Zdravo potomstvo ili moralna načela

Lexa: Ovakve komentare, stvarno, i ja mrzim, i uvek ću da reagujem na njih. Da li sad nekoga ovde interesuje kakva je osoba koja je postavila temu :roll: Ili šta ti misliš o njemu?

Ta “osoba”, ako ne grešim u pretpostavci identiteta, je i sama vrlo slična atributima koje tako velikodušno deli, i ima buljuk klonova, hm, uopšte ti nije nešto za hvaliti... :lol:

... izbegavaš, dosadni su i nikoga više ne provociraju...
Osim toga, bespotrebno se prostačiš. Pođi prvo od sebe. Ja do sada ništa uvredljivo nisam napisala, za razliku od tebe, moji komentari su ironija, a ako je neko prepozna, onda je shvatio i poruku. Pa ti, opet, nisi našao za shodno ni da odgovoriš na njih. Ili na pitanje koje sam ti postavila.

hmmm... Lexo...
 
Анакин, за почетак бих хтео да се извиним свим женским особама на форуму, а и шире, што сам себи дозволио толики луксуз те сам помислио да је постављач теме женско.
Први пут сам на овом форуму и само питање ме је толико изнервирало да сам одмах одговорио без да сам читао даље, биће да сам оптимиста по питању мушко-женских односа па због тога нисам ни помислио да и овде свраћају шоње да балаве о својој супериорности.
По самом мом посту се да видети да сам изричито против такве идиотске матрице једино што је моје обраћање било упућено постављачу за којег сам ја мисло да је женског рода па је због тога дошло до забуне.
Заратустра може да буде и женско које на специфичан начин фаворизује Мела Гипсона, ***** ли га шта ми би, биће да сам тако исхитрено одреаговао управо због тога што се гадим таквих будалаштина јер идиот који је спреман да на такав начин размишља о породу није далеко од идиота који су својевремено уништавали мање вредан генетски материјал.
У сваком случају извините.
 
Нема потребе да се извињаваш пошто је твоја реакција била сасвим адекватна и оправдана, најбитније је то што још увек има нас који се не слажу са бездушјем.
 
Artinve:
Hm, Artinve......? Šta si sad ti hteo da kažeš? Kako sam ipak nekoga vređala?
1. Da, vređam one koji sebi daju za pravo da vređaju sve živo (sadašnji "Zli Inkvizitor") i one koji su mene vređali.
2. A ako nemaš pametnija posla od traženja dlake u jajetu: "Ja do sada ništa uvredljivo nisam napisala...", i zapravo sam to mislila. Nakon što neko prospe onakve nebuloze i to još pogane, dajem, o da, sebi za pravo da mu odgovorim istim, ili još gorim rečima. Da li je izraz „prostačenje“ neka velika uvreda, pogotovu ako je se zaista prostački izražavao?
Zatim, da li sad treba da se izvinjavam nekome jer sam silno „ispsihoanalizirala“ neku tamo ličnost čije je reči autor teme naznačio kao pametne, a koji u tim rečima ismeva sve ljude na Forumu? I to sam umešala, valjda, njegovu psihu u raspravu, jer sam rekla da ima klonove (što je istina) i da je licemer koji drugima zamera ono što sam radi (a Zli je sve to, svojevremeno, sam rekao za sebe, na ovaj ili onaj način)?
Da, mnogo mrzim kada neko pokušava da ubaci ličnost onoga ko postavlja temu i „podiže sebi rejting“ navodno provaljujući njegove skrivene mane. Na to posebno dajem akcenat, to neki ovde rade i meni i svima drugima, čim im se ne dopadne nešto u priči.
Recimo, Nasumični je postavio temu o tome koliko ima homoseksualaca na Forumu, i sada se takav pametnjaković pojavljuje sa komentarom: "Znači, ti si *****, samo ti je teško da priznaš? Lečiš komplekse na Forumu!" :roll:
Jer, ovaj je sad, valjda, postavio temu da bi lečio svoje komplekse :roll: ..... Pa se našao neko pametan da nam svima na to skrene pažnju ili da autora teme (što je još gore) "prijateljski posavetuje" kako život ipak nije tako strašan. :rolleyes:
A tih primera ovde ima koliko hoćeš. Pošto i meni to rade, počela sam da se ograđujem kad postavljam temu: "P. S. Ne projektujem ništa iz svog života, niti vam tražim savet, samo postavljam pitanje" :roll:
Da li ti još nešto nije jasno?
Još neka dlaka? Ovo počinje da biva mnogo glupo... Mama, nisam ja, bata je! :roll:
 
