Zemunska gimnazija

E,pa ko zna....Ona je missica a ti imas najlepse ime na svetu.......;-) I,da koje ste odeljenje?
Kad ste vec kod razrednih-MOJA RAZREDNA JE NAJGORA OD SVE DECE!!!!!!!!1
Koga,konkretno,znate od trecaka/trecakinja,jel vam se svidja neko? pozzic
 
Ko zna.........mozda sam te i vidjala po hodnicima........I meni je cudno da neka matora od 40 i nesto godina chatuje sa klincima,ma daj ko je jos lud da to radi......? E,Uki,ako te zanima neka trecakinja,obrati mi se,ko zna,mozda mogu nesto da uradim,xexe.....;-)
Mada,znas sta,svi Urosi su isti,mali,slatki ali tako cudni i neshvatljivi,strasno......Jel se mozda pronalazis u ovom?:-)
 
E ja sam krsta iz prvo 10
ovaj, meni razredni naum i to....extra mi je.drushtvo na vrhu, i zajebancija dodje kao shlag na tortu.
Ima zajebanih profana i chudaka, i kod svakog ide drugachija pricha....

Istina je da je shkola teshka i prvi razred je opasno prilagodjavanje, mada meni je uspeh oko 4.25 :-P i ovaj ne znam ni sam kako ....prosto, takav sam bio i u osnovnoj i nikad mi smarachi nisu poklanjali ocene.i chudno i interesantno kad vidim likove sa 96,97 bodova i vukovce kako ovde dobijaju loshe ocene.jer mrzim takve tipove sine, poklanjali im ocene samo tako.da su meni poklanjali ocene sine ja bih odavno bio na drushtvenom.mene je 6 razred mnogo zajebo ,kad sam proshao 3.73 i nijedan smrad nije hteo da mi pomogne od profesora, a imao sam velikih sranja i avantura tokom godine....j***m im mamu mrtvu
al vazno je da sam ovde extra djak
 
matora63:
:-P ha, ha, ha! bas me slatko nasmejaste vas dvoje za godine i da li je neko loood (koristim Uroshev izraz) ;-) . I mnogo mi je smesno to dopisivanje istih ljudi iz skole. 'ajde da si na casu, pa se dopisujes zato sto ti je dosadno :cry: ...ovako, sve je tajna. kao - nemam pojma ko si ti, sem na mrezi. :D Sto se mene tice, godiste se poklapa sa brojem bloka i to je to ;) . A ne rekoste kako vam ide fizika....ili hemija kod onog Trbojevica? :shock:
Za Daddu - sto ne odes na link "ona trazi njega" i obratno? :|

TRBA???! LEGENDA NAJVECA!!!! CHOVEK JE KRALJ NAD CAREVIMA!!!
ON JE MENI IDOL SINE ....KAD ODEM SMORAN U SHKOLU I VIDIM NJEGA ODMA SHVATIM KAKO MI JE ZIVOT IPAK LEP :-D :grin:
znachi trba on je chudo od choveka,kako izvaljuje,zajebava se sa nama na chasu,kad odgovarash zabavlja te,smoren....kako god da odgovarash kod njega dobijesh 1 na 2 ili 2 na 1
a ja ga navatao kad je bio malo normalan i uspeo sam da izguram trojku :D
mene je hemicharka u osnovnoj usrala kao ''aaaa navatatje te trba u zemunskoj , ima da te leshi,da ti pije dushu... ovo ono''
a meni extra...bez njega, zemunska ne bi bila zemunska
 
ja shmeker sine to ko nebo i zemlja ;D :D :D
e znam ja neke iz mladosti...al to je prsla shkola mnogo .shto bi se reklo,skupljaju shljam shljamova.svi nashi propaliteti iz branka su otpisani tamo.
 
urosh91:
:D :D :D pa za moju babu to je i normalno :) ipak zhena je u godinama :D ali ti me brinesh :)ali dobro deci u pubertetu sve treba oprostiti :D a to da je mladost propala shkola je definitivno istina...hehe njoj znaci to ne smeta sto se ti brines i raspitujes ovde o gimnaziji :Dmeni kad bi kewa ovde navratila ubio bi se :D
znas sta uki bolje bi ti bilo sto pre da udjes u pubertet da ne ostanes imbecil,ipak smo mi isto godiste nemoj da kasnis :razz:
 
matora63:
:p :p Draga Miss, znam da me zavitlavash, ali nema veze, jer zivim sa dve pubertetlijke u kuci. I one mi tako "chaste" kao i ti, shto je samo josh jedan maaali dokaz....tvojih njeznih godina. :wink: Nego, kako ti stojish kod Trbe? Je l istina ono shto kaze Krsta? :-(
matora63 meni na svu srecu ne predaje trbojevic cula sam od drugih da je vrlo strog tako da ne znam da li je Krsta u pravu8-)
 
miss91:
matora63 meni na svu srecu ne predaje trbojevic cula sam od drugih da je vrlo strog tako da ne znam da li je Krsta u pravu8-)

ma drugi seru.jeste da je malo strog tipa : pita nas sve, i kako god da odgovarash on ti da jedan na dva, ili dva na jedan
ali to samo kad je smoren.
ali je ne znam kakva je to sreca da ti ne predaje trba.ja bi se ubio.ja bi odavno preshao na drushtveni da nije bilo trbe.chovek je legenda najveca.
 
aa
ja ne bi
meni keva ni ne zna da imam komp.njoj je kompjuter samo ''ono shto me zrachi i ne da mi da uchim''
nikad ga u zivotu nije upalila....
a moram ovo da kazhem

-KOME NE PREDAJE TRBA, TAJ NE ZNA SHTA PROPUSHTA-
 
urosh91:
hahah draga moja missice ja sam odavno izasao iz puberteta :D ali mi je ostao u lepim secanjima :D samo kad sa setim kakav sam mangup bio :) imao sam akcije sa drugovima tipa ''aj pozovemo lift pa bezhimo'' :D ili aj da domaci iz mate uradimo u svesci za skolski rad umesto u svesci za domaci :D i tako......ali dobro ako si ti sada u tom fazonu nema veze ...uzhivaj:D sta bi ja dao da se vratim u to ''doba'' :D
ok uki necu vise s tobom da se raspravljam .posluzicu se starom dobrom izrekom pametan popusta a kraj znas vec sam . 8-) :lol:
 

Back
Top