Zdrava logika i prijem u UE

Molim?!
Kakav sukob, ja ne želim sa tobom da se sukobljavam, nego želim da ti naučim pravim sistemima života, pa makar morao i ovako preko foruma, nadam se da razumeš, a i mislim da ti je vreme da se udaješ, bolje da tražiš dečka, nego što visiš po forumu. Je li dete koliko ti je godina, znam da se to ne pita, ali važno je za dalje pružanje pomoći i dalju diskusiju.

Стварно??? Прво, теби је потребна помоћ, друго одакле ти идеја да ти мене учиш било чему, а посебно правим системима живота, како ти то кажеш??? Мој дечко није твоја ствар, као ни било који део мог живота и шта ти тражиш на форуму ако тако мислиш о истом???
 
Стварно??? Прво, теби је потребна помоћ, друго одакле ти идеја да ти мене учиш било чему, а посебно правим системима живота, како ти то кажеш??? Мој дечко није твоја ствар, као ни било који део мог живота и шта ти тражиш на форуму ако тако мислиш о истом???

Samo polako...počinješ da se ''otvaraš''...to je prvi korak...znači imaš dečka...u kakvim ste trenutno odnosima?
 
Trebalo bi manje da čitaš knjige, počinješ da ličiš na ''knjiškog moljca''...aktiviraj se malo...

Још би требало и да ти се правдам, немаш ти појма о мојим активностима, ајде не лупетај више...и још мало књишке мудрости за тебе:"Не одговарај безумном, да и сам безуман не постанеш"!!! - Соломон.
Ти би требало мало више да читаш књиге, па не би лупетао оволико, очигледно си усамљен па си дошао на форум, не да би дао своје мишљење о теми као већина форумаша, већ да би се мешао у туђе животе, да би провоцирао и вређао и ниподаштавао...а сада ћу послушати Соломона!:bye:
 
Још би требало и да ти се правдам, немаш ти појма о мојим активностима, ајде не лупетај више...и још мало књишке мудрости за тебе:"Не одговарај безумном, да и сам безуман не постанеш"!!! - Соломон.
Ти би требало мало више да читаш књиге, па не би лупетао оволико, очигледно си усамљен па си дошао на форум, не да би дао своје мишљење о теми као већина форумаша, већ да би се мешао у туђе животе, да би провоцирао и вређао и ниподаштавао...а сада ћу послушати Соломона!:bye:

Eh da sam ja slušao Solomona ne bih bio sada ovde na ovakvom položaju...
Moj život je u potpunosti ispunjen, zato se i trudim da pomognem drugima...
Čitam, a i čitao sam ja dovoljno od Dučića, Servantesa, Balzaka, Poa...pa sve do Koelja i ovih novih, ne brini ti za mene...ja ću lako, nego šta ćemo sa tobom...
Previše si se povukla u mudre misli ili je ono što bi rekao Miljković ''ubila te prejaka reč'', važno je da čuješ istinu...hajde da nastavimo...pomoćiću ti...
 
Eh da sam ja slušao Solomona ne bih bio sada ovde na ovakvom položaju...
Moj život je u potpunosti ispunjen, zato se i trudim da pomognem drugima...
Čitam, a i čitao sam ja dovoljno od Dučića, Servantesa, Balzaka, Poa...pa sve do Koelja i ovih novih, ne brini ti za mene...ja ću lako, nego šta ćemo sa tobom...
Previše si se povukla u mudre misli ili je ono što bi rekao Miljković ''ubila te prejaka reč'', važno je da čuješ istinu...hajde da nastavimo...pomoćiću ti...
Има људи који не могу ни силно да воле, ни силно да мрзе, то су онда опасни ситничари и убеђени циници. (Јован Дучић)
Искрено те жалим!
 
lepo je to zdrava logika, samo sto je malo nelogicno

primati u eu teritorije na kojima je stradalo 100.000 ljudi i raseljeno mozda i 1.000.000, i nakjveci narod od 10.000.000 stanovnika stavljen u mentalni i pravi pritvor. a sve uz pomoc eu, nato i usa

gde im je ta logika bila 1990., lepo da su poslusali s.m. rata ne bi bilo, sad bi bili razvijeniji od celog istocnog bloka

ali, ne. zdrava logika divljeg zapada nas vise voli ovakve
 
Има људи који не могу ни силно да воле, ни силно да мрзе, то су онда опасни ситничари и убеђени циници. (Јован Дучић)
Искрено те жалим!

Ako, ako me žale takvi kao ti, to je super...al' manimo se vređanja...

Dučić je imao pametne stvari, a ova mu baš i nije nešto, i mani se citata više...
Kreni da pričaš o sebi...

tebi nisam nista rekao....i ne psuj ka te niko ne dira....

Abla bla lili...axaxaxaxa...aj sada pali...
 
Ne razumem, zašto si došao ovde da provociraš...stavio si taj emblem...za avatar da čoveku presedne život...a i nik si hteo da vuče na UCK, pa mislim stvarno...:rtfm:

...da provociram...pa vi svi odreda provocirate...sta su kokarde,slike pojedinih osumnjicenika za ratne zlocine???...ja sam navijac Hajduka i zivim ispod planine Ucke u Opatiji...u cemu je problem,???
 

Back
Top