Lexa:
Ovakve komentare, stvarno, i ja mrzim, i uvek ću da reagujem na njih. Da li sad nekoga ovde interesuje kakva je osoba koja je postavila temu :roll: Ili šta ti misliš o njemu?
Ja UOPŠTE nisam govorila o postavljaču teme /niti imam svoje mišljenje o tome čoveku, niti znam ko je, niti mi je to bitno za diskusiju :shock: /.
Prosto me je nešto u postu Anakin asociralo na lična iskustva i potaklo da proširim diskusiju. U mom citatu njenog posta boldovala sam ono na šta sam dala komentar. Ostatak teksta je ostao bzvz tu (bilo u zagradama, pa nisam htela da joj kidam rečenicu).
 
PAC-PAC:
јер идиот који је спреман да на такав начин размишља о породу није далеко од идиота који су својевремено уништавали мање вредан генетски материјал.
QUOTE]
_____A meni vidiš idiot koji ispoljava ovoliki bes i mržnju na sve što nije slično njemu i njegovim životnim stavovima, daleko više liči na idiote koji su svojevremeno uništavali manje vredan genetski materijal. Koliko ja znam istoruju, idioti o kojima pričaš su manje vrednim genetskim materijalom smatrali sve ono što ne razmišlja kao oni sami.
_____Pričam o pojavi koja je primećena poodavno, i o kojoj su pisana i naučni radovi. Na meni kao, delu prirode, ostaje samo da pokušam da takve pojave razumem.
_____A dokle god na ovim prostorima postoje qurajberi kao ti, koji bi da sa gnušanjem zgaze sve neistomišljenike, civilizovan svet, koji koji je dečije bolesti odavno preležao, gledaće na sve Srbe kao na kugu koju treba satrti u korenu.
 
LEXA:"A ja sad treba da lažem i da kažem kako su to fine osobe koje samo misle na dobrobit svoje dece Ili možda treba da ih podržavam i da se i sama tako postavim, u fazonu: E, ja to radim, ali neću da priznam...
Jednom su me dvoje spopali rečenicom: „Mi slušamo narodnjake, i priznajemo to! Svi ljudi vole da slušaju narodnjake, samo što se foliraju i pretvaraju da ne vole, da bi privukli pažnju na sebe i da bi ispali bolji...“
I ja se nađoh u čudu
Na stranu činjenicu kako je sam autor teme (koji te žene, ako sam dobro razumela, na neki način opravdava) takvo ponašanje nazvao „jednim vidom prostituisanja“, a njih prostitutkama... Pa, reci mi Teresa, kakvo mišljenje da imam o finom qrvanju?
I, najzad, podmetanja dece je bilo i biće, ali svi nekako zanemaruju ubedljivo najverovatniji razlog za takav čin: Buduća majka želi dete, otac ne. Zato će naći nekoga ko dete želi i reći će mu da je njegovo, slagaće ga, jer ne želi svaki čovek da brine o detetu koje nema njegove gene.
Svi ostali razlozi su prilično zanemarljivi, u poređenju sa ovim... Ili ipak ovih „promišljenih“ lažova ima više? Ove prve mogu i da razumem, ove qrve iz teme ne mogu. Jedno je pošteno se qrvati i dobiti pare za to, drugo je dovesti čoveka, ma kakav je, svesno u zabludu, da ima dete koje, zapravo, nije njegovo i još imati obraza, pa mu uzimati pare za to... I to sve (jašta ) jer je taj ženski genije u fizički lepom i relativno pametnom muškarcu, video bolje gene nego u svojoj finansijskoj podršci, da ne kažem - mužu. A toliko je pametna da za lepotu i pamet zahvaljuje genetskoj podlozi "

Naravno da svako ima pravo na svoje misljenje...Ja samo ne zelim da osudjujem bilo koga...Kazem samo da je takvih stvari oduvek bilo i bice a da su motivi razliciti....Ne zelim da na osnovu dobrih ili losih motiva ( po meni ) osudjujem ili ne krajnji ishod koji je isti...Svako zna zasto je nesto uradio, i on mora da zivi sa tim...Na kraju krajeva ne znam sta me u zivotu ceka i sta hocu ili necu uraditi do kraja istog...
Ranije sam rekla da nisam za tu varijantu, ne zbog bilo kog od te dvojice muskaraca nego zbog tog deteta cije mentalno zdravlje moze biti ugrozeno saznanjem da mu otac nije otac...
 
