Zenski nokti

krenula sezona sedefa i šljokica



grice.png
catrice.png



GR Ice 195
Catrice Metallics 05
 
krenula sezona sedefa i šljokica



Pogledajte prilog 1448836 Pogledajte prilog 1448838


GR Ice 195
Catrice Metallics 05
Прелепо...
Сад ја морам да поставим једно глупо питање, како се скида?
Ја имам неки сличан, једва скинемо због шљокица...каче се за туфер, кидају га, док дође ацетон до нокта ја шизнем...
 
Прелепо...
Сад ја морам да поставим једно глупо питање, како се скида?
Ја имам неки сличан, једва скинемо због шљокица...каче се за туфер, кидају га, док дође ацетон до нокта ја шизнем...


onom metodom sa alu folijom. natopim vatu dobro acetonom, prislonim na nokat i obmotam alu folijom i stegnem baš čvrsto. to posle par minuta držanja skine 90% šljokica, ostalo skinem vatom regularno


a ovaj Catrice metalik kao i svaki drugi, nije zahtevan u tom smislu
 
onom metodom sa alu folijom. natopim vatu dobro acetonom, prislonim na nokat i obmotam alu folijom i stegnem baš čvrsto. to posle par minuta držanja skine 90% šljokica, ostalo skinem vatom regularno


a ovaj Catrice metalik kao i svaki drugi, nije zahtevan u tom smislu
Први пут чујем...нека, прескочићу, не морам баш да га мажем, имам утисак да овај лак некако оштећује плочу, или се мени чини због тих шљокица.
 
Први пут чујем...нека, прескочићу, не морам баш да га мажем, имам утисак да овај лак некако оштећује плочу, или се мени чини због тих шљокица.


uvek možeš da namažeš bazu ili neki lak ispod, ja svakako ne mažem šljokice direktno ka ploču, mnogo lepše izgleda sa nekim lakom ispod.
 
Овакав исти има госпођица, стално ми га нутка, али ја некако волим јаке боје.
Лепи су ти нокти, оздравели...
 

Back
Top