Zene dokazite se

Pa sada..shvatices jednom
ali slic..zakopcaj obavezno...

A to shvatices jednom, tu manipulaciju zakaci macku na rep pa nek mu trabunja iza ledja dok trci. A ja ako za 33 godine nisam to shvatio, verovatno ni necu. A i drago mi je sto necu, jer sam dovoljno inteligentan da me neka ne moze izmanipulirati da budem njen rob.

To je pocetak i kraj sve price.;)
 
A to shvatices jednom, tu manipulaciju zakaci macku na rep pa nek mu trabunja iza ledja dok trci. A ja ako za 33 godine nisam to shvatio, verovatno ni necu. A i drago mi je sto necu, jer sam dovoljno inteligentan da me neka ne moze izmanipulirati da budem njen rob.

To je pocetak i kraj sve price.;)

a ni ona tvoj ..predpostavljam
ili ne...ona treba d abude ta srecnica koja ce..i tako dalje
 
fakat nijedna nije rekla tačno šta ima......:mrgreen:
i skoro svaka identičan odgovor....pa ako se volite nja nja nja......:rotf:

sinnke čerupač pilića je neuništiv.... :D

Pa zato sto nijedna od njih nista nema. Ali znas sta je tuga, vecina njih nije kriva sto nista nema, nego su krive one koje su i imale priliku nisu htele, a znas zasto nisu htele. Pa zato sto su mislile "Za onog za koga se udam, on sad znoji jaja da bi MI sutra imali" pa tako ni ona nije nista stekla.
 
Ne predpostavljas, ti napadas.

A napadas jer si nezadovoljna jer nisi nasla nekog da te nosi na plecima.

A ti donosis zakljucke na osnovu tvojih predpostavki..
i onako kako tebi odgovara
elem..mozemo ovako do sutra
ja napisah onoliki post i rekoh sta sam imala

e da..trazim snaznog sa lovom..trazim:zcepanje:..
ko da radi u ova vremena..
zadovoljan..?
i super je mjuza..samo da znas...:)
 
A ti donosis zakljucke na osnovu tvojih predpostavki..
i onako kako tebi odgovara
elem..mozemo ovako do sutra
ja napisah onoliki post i rekoh sta sam imala

e da..trazim snaznog sa lovom..trazim:zcepanje:..
ko da radi u ova vremena..
zadovoljan..?
i super je mjuza..samo da znas...:)

Sve je od mene super. Kad to shvatis, trazit ces muskarca poput mene.;)
 
Pa zato sto nijedna od njih nista nema. Ali znas sta je tuga, vecina njih nije kriva sto nista nema, nego su krive one koje su i imale priliku nisu htele, a znas zasto nisu htele. Pa zato sto su mislile "Za onog za koga se udam, on sad znoji jaja da bi MI sutra imali" pa tako ni ona nije nista stekla.

Vidi ne želim da zalazim u detalje, ali još ni u jednoj vezi lično ili od mojih poznanika nije se desilo, da žensko nije prigovaralo oko para, još se nisam ženio ali sudeći po svim slučajevima koje sam do sada video žensko uvek natuca muškarcu na glavu što nema više i što nije stvorio više.

Meni ne smeta ako je žensko materijalista, mnogo više me izludi kada laže i proserava se o ljubavi. Evo baš me interesuje koliko je devojaka recimo iz BG-a se udalo za nekog muškarca iz unutrašnjosti? Kada pare nisu toliko bitne? Što su sela pusta, i ima pun andrak matorih momaka na selu, ako devojke vole i mare samo zaljubav, odrasli smo, daj da se ne lažemo.
 
Vidi ne želim da zalazim u detalje, ali još ni u jednoj vezi lično ili od mojih poznanika nije se desilo, da žensko nije prigovaralo oko para, još se nisam ženio ali sudeći po svim slučajevima koje sam do sada video žensko uvek natuca muškarcu na glavu što nema više i što nije stvorio više.

Meni ne smeta ako je žensko materijalista, mnogo više me izludi kada laže i proserava se o ljubavi. Evo baš me interesuje koliko je devojaka recimo iz BG-a se udalo za nekog muškarca iz unutrašnjosti? Kada pare nisu toliko bitne? Što su sela pusta, i ima pun andrak matorih momaka na selu, ako devojke vole i mare samo zaljubav, odrasli smo, daj da se ne lažemo.

Bas tako. Ma meni da neka kaze nesto oko toga, ja bi samo rekao. Ae van iz stana i idi roditelje yebi u mozak, oni su te tako i odgojili pa nek snose svoje posledice, a ne ja.
 

Back
Top