Zene vozaci

Moj dechko je zapravo zaljubljen u moja kola...kazze da ga odlichno vozam. Vozim po potrebi,nekad i vishe puta na dan. Ponekad i prevozim stvari. Da nemam kola,moj dechko i ja ne bi bili zajedno. Znash,to ti je kao onda kada je Igor zamolio Dushka da mu preveze devojku a on je provozao i zaboravio da vrati. Nochu ponekad prolazim kroz crveno svetlo,zbog uzbudjenja.

:shock: Pipi je taxista a decko joj je mehanichar :razz:
 
Hahahahah...pa ja sam uvek atrakcija...sad me podseti, kad je Igor prelazio ulicu a ja se pravila da chu da ga zgazim....pa je trchao za mojim kolima...ne ne ganjam se sa frajerima koji voze svoja kola jer onda ne mogu da ih vozam a morala bih i da pustim brkove pod mishku.
 
Moj dechko je zapravo zaljubljen u moja kola...kazze da ga odlichno vozam. Vozim po potrebi,nekad i vishe puta na dan. Ponekad i prevozim stvari. Da nemam kola,moj dechko i ja ne bi bili zajedno. Znash,to ti je kao onda kada je Igor zamolio Dushka da mu preveze devojku a on je provozao i zaboravio da vrati. Nochu ponekad prolazim kroz crveno svetlo,zbog uzbudjenja.

ovo stvorenje je naj naj naj naj naj devojka ovog foruma ! :D
 
...чудно...кад год неко направи неко срање у саобраћају...одмах помислим на неку жену...на крају се непогрешиво испостави да сам био у праву...:roll::lol:
...а најбоље од свега је што угл ни не проваљују шта су урадиле...:lol:
 
...sinke,pa de si našao da se trkaš sa yugom...
...aj da si rekao bmw ili tako nešto...
...ono yugo...
...e oflekao bih te sa 60-tkom u svako doba i noći...


Yugo na yugo, a sta bi ti sa autom od 200 konja oprao auto od 55 i rekao da si bolji:roll:... a za fleku... bogme ako vozis kao i ostali u ovom gradu (kod nas se ljudi u 10 km predjenog puta prestoje jedva jednom, samo ko telad drzi jednu traku i moli boga da sto pre stigne:lol:) ne bi mi mogao ni prici.
 
Yugo na yugo, a sta bi ti sa autom od 200 konja oprao auto od 55 i rekao da si bolji:roll:... a za fleku... bogme ako vozis kao i ostali u ovom gradu (kod nas se ljudi u 10 km predjenog puta prestoje jedva jednom, samo ko telad drzi jednu traku i moli boga da sto pre stigne:lol:) ne bi mi mogao ni prici.
...ja nisam iz tvog grada....
....a običnu 55 sa jednogrlim karburatorom ću uvek oflekati,ma kako ti je vozio...
 
...ja nisam iz tvog grada....
....a običnu 55 sa jednogrlim karburatorom ću uvek oflekati,ma kako ti je vozio...

A na ravnom putu ti dobijes na snazi, to je logicno i tu ja ne mogu nista, a u krivini je koliko imas muda i osecaja da smes kojom brzinom uci, ovaj jugo je krsh u kojem sam ja bio, a njen je isao bolje jer vrlo brzo me stizala i da je imala muda da u zadnoj krivini stisne verovatno bi me oprala(mada imala je i previse muda), jer mi se cini da je njen bio yugo 65, imala je i drugaciji auspuh iza (zadnji).
 

Back
Top