Заратрустра, чудна компилацијо неканалисане енергије у распону од Ничеа до Воласа, као што си могао и сам да приметиш, моје учешће у овој дискусији је плод грешке изазване мојом лењошћу и пре свега импулсивношћу, одликом која краси људе који су сигурни у себе тако да немају разлога да се баве нечим што им је тотално небитно.

Свашта се појављује у животу, поготову уз пут и ако би се окретао за сваком кером која залаје никада не бих стигао тамо где сам се упутио.
Апсолутно је неоснована твоја теорија о мојој склоности ка класификацији, како ти кажеш, генетског материјала, моја је грешка што сам зарада успешне комуникације почео да користим твој речник, а опет, како би другачије могао да ме разумеш.
Да си дело природе и јеси, то чак и ја тврдим, не да си дело него ремек-дело које у потпуности оправдава постојање Дарвинове теорије и у потпуности разумем твоје тежње да схватиш спорну појаву јер је то једини пут да дођеш, ако дођеш, до сврхе свог постојања, потпуно си у праву, тесна је веза између твог природног порекла и проблема који покушаваш да докучиш.

С друге стране, мене то уопште не интересује јер због порекла тотално супротног од твог имам сасвим другачије проблеме и управо због другачијег порекла које пружа поглед другачији од твог ја сам се укључио у дискусију, не да бих тебе напао, то никако јер ти за мене чак ни не постојиш као релевантан чинилац, постојиш чисто физиолошки, колике су ти потребе тако се и изражаваш у јавности, већ да бих неког одбранио, неког кога ти неосновано прозиваш пројектујући проблем сопствене групације на групацију која нема никакве везе са тобом.
Проблематику Женки ти си пројектовао на Жене, највероватније из лажног предубеђења да си Мушко а у ствари си Мужјак.
Не спорим да су такве појаве које описујеш у вашем свету честе, нити спорим ваше право на то, једино што спорим је твоје мешање две аутохтоне групације.

Као што рекох, сукоб са тобом је плод грешке јер нисам дошао да нападнем тебе већ да одбраним Жену од тебе, не схватај овај сукоб лично јер ти за мене ниси личност већ природна појава као што и сам признајеш, тако да међу нама нема сукоба личне већ онтолошке природе.

Дошао сам да покушам да обраним Жену као највећу жртву Историје, Жену као Идеал који је сву патњу заслужио само зато што Мужјаци који због тога што нису успели да постану Мушкарци нису успели да достигну њену суштину, суштину која је једина успела да патњу претвори у величанствену победу над мржњом а ти ту победу безуспешно покушаваш да унизиш очајничким потезом спуштања на анимални ниво репродукције.

Колико год покушавао гарантован ти је неуспех јер је та величанствена победа кулуминирала највећим догађајем у историји човечанства- Рођењем Богочовека.
На страну религијски аспект ако га већ неко нема али сама чињеница да постоји тако величанствен догађај па макар и у филозофском смислу, чак и сама идеја о чистоти нечега што ти престављаш у најружнијем облику сведочи да она постоји и у пракси.
Величанствен и по поруци и по моделу којим се треба руководити у свакодневном животу да се не би спало на пусту репродукцију у пазама требљења вашки.

Одувек је било твојих истомишљеника, немој се радовати јер немаш ауторска права на унижавање, било и биће док је света и века што довољно говори о безуспешности подухвата, и сад кад је читава машинерија стваљена у погон опет нема резултата нити ће их бити а све због порекла аутора и следбеника пројекта.

А што се тиче гажења, не бој се за мене, увег гледам где корачам, из хигијенских а и због естетских разлога.
 
