Zena je laz

Stvar je u tome sto svako od nas ima po nekoliko maski ..koje stavlja i skida prema potrebi..to je vero..ko hoce da prizna..Sto vise zelimo da se dopadnemo nekome to ce bljestavija maska zavodjenja biti na nasim licima..A,sada pitanje za kviz..Zar Muskarci ne nose masku…Nose,nose i te kako..Ljubavi jesu porazi i pobede..tako da kada se otreznis slobodno nastavi da mrzis zene i volis ih…bez nas svakako ne mozete ..a ni mi bez vas..
 
meni se, iskreno, smucilo to prozivanje zenskog sveta za sve i svasta. te ovake, te onake, sponzoruse, polovnjace, slobodne, ti sunce...ebite se svi vise, sad smo jos i laz susta!!!! kakvi umovi smisljaju sve ovo???? nijednu temu postavljenu od zene a sa slicnom tematikom vezanom za muskarce nisam videla. ili ih je bilo jako jako malo. muskarcine, ajde vi prvo malo islecite svoje komplekse a ne da nam lepite glupave etikete.
 
"Prosecni covek uvek vise voli zenu nego ljubav. Kod zene je sasvim obratno: retko je kojoj zeni dovoljan samo covek, i koja ne cezne da bude i voljena. Istina, mnogo se na svetu manje misli o ljubavi nego sto izgleda. "
 
"Prosecni covek uvek vise voli zenu nego ljubav. Kod zene je sasvim obratno: retko je kojoj zeni dovoljan samo covek, i koja ne cezne da bude i voljena. Istina, mnogo se na svetu manje misli o ljubavi nego sto izgleda. "[/QUOTE]

pa se zato s.ere po celom zenskom rodu, konstanto i bedno. ako neko ne ume nista bolje, neka k.enja kolko oce al ima wc za to.
 
@ Novalsta: Muskarci su realno mnogo jednostavnija bica, samim tim i naivnija. Kad dodjem do tog zakljucka, dolazim do one tacke gde vas mrzim jer to cesto obilno koristite sto iz ljubavi, sto iz bilo kog interesa. Medjutim, bez vas bi bio nula i ljustura. I ukoliko mislis da s.erem nemoj da citas i da postujes na ovoj temi i svima lepo.
 
@ Novalsta: Muskarci su realno mnogo jednostavnija bica, samim tim i naivnija. Kad dodjem do tog zakljucka, dolazim do one tacke gde vas mrzim jer to cesto obilno koristite sto iz ljubavi, sto iz bilo kog interesa. Medjutim, bez vas bi bio nula i ljustura. I ukoliko mislis da s.erem nemoj da citas i da postujes na ovoj temi i svima lepo.

odnosilo se generalno na sve komentare tog tipa. ali kad vidim kako zene, "olicenja emocija i suste vrline" pljuju po nekim nepoznatim zenama sa neke druge teme, onda mi se prevrne zeludac. mislim, tu nema ni k od kulture, a da ne pricamo o dubini ili nekoj ljudskosti, onako, najosnovnijoj. a te iste se zale kako ih niko nije voleo, pa se pitam...hm....ma ne pitam se :).
dakle, ima ljudi svakakvih, i muskih i zenskih. svi smo iskusili i lose i dobro sa suprotnim polom, neko i sa istim. toje sve tako normalno. ja uvek polazim od sebe, ispostovati sopstvenu emociju, znaci ispostovati i osobu prema kojoj se ima emocija. to je tako jednostavno, i tako nadahnjuje. zato i mogu da kazem da sam bila voljena bas bas i da ne postoji nista lepse od toga. a to ko je kakav, ma svega ima, toje jasno.zao mi je ako si imao puno losih iskustava, eto, sta da kazem, valjda moraskroz to da prodjes.
 
@ Novalsta: Muskarci su realno mnogo jednostavnija bica, samim tim i naivnija. Kad dodjem do tog zakljucka, dolazim do one tacke gde vas mrzim jer to cesto obilno koristite sto iz ljubavi, sto iz bilo kog interesa. Medjutim, bez vas bi bio nula i ljustura. I ukoliko mislis da s.erem nemoj da citas i da postujes na ovoj temi i svima lepo.

ne treba gorcinom svog razocaranja bojiti carobna praskozorja neke buduce ljubavi...
 
Istina je sledeca: svaka koja je svesna sebe, svog intelekta, izgleda, svog potencijala...svojih kvaliteta... LAZE, da bi bila jos bolja u svom polju delovanja. Da li su to sise, umetnost, sex, jebozovan pogled, inteligencija da "vidi" svakog muskog hormonliju, da sagleda zivot, da su joj interesovanja izuzetno siroka.. nebitno. Uvek ce biti LAZ.... cak i kad je istina. Volim zene.Mrzim zene. I obratno.



Bravo majstore, ti si prvo musko na forumu koje je spoznalo zenu! Bravoooooo! :razz:8-)
 

Back
Top