Жене имају дуже и пријатније оргазме - па нека плате за задовољство!

Можда би скоро сви проблеми сексуалних односа били решени да би постојали такви стандарди у друштву.

Мислите ли да би било поштено када би жена морала да плати за секс са мушкарцем јер жене имају дуже и пријатније оргазме?

Могао бих да спорим за дужину и пријатност оргазма.
Кад завршавам сви то знају у околини.
Можда то спада у јачину , али ја то сводим у пријатност.
 
Pa ni to čak ne mora biti istina. Nekad traje par sekundi, nekada mnogo duže. Potpuno je individualno. Ima muškaraca koji svrše slabo 4, 5 puta za vreme odnosa, ima koji svrše jednom i jako. Nekada oboje ne svrše, nekad jedan, nekad drugi.
Koliko je žena nagrađena tim doživljajem klit plus vaginalni orgazam, toliko je nekad "zakinuta" time što joj je potrebno više bliskosti da ga doživi.

Могао бих да спорим за дужину и пријатност оргазма.
Кад завршавам сви то знају у околини.
Можда то спада у јачину , али ја то сводим у пријатност.

To sam eto i ja htela da napišem, ali bolje što si prvo ti iz sopstvenog iskustva.
 
Можда би скоро сви проблеми сексуалних односа били решени да би постојали такви стандарди у друштву.

Мислите ли да би било поштено када би жена морала да плати за секс са мушкарцем јер жене имају дуже и пријатније оргазме?
Zadovoljstvo koje muskarac dozivi sa orgazmicnom zenom, ne moze se platiti nikakvim parama.
 
Можда би скоро сви проблеми сексуалних односа били решени да би постојали такви стандарди у друштву.

Мислите ли да би било поштено када би жена морала да плати за секс са мушкарцем јер жене имају дуже и пријатније оргазме?
Може, али да би третман био равноправан морамо увести следеће правило.

Ко сврши плаћа! Обострани сврш би се поништавао и ником ништа, добро није ништа добили су сврш.
 
Може, али да би третман био равноправан морамо увести следеће правило.

Ко сврши плаћа! Обострани сврш би се поништавао и ником ништа, добро није ништа добили су сврш.
Треба да направите посебну тему!
 
Pa ni to čak ne mora biti istina. Nekad traje par sekundi, nekada mnogo duže. Potpuno je individualno. Ima muškaraca koji svrše slabo 4, 5 puta za vreme odnosa, ima koji svrše jednom i jako. Nekada oboje ne svrše, nekad jedan, nekad drugi.
Koliko je žena nagrađena tim doživljajem klit plus vaginalni orgazam, toliko je nekad "zakinuta" time što joj je potrebno više bliskosti da ga doživi.



To sam eto i ja htela da napišem, ali bolje što si prvo ti iz sopstvenog iskustva.
Pa ni to čak ne mora biti istina. Nekad traje par sekundi, nekada mnogo duže. Potpuno je individualno. Ima muškaraca koji svrše slabo 4, 5 puta za vreme odnosa, ima koji svrše jednom i jako. Nekada oboje ne svrše, nekad jedan, nekad drugi.
Koliko je žena nagrađena tim doživljajem klit plus vaginalni orgazam, toliko je nekad "zakinuta" time što joj je potrebno više bliskosti da ga doživi.



To sam eto i ja htela da napišem, ali bolje što si prvo ti iz sopstvenog iskustva.

Мало је девојака или жена које то желе да кажу,
мада не видим проблем, за тебе немам речи хвале
ако смо у истом клубу.
 
Opet ovaj sa svojim glupostima.
Добро, у нашој култури се сматра да Ви сте ми нанели страшну увреду, али ја нисам гопник, па ћу покушати да водим цивилизован дијалог.
Можда је са Ваше тачке гледишта све ово глупост, што значи да су могуће следеће вариjaнте:

1) Ви сте жена и плашите се да ће моји постови помоћи у смањењу цена на сексуалном тржишту. (женска солидарност постоји, иако се жене жестоко мрзе jeдна другу).

2) Ви сте младић без искуства и врло брзо ћете видети да ja сам врло оптимистично говорио о женама и њиховим прљавим триковима.
 
Ne može svaka zena da svrši tek tako sa svakim muškarcem.
Potrebna opuštenost sa obe strane,lagani razgovori bez pritiska.
A mora i muškarac da radi kako treba i plus da je obdaren. Ima tu preduslova.Ja bio sa jednom kaže mi sa tobom uvek mogu a sa drugim ne.
Valjda se mora i potrefit uzajamno.Muško lakše svrši i ako je žnaru ko lopov žena.
A gde tek ako je šarmntna(takvih skoro i nema)
 
Ja moram ovo da napišem : na osnovu tvojih tema, mislim da ti imaš ozbiljan problem u odnosima sa ženama. Možda da potražiš neku pomoć, inače, ovo što iznosiš ovde ukazuje na neke duboke traume koje si pretrpeo i koje nećeš izlečiti temama na forumu.
FB_IMG_1714647353172.jpg
 

Back
Top