Zaratrustra:
_____Prema istraživanju sprovedenom u Velikoj Britaniji, svaki šesti Britanac nije biološki otac svog deteta. Među narkomankama, alkoholičarkama i prostitutkama, koje inače često nisu ni sigurne ko je otac njihovog deteta, postoji izvestan broj žena koje su potpuno svesno izabrale jednog muškarca sa kojim će imati dete, i jednog sa kojim će da žive i koji će to dete, i nju naravno, da izdržava.
_____Sa stanovišta evolucije, koja naravno ne zna za moral, ovakvo rešenje je savršeno.
_____U vremenu u kome novac i materijalna sigurnost vrlo često ne idu zajedno sa inteligentnim, sposobnim i zdravim muškarcima, ovakav izbor žena obezbeđuje zdrav gen sa jedne strane i materijalna sigurnost za svoje zdravo potomstvo i sebe sa druge.

_____Šta muškarci misle o ovome već mi je poznato. Kako god da se okrenemo, guza nam nekako uvek dođe pozadi.
_____Zanima me šta žene misle o ovoj pojavi. Da li je neka od vas ikad razmišljala ovako? Da iz nekog razoga morate da birate između moralnih načela i zdravog i uspešnog potomstva, šta biste izabrale?

_____Pre nego po običaju krenete sa pljuvanjem, uzmite u obzir da je ovakva kombinacija ipak daleko zdravija od rađanja dece prvom bogatom kretenu koji naiđe.
_____Uzmite u obzir i to koliko ste vi i koliko je vaših prijateljica stvarno emotivno vezano za svoje muževe.
Kao da si mi procitao misli.Ja sam razmisljala tako i razmisljam tako.Izabracu inteligentnog,sposobnog i zdravog muskarca,snaznog,visokog i lepog,sa kojim cu imati dete,bez obzira na moralna nacela.
 
luckastalutkica:
Kao da si mi procitao misli.Ja sam razmisljala tako i razmisljam tako.Izabracu inteligentnog,sposobnog i zdravog muskarca,snaznog,visokog i lepog,sa kojim cu imati dete,bez obzira na moralna nacela.

_____Ovom svojom izjavom, ukoliko je ozbijna, potpisala si sebi smrtnu presudu na forumu. Nabeđene žene svrstaće te u bludnice ili glupačice.
 
_____Moram najpre da odam priznanje tvom stilu. Nek se i ne slažemo u stavovima, prijatno je videti nekog, u ovoj džungli polupismenih, ko ume da svoju misao izrazi jasno, razumlivo. Najveći deo vremena potrošim na pokušaj da razumem šta je pesnik hteo da kaže. Ovde to nije slučaj.

_____Ja se ovde ne slažem samo sa dve tvoje tvrdnje.

''моје учешће у овој дискусији је плод грешке изазване мојом лењошћу и пре свега импулсивношћу, одликом која краси људе који су сигурни у себе тако да немају разлога да се баве нечим што им је тотално небитно.''

_____Impulsivnost ne, ali lenjost i brzopletost su odraz isključivo neodgovornosti, pre svega prema sebi, a onda i prema svojoj okolini. Nedostatak odgovornosti prouzrokovan je nedostatkom višeg stepena svesti, svojstvenog stabilnim ličnostima, koji dozvoljava čoveku da razume posledice svojih radnji. Ako nemaš svest o tome koliko je tvoj postupak pogrešan ne može ti se ni uzeti za zlo. Do ovog zaključka i ovim redom došli su mnogi veliki pisci, mislioci i filozofi, počev od Isusa: ’’Oprosti im oče, ne znaju šta rade.’’



''Дошао сам да покушам да обраним Жену као највећу жртву Историје, Жену као Идеал који је сву патњу заслужио само зато што Мужјаци који због тога што нису успели да постану Мушкарци нису успели да достигну њену суштину, суштину која је једина успела да патњу претвори у величанствену победу над мржњом а ти ту победу безуспешно покушаваш да унизиш очајничким потезом спуштања на анимални ниво репродукције.''

