Lokalni i beogradski izbori 2024.

1716253295547.png

Manojlović Vučiću: Izađite na TV duel i objasnite zašto ste davali srpske pare Klintonu i Bleru


1716131444-Savo-Manojlovic-750x491.jpg


19. maj 2024

Kandidat za gradonačelnika Beograda i nosilac liste "I ja sam Beograd - Kreni-Promeni" Savo Manojlović, odgovorio je na jutrošnje prozivke predsednika Srbije Aleksandra Vučića u jutarnjem programu TV Pink i zapitao Vučića zašto je srpski novac davao Klintonu i Bleru koji su bombardovali Beograd i Srbiju, saopšteno je iz "Kreni-Promeni".

„Predsedniče Republike, morate manje da koristite veštačku inteligenciju na Pinku i Jovanu Jeremić, morate više poverenja da imate u prirodnu inteligenciju i Aleksandra Šapića. Pustite Aleksandra Šapića sa rezervne klupe da izađe na TV duel ako želite da ga zaista kandidujete da vodi ovaj grad. Ili, ako to ne smete da učinite, onda izađite na taj TV duel Vi, taman da odgovorite zašto ste srpski novac davali Klintonu i Bleru koji su bombardovali Beograd i Srbiju“ poručio je Manojlović.


Vučić je ranije danas, komentarišući izjavu Sava Manojlovića da Vučića vidi u zatvoru, a Dačića kao svedoka saradnika, je rekao da je njihov jedini program „Vučić će u zatvor“.

„Sava mi (je) žao, on je inače praznjikav, ali ljudi će to da vide“, rekao je i naveo da „oduševljenje onih koji promene izbor traje nekoliko meseci pa prođe“.
 

Back
Top