Zene dokazite se

Koliko imate godina, sta ste zavrsile i sta ste zaradile SVOJIM radom, ne od mame i tate, nego SVOJIM radom, da si dajete za pravo stupiti u brak i da si dajete za pravo zvocati muzu ili ste i vi poput onih koje nista nemaju a za sve drugom se,ru u NJEGOVOM?

Imam zrelih i još uvih napetih 27 godina . Završila sam željezničku školu lizajuc tracnice na praksi . Zaradila sam za prostor , lance i puno lateksa.

Je mi se može budući ROB PRIženit? :heart:
 
Koliko imate godina, sta ste zavrsile i sta ste zaradile SVOJIM radom, ne od mame i tate, nego SVOJIM radom, da si dajete za pravo stupiti u brak i da si dajete za pravo zvocati muzu ili ste i vi poput onih koje nista nemaju a za sve drugom se,ru u NJEGOVOM?
Naslov ti je bzv sta kome da dokazujem?!
Imam koliko mi treba! Sama sam to zaradila i stekla!!
Necu ni da se udajem, mozda.
A ako se i udam, necu da zvocam! Al" ako ce da zivi samnom ne moze da zivi k"o pre mene!
Jel jasno?
A u njegovo tesko..moz" ako oce on u moje, ili eventualno u novo.
 
Koliko imate godina, sta ste zavrsile i sta ste zaradile SVOJIM radom, ne od mame i tate, nego SVOJIM radom, da si dajete za pravo stupiti u brak i da si dajete za pravo zvocati muzu ili ste i vi poput onih koje nista nemaju a za sve drugom se,ru u NJEGOVOM?

Uvek i stalno jedne te iste teme,oko iste stvari se vrtis............u potrazi za poslusnom zenom,bogatom,finom,naivnom,mozda i nevinom..........izadji iz bajke vec jednom..........:cool:
 
Vecina zena bi volela,da se bogato uda.A druge da rade.Pa kad vec moram da biram,bolje bogato da se udam i uzivam.Jer od nase plate,mozes samo komunalije i jos po nesto da platis.A za decu,porodicu,letovanje,zimovanje...Jedino da imam platu 1000e
 
Kad je zena sposobna i zaljubljena,cak i ne mora da se uda za bogatog.Obogatice se zajedno.Mislim da je to hteo Sinnke da kaze.

Ma to su mogli nasi roditelji da se bogate,u njihovo vreme.A sad sa 40000 da izdrzavas porodicu,nema sanse.Izvinite,ali sam samo iskrena.Vecina govori suprotno,a udaju se za matorce,starije i po 20-25 god.Pre bih bila sama,nego sa nekim zbog para.Ali nije mi problem da radim
 
Koliko imate godina, sta ste zavrsile i sta ste zaradile SVOJIM radom, ne od mame i tate, nego SVOJIM radom, da si dajete za pravo stupiti u brak i da si dajete za pravo zvocati muzu ili ste i vi poput onih koje nista nemaju a za sve drugom se,ru u NJEGOVOM?

imam josh malo pa 28, nishta nisam stekla svojim radom sem shto sam kupila neshto od svojih plata, a stupila sam u brak i nisam zvocala muzzu, al opet nije mi dao dovoljno kite, pa me to nerviralo, onda sam se srecno razvela i volim sve shto vole mladi :mrgreen:
 
Vecina zena bi volela,da se bogato uda.A druge da rade.Pa kad vec moram da biram,bolje bogato da se udam i uzivam.Jer od nase plate,mozes samo komunalije i jos po nesto da platis.A za decu,porodicu,letovanje,zimovanje...Jedino da imam platu 1000e

Slazem se, ali i njihov muz ima toliku platu, pa zasto mu onda skacu po glavi kad znaju kakva je situacija?
 
Koliko imate godina, sta ste zavrsile i sta ste zaradile SVOJIM radom, ne od mame i tate, nego SVOJIM radom, da si dajete za pravo stupiti u brak i da si dajete za pravo zvocati muzu ili ste i vi poput onih koje nista nemaju a za sve drugom se,ru u NJEGOVOM?

Zavrsila dva fakulteta,uciteljski i menadzment.Radim od svoje 23 jer mi je bilo glupo da uzimam pare od caleta,nasledila dosta,udala se za bogatog muza.Udruzili kapital i stvorili zajedno sve sto imamo.Eto.Nemam potrebe da zvocam
 
Zavrsila dva fakulteta,uciteljski i menadzment.Radim od svoje 23 jer mi je bilo glupo da uzimam pare od caleta,nasledila dosta,udala se za bogatog muza.Udruzili kapital i stvorili zajedno sve sto imamo.Eto.Nemam potrebe da zvocam

A ciji kapital si udruzila? Inace menadzment ti i nije neki faks, to ti je vise kao zanat vise skole.
 

Back
Top