_____Ako je ovo pokušaj da se ogrebeš za neki snošaj, onda mogu da razumem ovako patetičnu izjavu. Forum je pun glupačica koje padaju na te fazone.
_____Prva Adamova žena Lilit, odbegla je od svog muža jer joj nije bilo dozvoljeno da bude ravnopravna sa njim. Reč je o mitu, naravno, ali su mitovi uvek odraz vremena u kome su nastali. Kleopatra je ništa manje uspešno od drugih vladara tog vremena, vodila ratove. Zbog Jelene Trojanske se rat vodio. U vreme Inkvizicije, kada je šaka jadnika najviše terorisala žene i sav ostali normalan svet, i dalje su na mnogim dvorovima Evrope žene vodile glavnu reč. Ako ne javno, onda iz senke, ali su uvek bile aktivne. Primeri su brojni.

_____I sam često koristim izraz ženka, ali za one koje su kako ti kažeš ’’ …једина успела да патњу претвори у величанствену победу над мржњом…’’. Tu glupu priču proklamovalo je upravo hrišćanstvo, a na nju se odmah primilo mnogo ženkica, paćenica koje i danas postoje i čije vreme polako prolazi, ne bi li se dodvorile bolidima koji su u to vreme držali konce u svojim rukama. Priča o veličini žene paćenice, danas polako pada u vodu. I sama Katolička Crkva počinje da zagovara teoriju da desno od Hrista na Tajnoj Večeri sedi Magdalena, kao jedan od ravnopravnih osnivača Hrišćanstva. Valjda su shvatili da su korenite promene neminovnost ukoliko žele da se održe.


_____Zaključak:
_____1) Žene su od uvek vladale svetom, a svi su izgledi da će tako i da ostane.
_____2) Nema potrebe da ih neko spašava.
_____3) Postoje muškarci (mužijaci) kojima nivo svesti ne dozvoljava da shvate istinitost prva dva zaključka, i kao takvi laka su meta kvazi žena.



_____Ja i dalje više cenim ženu koja ispada iz okvira mediokriteta, bori se za svoje jasne pincipe i stavove, organizuje sebi život u skladu sa svojim načelima, a ne načelima mediokriteta, i snosi odgovornost za svoje postupke, od nabeđene žen, živog bića koje stvarno veruje da je žena, koja svoju patnju pretvara u pobedu, čekajući kretena (žrtvu) koja će da je razume takvu nikakvu.
_____I mislim da su Kraljica Margo i ona Britanka (davno sam gledao film) kojoj je William Wallice napravio malog Škota, modeli ponašanja koji imaju svoju svrhu u prirodi. Ako i nemaju jasno govore da je pojava o kojoj je ovde reč, rasprostranjena mnogo šire nego što to prosti umovi žele da prihvate, i sasvim je prirodno izučavati uzrok njenog postojanja.
_____A gde ćeš boljeg mesta za izučavanje od foruma.
 
Zaratrustra:
_____Ovom svojom izjavom, ukoliko je ozbijna, potpisala si sebi smrtnu presudu na forumu. Nabeđene žene svrstaće te u bludnice ili glupačice.

Nabedjene zene ne obracaju mnogo paznju na druge zene....Kad me prouci jedna nabedjena zena,kad me iskopira ili iskomentarise pa makar kaze da sam bludnica i glupacica,to je isto kao osecaj kad se decko zaljubi u mene.Ali vazno je da je ta zena stvarno maksimalno nabedjena.Kad te ogovaraju i kopiraju prosecni to nije uzbudljivo ali je korisno.
 
Заратрустра, почећу од ниских удараца.
Има људи који се гребу за сношај преко интернета, није да нема, али ја нити имам воље нити имам потребе, а судећи према ставу који сам изнео, најближе сам односу у контексту теме него односу који је сам себи циљ.
Имам с ким и зашто тако да то није проблем који ме мори.
У сваком случају тај тип односа је ближи феномену који обрађујеш и којем, посопственом признању, припадаш.
Сношај који си поменуо је одраз онаније као феномена који првенствено одражава психолошко самозадовољавање, чин је само пуко средство, тако да не видим никакву разлику између онаније и сношаја који је постигнут преко мреже, нема заједничког циља већ првенствено намиривање нагона појединца.
А управо ту стижемо до неслагања између нас двојце.

