Zene vozaci

A na ravnom putu ti dobijes na snazi, to je logicno i tu ja ne mogu nista, a u krivini je koliko imas muda i osecaja da smes kojom brzinom uci, ovaj jugo je krsh u kojem sam ja bio, a njen je isao bolje jer vrlo brzo me stizala i da je imala muda da u zadnoj krivini stisne verovatno bi me oprala(mada imala je i previse muda), jer mi se cini da je njen bio yugo 65, imala je i drugaciji auspuh iza (zadnji).
...naravno,slažem se sa tvojom konstatacijom....
...za brzu vožnju u krivinama, osim muda potrebno je imati i spušten auto,dobre gume, gasne amortizere i ostalo....
 
...naravno,slažem se sa tvojom konstatacijom....
...za brzu vožnju u krivinama, osim muda potrebno je imati i spušten auto,dobre gume, gasne amortizere i ostalo....

Ma ima tu fora brdo, ljudi su yuga napucavali na pun **** konja, samo brzo su rikavali zbog visoke turaze...

Ako si gledao getaway from stockholm, kad su se prali toyota supra i ford cosworth jedan i drugi po 450 konja, e ona dvojica su legende stvarno likovi imaju muda kao medo.
 
ne bih inace, ali uvredio si me bzvz,ja tebe nisam vredjala...

fascinirana sam tvojim mozgom...
doduse mene svaka sitnica, fascinira...

Ma nije to uvreda, nego mi idu ljudi na kitu koji dodju i kazu nesto samo da nije u njima i jos pri tome misle da su nesto pametno rekli, pa onda jos bez ijednog argumenta dodju i pljuju po nama koji znamo nesto o trenutnoj temi...
 
Ma ima tu fora brdo, ljudi su yuga napucavali na pun **** konja, samo brzo su rikavali zbog visoke turaze...

Ako si gledao getaway from stockholm, kad su se prali toyota supra i ford cosworth jedan i drugi po 450 konja, e ona dvojica su legende stvarno likovi imaju muda kao medo.
...ma verujem ti,to su mašine...
...a i treba biti dovoljno lud za tako nešto....
 
Ma nije to uvreda, nego mi idu ljudi na kitu koji dodju i kazu nesto samo da nije u njima i jos pri tome misle da su nesto pametno rekli, pa onda jos bez ijednog argumenta dodju i pljuju po nama koji znamo nesto o trenutnoj temi...

ne znam da li je ovo dovoljno pametno:
"Pesak je kralj na pesackom prelazu,
matiran od konja za volanom!"

p.s. nikog ja nisam pljuvala, a najmanje tebe...
 
ne znam da li je ovo dovoljno pametno:
"Pesak je kralj na pesackom prelazu,
matiran od konja za volanom!"

p.s. nikog ja nisam pljuvala, a najmanje tebe...

A kad toliko puno znas, pesak ne mora biti bas na zebri da bi imao pravo preci, pa ti meni reci na koliko metara on ima pravo sa jedne i druge strane zebre da predje ulicu, odnosno da mu je vozac duzan stati?

Ti si dosla sa spikom o Alfonsu i Sumaheru a tema je da li se zene koje dobro voze dobro i torbaju, a da li je pljuvanje ili nesto drugo manje je bitno.:wink:
 
...dokaži to statistički...
...ovako nije legalistički...

evo ovako. ne mogu statisticki ali mogu logicki.
koliko se upinjete da DOKAZETE da ste bolji vozaci, kao sto vidimo i na forumu, tako i u zivotu. da li iko ista dokazuje nekome ko je gori od njega? ne, naprotiv. pa, nastavite, time samo potvrdjujete cinjenicno stanje.
 
evo ovako. ne mogu statisticki ali mogu logicki.
koliko se upinjete da DOKAZETE da ste bolji vozaci, kao sto vidimo i na forumu, tako i u zivotu. da li iko ista dokazuje nekome ko je gori od njega? ne, naprotiv. pa, nastavite, time samo potvrdjujete cinjenicno stanje.
...ne želim da diskutujem brez brojki....
....ja nikome nemam nameru ništa da dokazujem.....
...ali ostajem pri svom stavu....
 

Back
Top