/kurir-01-11-2008/beogradski-pasaluk

...Gloopost.....
 
Jes vala bas baratas argumentima. :evil:

naravno. evo ti vest sa konferencije na kojoj je internacionalizovan tzv problem sandzaka. Konferenciju je organizovala americka vlada a na njima su ucestvovali osim amerike i britanski ambasador

http://www.b92.net/info/vesti/u_fokusu.php?id=121

Sandžak, ekonomija, kriza
6. mart 2009. | 14:12
Na dugom putu Srbije ka EU, politički stabilan i ekonomski osnažen Sandžak bio bi značajan činilac, ocenili su učesnici skupa "Ekonomske perspektive Sandžaka".

Ljajić: Više ambasadora nego ministara

Predsednik Sandžačke demokratske partije i ministar za rad Rasim Ljajić objasnio je da Sandžak nije najsiromašniji region u državi, ali da ipak zaslužuje više pažnje i investicija nego što je do sada bio slučaj.

Prema njegovim rečima, nedobronamerni bi rekli da je ovaj skup pokušaj internacionalizacije pitanja Sandžaka, ali ovde se radi o želji za decentralizacijom, ekonomskim razvojem, pravu na očuvanje identiteta "ni manje ni više od bilo koje druge opštine u Srbiji".

Ljajić je rekao da Sandžaku treba pomoć i saradnja i sa Turskom, arapskim zemljama, ali i Amerikom i EU, ali da nije dobro što je na ovom skupu više ambasadora neko ministara Vlade Srbije.

-------------------

ako ovo nije INTERNACIONALIZACIJA I OTVORENO MESANJE U NASE UNUTRASNJE STVARI JA NE ZNAM STA JESTE

Da te podsetim da u Srbiji ne postoji NIKAKAV REGION POD IMENOM SANDZAK, i ako se u organizaciji amerikanaca i britanaca odigrava nekakva konferencija o Sandzaku, to znaci da Amerika i Britanija podrzavaju formiranje nekakvog regiona Sandzak i njegovu internacionalizaciju i otcepljenje istog od Srbije.

Zamisli da ambasada Srbije organizuje u Americi konferenciju o juznoamerickoj konfederaciji koja ne postoji u unutrasnjoj strukturi SAD?

Cim se u organizaicji vlada USA i Britanije organizuje nekakva konferencija o Sandzaku, o regionu nekom nepostojecem kakvog i nema u nasem unutrasnjem uredjenju jasno je da se tu radi o grubom mesanju u nas ustavni poredak i pokusaju RUSENJA ustavnog poretka nase zemlje i kreiranje nekakvih regiona tamo gde ih nema protivno interesima nase drzave i naroda....

Sve ti je ovo put u svodjenje Srbije na granice beogradskog pasaluka.....
 
http://www.glassrpske.com/vijest/2/...elincic-Hrvatska-zeli-Beogradski-pasaluk.html

Не би било никакво изненађење да се тадић извине хрватској због Змагиног коментара о хрватским намерама према Србији. Само је питање да ли ће му се тадић и извинути што још војводина није отцепљена од Србије?

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 

Back
Top