Модел који си понудио је управо то, чин самозадовољавања а прављење и подизање деце је нешто сасвим друго.
По логици који су понудио као једну од алтернатива, која судећи по твом ставу може успешно да функционише, циљ није стварање самосталне људске личности већ првенствено осећај појединца да је задовољио личну сујету тако што је био способан да сам, без учешћан нужне друге половине, створи нешто што је по његовој процени успешно.
Ако кренем логиком коју ти користиш опет ћу доћи до закључка да је пројекта осуђен на пропаст, по свим анализама кругова на које си позиваш, дете копира оба родитеља у различитим периодима свог формирања, тако да долазимо да до тога да ће дете генетски јачег мужјака за узор имати генетски слабијег мужјака, а ако узмемо у обзир да је човек компилација урођених и стечених карактеристика долазимо до ћорсокака што се тиче понуђене матрице.
У сваком случају чин појединца- онанија.

Ту стижемо до мог становишта јер се то исто односи и на дете које је настало у оквирима матрица чији сам присталица.
Нико не гарантује успех ни овог пројекта, чак ни Библија која га само препоручује као добру основу без које се никако не може.

Библија, на коју си се позвао, састоји се од два Завета који се по овом питању драстично разликују, Стари Завет препоручује да се земља напуни, Нови Завет саветује да се напуне главе оних који су напунили Земљу.
Примери које си навео су везани за Стари Завет.

Величанствена Победа, коју покушаваш да оспориш, понавља се из дана у дан и она је лични чин који нико па ни ти не може да угрози, из простог разлога што је кључ у детету а не у доживљавању истог од стране посматрача који са самим чином нема ама баш ништа.

Лоших примера има и данас, понајвише у оквирима културе која је изразла на развалинама Западног Хришћанства на које се позиваш, Римокатолицизма који са Хришћанством има заједничко колико ја са тобом и ти самном.
 
Кажеш, "покушавају да опстану", ни сам ниси свестан колико си био у праву кад си ово написао, покушавају, није да није, и опстају, није да није, али са Хришћанством немају везе од момента кад су направили раскол.
Само њихово инаћење са мењањем догме само да би се разликовали од Православља довољно говори да је о политичко-економском пројекту реч, религијски аспект је у том пројекту само пуко средство у самозадовољавању псеудорелигијских и криптоонанистичкох порива.
Инсистирање на унисоности у прихваћању Хришћанства довољно говори колико им је стало до суштине Хришћанства и добробити човека кроз њега.
Само име- Света Католичка и Апостолска Црква- довољно говори да са једином Христовом Црквом немају везе.
Христова Црква је по својим карактеристикама Православна-правоверна и Католичка-саборна и то је од свог постанка, тако да је термин Римокатоличка једини тачан.
Фалсификују све, па што не би и Тајну Вечеру.
По њима и Богородица је безгрешно зачета, што је нетачно, по њима Свети Дух произилази и из Оца и из Сина, што је такође нетачно, толико су далеко отишли да су и институцију отпалог римског епископа- Папу; прогласили непогрешивим што је апсурд апсурда јер су сви смртници по својој природи и активностима грешни.
Па што онда зарад опстанка на тржишту не би и даље фалсификовали?
Позивају се на одлуке Светих Отаца само да би имали онтолошко утемљење док је све остало управо кршење тих истих одлука.

''Дошао сам да покушам да обраним Жену као највећу жртву Историје, Жену као Идеал који је сву патњу заслужио само зато што Мужјаци који због тога што нису успели да постану Мушкарци нису успели да достигну њену суштину, суштину која је једина успела да патњу претвори у величанствену победу над мржњом а ти ту победу безуспешно покушаваш да унизиш очајничким потезом спуштања на анимални ниво репродукције.''

Ни ми као православци нисмо недужни у читавој заврзлами управо због лошег тумачења Хришћанства које на институцију брака гледа као на својевољну и равноправну заједницу двоје где муж мора да воли жену а жена мора да слуша мужа.
Управо ту долази до катастрофалних грешки а све је тако логично.

Муж једноставно мора да воли жену да би је слушао а жена слуша мужа једино онда када га воли, и управо ту долази до слома свих лажних матрица и псеудобракова који се највише одражава на самом детету које и јесте круна брачног удруживања.

''моје учешће у овој дискусији је плод грешке изазване мојом лењошћу и пре свега импулсивношћу, одликом која краси људе који су сигурни у себе тако да немају разлога да се баве нечим што им је тотално небитно.''

