Zelim da ostanem bez je ba ca a fantasticno izgledam

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
e136.gif


a ja mislila ja nisam skromna
 
topmodelsica:
Kako da ostanem sama i bez je ba ca a fantasticno izgledam i vrlo sam komunikativna i imam decka.
Necu da nadjem drugog jer bi se onda javio i treci i cetvrti i onda da me ne bi rastrgli morala bih da se udam. Samo sa ovim sam mirna i sigurna.
...modelsice zašto si htela da privučeš pažnju forumaške javnosti..... :shock:
....ti imaš svoj virtuelni svet i u njemu je to moguće... 8-)
....ali pitanje dali ti tvoja podsvest to dozvoljava,jer je ona u tebi postala hiperaktivna.... :roll:
 
topmodelsica:
Kako da ostanem sama i bez je ba ca a fantasticno izgledam i vrlo sam komunikativna i imam decka.
Necu da nadjem drugog jer bi se onda javio i treci i cetvrti i onda da me ne bi rastrgli morala bih da se udam. Samo sa ovim sam mirna i sigurna.
Stvarno si narcis!Znas li ti sta zaista znaci "fantasticno izgledati"?
O kom filmu si ti to mastala,pa tako razmisljas?Drugi,treci,cetvrti...:?jel ti to zezas...
 
ljudi...prosto više nemam nameru da više kvarim topmodelsicin rejting ovde....evo, ovo je poslednji put da iznosim!!!

do nedavno me je iritirala...u jednom trenutku sam počela da provaljujem da je iritacija ''njen'' smišljeni model ponašanja ovde.....dalje...nekom sam izvalila da je ta osoba muško.....kasnije sam saznala- dobila dojave da jeste muško i da se zove IGOR!

prosto mi je tužno da posmatram kako se svi pržite na ''njenim'' postovima...

mada, trenutno- znajući da nas ''mali'' sve ''radi''- ''postala mi je zanimljivija!''

Igore! Navali! Odjebi dečka!
 
SumiTara:
ljudi...prosto više nemam nameru da više kvarim topmodelsicin rejting ovde....evo, ovo je poslednji put da iznosim!!!

do nedavno me je iritirala...u jednom trenutku sam počela da provaljujem da je iritacija ''njen'' smišljeni model ponašanja ovde.....dalje...nekom sam izvalila da je ta osoba muško.....kasnije sam saznala- dobila dojave da jeste muško i da se zove IGOR!

prosto mi je tužno da posmatram kako se svi pržite na ''njenim'' postovima...

mada, trenutno- znajući da nas ''mali'' sve ''radi''- ''postala mi je zanimljivija!''

Igore! Navali! Odjebi dečka!
:? :?:? :? :?... :roll:
 
rile_laki_oblak:
dakle.... bas nesto razmisljam, pa mi nije jasno... zbog cega su ov... ma dajte, nebitno je... stvarno... jel mogu ja nesto da kazem? u stvari... verovatno ce biti kasno jer cu ionako sve reci pre nego vi i uspete da odgovorite... jel da da je ovaj forum super stvar? kako je lepo to sto svi razmenjujemo svoja misljenja... znaci... mozete lion veceras iz X-1, ili barselonu 2 ili sevilja-sahtjor X2... kvota 2,45... verujte... nije lose uopste... a mozda je sve to samo rizik... sta znam? a da li ste vi osoba koja voli da rizikuje? u stvari, koliko vas privlaci rizik?

Lyon puko ko i autorica teme :shock:
 
SumiTara:
ljudi...prosto više nemam nameru da više kvarim topmodelsicin rejting ovde....evo, ovo je poslednji put da iznosim!!!

do nedavno me je iritirala...u jednom trenutku sam pocela da provaljujem da je iritacija ''njen'' smišljeni model ponašanja ovde.....dalje...nekom sam izvalila da je ta osoba muško.....kasnije sam saznala- dobila dojave da jeste muško i da se zove IGOR!

prosto mi je tužno da posmatram kako se svi pržite na ''njenim'' postovima...

mada, trenutno- znajuci da nas ''mali'' sve ''radi''- ''postala mi je zanimljivija!''

Igore! Navali! Odjebi decka!

Ma, daaaj, nemoj da te lazu, niko ne moze da TOLIKO glumi isfoliranu kucku. Vis da non stop visi po nekim zastarelim temama i trazi lek za komplekse. A ako je musko, onda ima oooozbiljan problem, sto se mene tice. Na kraju krajeva, sto se svi zgrazavamo na njeno ponasanje i bisere, pa kucki i chavki ima na svakom koraku, pa sto ne bi i na forumu?
 
rile_laki_oblak:
dakle.... bas nesto razmisljam, pa mi nije jasno... zbog cega su ov... ma dajte, nebitno je... stvarno... jel mogu ja nesto da kazem? u stvari... verovatno ce biti kasno jer cu ionako sve reci pre nego vi i uspete da odgovorite... jel da da je ovaj forum super stvar? kako je lepo to sto svi razmenjujemo svoja misljenja... znaci... mozete lion veceras iz X-1, ili barselonu 2 ili sevilja-sahtjor X2... kvota 2,45... verujte... nije lose uopste... a mozda je sve to samo rizik... sta znam? a da li ste vi osoba koja voli da rizikuje? u stvari, koliko vas privlaci rizik?
dakle, na lion si puko crni rile!!! hehe... i kad mi vec reklamiras temu... hvala...:)
 
SumiTara:
ljudi...prosto više nemam nameru da više kvarim topmodelsicin rejting ovde....evo, ovo je poslednji put da iznosim!!!

do nedavno me je iritirala...u jednom trenutku sam počela da provaljujem da je iritacija ''njen'' smišljeni model ponašanja ovde.....dalje...nekom sam izvalila da je ta osoba muško.....kasnije sam saznala- dobila dojave da jeste muško i da se zove IGOR!

prosto mi je tužno da posmatram kako se svi pržite na ''njenim'' postovima...

mada, trenutno- znajući da nas ''mali'' sve ''radi''- ''postala mi je zanimljivija!''

Igore! Navali! Odjebi dečka!
a ja se pitala jel moguce da je riba tako namazana... hehe... steta sto je musko...;)
 
rile_laki_oblak:
dakle.... bas nesto razmisljam, pa mi nije jasno... zbog cega su ov... ma dajte, nebitno je... stvarno... jel mogu ja nesto da kazem? u stvari... verovatno ce biti kasno jer cu ionako sve reci pre nego vi i uspete da odgovorite... jel da da je ovaj forum super stvar? kako je lepo to sto svi razmenjujemo svoja misljenja... znaci... mozete lion veceras iz X-1, ili barselonu 2 ili sevilja-sahtjor X2... kvota 2,45... verujte... nije lose uopste... a mozda je sve to samo rizik... sta znam? a da li ste vi osoba koja voli da rizikuje? u stvari, koliko vas privlaci rizik?

Stalno kazem sebi da cu ici na sigurno, i uvek idem na rizik u kladionici, ali uvek smanjujem rizik po malo, na kraju cu ici na 100 % sigurno. :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top