Zdrava logika i prijem u UE

Па знаш како уместо да некога отераш у родни крај, или му вратиш истом мером, ти га пријавиш Шојки па шта му бог да. Ал да три пута на две стране људима кажеш да су глупи, а да ти постови нису дужи од просто проширене реченице то је већ уметност или да кажмо тачније безобразлук!

Ja ni u jednom postu nisam naveo da je neko glup, nemoj da izvlačiš iz konteksta i da ljude okrećeš protiv mene, stvarno mi nije jasno zašto me napadaš...
 
Ni jedna zemlja sa Balkana nece u dogledno vreme uci u UE.

Ni Srbija ni Hrvatska.

SVE SU TO ZAMAJAVANJA NARODA.

Obe zemlje imaju PREVELIK DUG.

UE se muci sa Grckom, Spanijom, Madjarskom...

Ne zna sta da radi sa njima, da li da ih izdrzava ili da ih amputira.

I sada joj treba jos neka Hrvatska ili Srbija od kojih svaka ima na ledjima ogroman dug....

Sta ce joj to?

Nema NIKAKVE ZDRAVE LOGIKE da primi te zemlje u svoj savez....

Ko ih hebe netrebaju ni oni nama .
 
Ni jedna zemlja sa Balkana nece u dogledno vreme uci u UE.

Ni Srbija ni Hrvatska.

SVE SU TO ZAMAJAVANJA NARODA.

Obe zemlje imaju PREVELIK DUG.

UE se muci sa Grckom, Spanijom, Madjarskom...

Ne zna sta da radi sa njima, da li da ih izdrzava ili da ih amputira.

I sada joj treba jos neka Hrvatska ili Srbija od kojih svaka ima na ledjima ogroman dug....

Sta ce joj to?

Nema NIKAKVE ZDRAVE LOGIKE da primi te zemlje u svoj savez....

Licno mi samo clanstvo ne znaci mnogo...volela bih kada bismo prilikom ispunjavanja uslova za clanstvo malo pritegli zakone i ponasanje ljudi...naravili stabilniju i povoljniju klimu na svi nivoima drustvenog zivota.
 
Ако нисам госпођа, логика ти говори шта преостаје...такве провокације су врло неумесне и немају баш никакве везе са темом!

Pa prema mojoj logici možete da budete dete - muškarac, devojčica - devojka, gospođica...
Naravno da sve ima veze sa temom...I ne vidim šta je tu neumesno...
 

Back
Top