Zenski nokti

Где су вам нокти, жене...
IMG_20240324_213331.jpg
 
Zdravi, lepi.
Oh, don't mind the scar!
Desnom sam levoj namerno nanela opekotinu peglom sa par godina života.
Možda su bili demoni?
Imam te demone... čak i sad dobijam ideju da ulje nakon prženja i pohovanja upotrebim u krajnje loše svrhe-ali ne padam više na stare fore. 🤗
Jednom je bilo i više nego dovoljno.

1711312699558.png
 
Zdravi, lepi.
Oh, don't mind the scar!
Desnom sam levoj namerno nanela opekotinu peglom sa par godina života.
Možda su bili demoni?
Imam te demone... čak i sad dobijam ideju da ulje nakon prženja i pohovanja upotrebim u krajnje loše svrhe-ali ne padam više na stare fore. 🤗
Jednom je bilo i više nego dovoljno.

Pogledajte prilog 1520428
Баш су лепи, не лакираш их никада?
 
Samo ponekad, onako-svečano.
:)
Sestra je napravila grešku, sama sebi je radila nokte i prošla kroz horor da vrati sebi prste koji su ponovo zdravi, bez bola.
Lajk... treba li da prođemo kroz pakao da naučimo?
Обичан лак је довољан ономе ко има природно здраве и лепе нокте.
 
Radila sam na Istoku neko vreme i naučila puno.
Nokat koji je zdrav ne treba nikakve lakove i farbe. Lice koje je lepo-ne treba mnogo šminke.
Čovek koji je dobar-ne treba mnogo da se maskira, osim u samoodbrani.
Nazad na nokte-dugi i raznobojni nokti me asociraju na greh, veštice, vampirice, babaroge...
Viđam ih u zdravstvu često i mislim da bez razloga tovare sebi imidž koji i ne žele.
 
A sto se tice noktiju/nokata ??...jos nisam otkrila formulu za njihovu cvrstinu.Uglavnom mi se listaju,lome i nikakvi su.Medjutim,nekad,doduse rijetko, dodje period da su cvrsti i lijepi.
Od cega to zavisi,ne znam...mada otprilike je zakljucak da kad ne radis nista sa vodom ili hemikalijama,malo dodju sebi.
Crno pod noktima uopste nije sjajno.😂
Ako lozis ugalj,bez rukavica,imaces lako taj stajling.🙂
 
Radila sam na Istoku neko vreme i naučila puno.
Nokat koji je zdrav ne treba nikakve lakove i farbe. Lice koje je lepo-ne treba mnogo šminke.
Čovek koji je dobar-ne treba mnogo da se maskira, osim u samoodbrani.
Nazad na nokte-dugi i raznobojni nokti me asociraju na greh, veštice, vampirice, babaroge...
Viđam ih u zdravstvu često i mislim da bez razloga tovare sebi imidž koji i ne žele.
Јууу...е, нека сам вештица, ја своје нокте волим :lol:
 
A sto se tice noktiju/nokata ??...jos nisam otkrila formulu za njihovu cvrstinu.Uglavnom mi se listaju,lome i nikakvi su.Medjutim,nekad,doduse rijetko, dodje period da su cvrsti i lijepi.
Od cega to zavisi,ne znam...mada otprilike je zakljucak da kad ne radis nista sa vodom ili hemikalijama,malo dodju sebi.
Crno pod noktima uopste nije sjajno.😂
Ako lozis ugalj,bez rukavica,imaces lako taj stajling.🙂
Јеси пробала оне лакове за чврстину? Фармаси их има, не знам какви су, није ми требало, али можда неко овде зна.
 
A sto se tice noktiju/nokata ??...jos nisam otkrila formulu za njihovu cvrstinu.Uglavnom mi se listaju,lome i nikakvi su.Medjutim,nekad,doduse rijetko, dodje period da su cvrsti i lijepi.
Od cega to zavisi,ne znam...mada otprilike je zakljucak da kad ne radis nista sa vodom ili hemikalijama,malo dodju sebi.
Crno pod noktima uopste nije sjajno.😂
Ako lozis ugalj,bez rukavica,imaces lako taj stajling.🙂
Burne reakcije, svađe, sekiracija.
Jednom kad se čovek pusti i samo po prekoj potrebi biva sobom-nokti se više ne ljušte, ne listaju, ne odaju utisak da se radi o bolesnoj osobi.Miran, spokojan, drag i dobar PONOVO.
Otkako sam se udaljila od mesta stalnog žarišta, zaštitila, opasuljila-nemam više nokte koje treba da mažem i farbam da bih mislila da je sve OK.
 
Јеси пробала оне лакове за чврстину? Фармаси их има, не знам какви су, није ми требало, али можда неко овде зна.
Probala sam sve i svasta.🙂
Jednostavno sami od sebe budu nekad malo bolji nego inace,a uglavnom su meki i listaju se.
Pijem i vitamine,mazem i kremama...Od cega budu bolji,ne znam,jer sve isto radim i kad ne valjaju.
 
Burne reakcije, svađe, sekiracija.
Jednom kad se čovek pusti i samo po prekoj potrebi biva sobom-nokti se više ne ljušte, ne listaju, ne odaju utisak da se radi o bolesnoj osobi.Miran, spokojan, drag i dobar PONOVO.
Otkako sam se udaljila od mesta stalnog žarišta, zaštitila, opasuljila-nemam više nokte koje treba da mažem i farbam da bih mislila da je sve OK.
Eee,znaci,onda da ne idem na politiku? 😀
 
Probala sam sve i svasta.🙂
Jednostavno sami od sebe budu nekad malo bolji nego inace,a uglavnom su meki i listaju se.
Pijem i vitamine,mazem i kremama...Od cega budu bolji,ne znam,jer sve isto radim i kad ne valjaju.
Моја мајка је имала тај проблем, није успела да га реши. Нешто мало је било боље од Дикле. Срећом ја имам нокте као отац.
 
Моја мајка је имала тај проблем, није успела да га реши. Нешто мало је било боље од Дикле. Срећом ја имам нокте као отац.
Nešto pojačano crpi minerale i vitamine iz tela iako ih mi marljivo unosimo. Šaljivo sam nastupila sa svojim rešenjem, ali sve akcije i reakcije nas kao bića nešto troše i sagorevaju, tako da se treba fokusirati na način života i pronaći šablon koji radi.
 

Back
Top