SAP sertifikat

Ako radis u firmi koja koja koristi njihov ERP oni bi trebali da organizuju obuku za njihove radnike (to je uvek najbolja opcija). Znam da korporacije cesto interno organizuju takve obuke.

U suprotnom pecas priliku ako se nekad organizuju takve javne obuke, mislim da je na FTN-u bila organizovana obuka bas za SAP koju je inicirala neka firma.

Eventualno na nekoj akademiji koja ima partnerstvo sa SAP-om.
 
Ako radis u firmi koja koja koristi njihov ERP oni bi trebali da organizuju obuku za njihove radnike (to je uvek najbolja opcija). Znam da korporacije cesto interno organizuju takve obuke.

U suprotnom pecas priliku ako se nekad organizuju takve javne obuke, mislim da je na FTN-u bila organizovana obuka bas za SAP koju je inicirala neka firma.

Eventualno na nekoj akademiji koja ima partnerstvo sa SAP-om.
Češljala sam malo po netu, videla sam da je FON organizovao obuku, samo mi nije jasno da li je to isključivo za studente tog fakulteta
 
Češljala sam malo po netu, videla sam da je FON organizovao obuku, samo mi nije jasno da li je to isključivo za studente tog fakulteta


Pogledaj da li traze negde CV ili imaju kontakt, na kraju pozoves taj faks i raspitas se zasto da ne. To je vrlo trazen sertifikat i generalno nema veze sa tim fakultetom samo je pretpostavljam organizovan u partnerstvu sa SAP - om tako da po toj logici uopste ne vidim problem da neko dodje sa strane ako to fakultet dozvoljava.

Na kraju mozes da pozoves i neku akademiju i raspitas se da li mozda imaju u planu da organizuju tako nesto u skorijoj buducnosti.
 
Pogledaj da li traze negde CV ili imaju kontakt, na kraju pozoves taj faks i raspitas se zasto da ne. To je vrlo trazen sertifikat i generalno nema veze sa tim fakultetom samo je pretpostavljam organizovan u partnerstvu sa SAP - om tako da po toj logici uopste ne vidim problem da neko dodje sa strane ako to fakultet dozvoljava.

Na kraju mozes da pozoves i neku akademiju i raspitas se da li mozda imaju u planu da organizuju tako nesto u skorijoj buducnosti.
Hvala ti, probaću. Našla sam na Jutjubu, neki dečko drži lekcije, osnovne stvari. Raspitaću se još svakako
 
Pa mozes da pogledas i Udemy kurseve onda za to vreme dok ne naletis na to sto trazis, nisu generalno skupi i ne verujem da su im predavaci sertifikovani ali su dobra stvar za savladavanje nekih osnova :lol:

Udemy sertifikati nisu kljucni faktor za npr. CV i ne mogu da se porede sa pravim SAP sertifikatom ali su uvek dobrodosli i bitno je da taj neko sa druge strane vidi da definitivno imas zelju i interesovanje za tim.
 
Mnogi ismejavaju Udemy ali evo npr. meni je menadzer dao zadatak da zavrsim sertifikat preko Udemy-ja, nisam odusevljen ali cu sigurno kada ga zavrsim negde to da spomenem, nece da se baci :lol: Tako da mozes da probas i tamo ako nadjes nesto.
 

Back
Top