Zelim da ostanem bez je ba ca a fantasticno izgledam

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
NatasaNatasa:
A sto se je.ba.ča tiče ... dovoljno je da im kažeš NE .... pa niko te ne tera da se karaš po okolini ako to nećeš. Vrlo je jednostavno, veruj mi.

Ti nemas pojma o tome. Ako im kazem NE pre nego sto zapocnemo razgovor onda ce da se pitaju "Sta NE?" a ako ima kazem "NE" u sredini razgovora oni ce da kazu "Sto si takva?" ako kazem na kraju razgovora "NE" oni ce da se prave da nisu culi.
 
Pa onda to tvoje NE verovatno nije izgovoreno na pravi način ... ili su dečki koji te muvaju balvani pa to ne umeju da ukapiraju .... ili im deluješ kao suviše laka roba za koju im je neshvatljivo da može da kaže NE.
Ne znam, razmisli malo .... možda je recept ne upuštati se u razgovore .... možda je recept biti grub ... 1000 načina ima ... ti se pronadji u jednom.
 
topmodelsica:
Prihvatam ja svacije misljenje.Svako ima pravo na svoje misljenje i ukusi su razliciti.
Jeste, ima mnogo pacenika koji nemaju ukusa! Pocinjem da verujem da si stvarno musko i da nas lozis, jer je nemoguce da neko toliko nije svestan koliko obicno, prosecno, priprosto izgleda. A tvoja linija znaci samo da neko ima da dobije zuljeve oko kite s obzirom koliko si zgoljava
 
Nagrdismo ribu, a u stvari bi trebalo mi muski kao da je branimo, ribe da je blate i sve bi bilo na svom mestu. Brine me ovakav konsenzus, mora da ima nesto u tome.
Evo, ja cu da postavim sliku svoje kite u prirodnoj velicini, a onda cu da vas ubedjujem da ima 25 cm i da kad ga izvadim na ulici, 5 riba se zakaci na njega, a ja ih onda vucem po ulici i pokusavam da ih stresem. E, da, i to mi strasno smeta!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top