Као што рекох, не бих се укључио никада да сам знао да је постављач теме мушко јер нема потребе демаскирати нешто што је одавно видљиво- слабост тзв. јачег пола.


ЗАКЉУЧАК:

-Жене су одувек једине имале моћ живота а то је једина сила која влада светом и то тако треба да остане.

-Без обзира што не би требало да их ико напада одувек су изложене нападима беса оних чија је једина моћ- смрт у рукама; било да ратују, било да онанишу.

-Постоје Мужјаци чији ниво безобразлика и ојађености не може да прихвати предходне две чињенице и као такви настављају да сеју смрт, било да ратују, било да онанишу, било да мрзећи своју немоћ мрзе и сам пород па макар и сопствени.

И даље једино ценим особе, без обзира на пол, које су успеле да се изборе са сопственим слабостима и које не подлежу идеологији решења линијом мањег отпора.
 
_____Katolicizam, pravpslavlje, Stari Zavet, Novi Zavet, žena paćenica i njeni spasioci ... ''нема потребе демаскирати нешто што је одавно видљиво- слабост тзв. јачег пола.'' Koja bre crna slabost.
_____Strašno ! Prvo si došao da ih odbraniš, sad si odjednom slabiji. Narašće tebi prijatelju rogovi do neba ako ne promeniš svoje poglede na svet

P.S.
_____Neko me je ovde na temi pitao šta je alfa mužijak. Ovo sigurno nije.
 
Lexa:
Pa ti si joj već rekao da je qrva. Mislim da je to sasvim dovoljno :roll:
_____Nije Lexa da ja tebe hoću da izbegavam, samo ne znam šta da pričam sa tobom kad ti ne veruješ da postoje ljudi koji ne slušaju narodnjake. Postoje verujmi. Još su na maminoj sisi počeli da slušaju džez, evergrin, Malu Noćnu Muziku i Purple. I do danas nisu promenoili ukus.
_____Ajde brzo dest puta da napišeš. ''Postoje ljudi koji ne slušaju narodnjake'' ako hoćeš da odgovaram na tvoja pitanja.
 
luckastalutkica:
kad me iskopira ili iskomentarise pa makar kaze da sam bludnica i glupacica,to je isto kao osecaj kad se decko zaljubi u mene
_____Mislim da dobro razumem o čemu pričaš. Ja znam da budem još ekstremniji u toj vrsti uživanja. Maksima Sirana de Beržeraka je i moja: "Oh, taj princip možda je i štetan, ali kad me mrze tek onda sam sretan"
 
1. Ne znam da li me za.ebavaš.
2. Ako me ne za.ebavaš, onda si neverovatno dubokouman kada treba da se svađa, a neverovatno plitak kada čitaš nečiji, makar poluozbiljan, odgovor.
3. Šta god od ovoga da je tačno, besmisleno je baš meni da razgovaram sa tobom, jer me ili za.ebavaš, ili uopšte ne razmišljaš o onome što ovde pročitaš.
Hajd' sad, još jednom da pročitaš...
Lexa:
A ja sad treba da lažem i da kažem kako su to fine osobe koje samo misle na dobrobit svoje dece :roll: Ili možda treba da ih podržavam i da se i sama tako postavim, u fazonu: E, ja to radim, ali neću da priznam... :lol:
Jednom su me dvoje spopali rečenicom: „Mi slušamo narodnjake, i priznajemo to! Svi ljudi vole da slušaju narodnjake, samo što se foliraju i pretvaraju da ne vole, da bi privukli pažnju na sebe i da bi ispali bolji...“ :shock:
I ja se nađoh u čudu :confused:
Ali, ako će ti to pričiniti zadovoljstvo:
Postoje ljudi koji ne slušaju narodnjake
Postoje ljudi koji ne slušaju narodnjake
Postoje ljudi koji ne slušaju narodnjake
Postoje ljudi koji ne slušaju narodnjake
Postoje ljudi koji ne slušaju narodnjake
Postoje ljudi koji ne slušaju narodnjake
Postoje ljudi koji ne slušaju narodnjake
Postoje ljudi koji ne slušaju narodnjake
Postoje ljudi koji ne slušaju narodnjake
Postoje ljudi koji ne slušaju narodnjake
 

Back
Top