Zdrava logika i prijem u UE

ako, ako neka si živ i zdrav ZGEJ...:bye: čuvaj dobro tradiciju.

Ne razumem potrebu da me nazivaš ZGEJOM, nit me znaš, nit se znamo, nit se poznajemo, nit smo se upoznali, videli se nismo, rod mi nisi, prijatelj nisi, razgovarali telefonom nismo, tako da šalu na stranu krajnje je čudno što mi to govoriš, da li si revoltirana nečim ili pod dejstvom alkohola, da li si ljubomorna na Nacionalnog Tribuna pa na meni se istresaš, nije lepo, a ni korisno, mislim da bi bilo lepo, pravno i moralno ispravno da mi se izvineš.
 
Pa utvrdili smo da si gospođica, a pošto ne verujem da imaš preko trideset godina, ne moram da ti persiram...
Kako ti kažeš, al' moraš malo da poradiš na komunikaciji, zato si još gospođica.

Па знаш како, како ти мени, тако ја теби... не можеш нечији аргумент да називаш глупошћу и то без објашњења и да очекујеш комуникацију какву мислиш да заслужујеш...а зашто сам још госпођица то није твој проблем, али комуникација свакако јесте и објасни ми какве све ово везе има са темом - Здрава логика и пријем у ЕУ???:dontunderstand:
 
Ne razumem potrebu da me nazivaš ZGEJOM, nit me znaš, nit se znamo, nit se poznajemo, nit smo se upoznali, videli se nismo, rod mi nisi, prijatelj nisi, razgovarali telefonom nismo, tako da šalu na stranu krajnje je čudno što mi to govoriš, da li si revoltirana nečim ili pod dejstvom alkohola, da li si ljubomorna na Nacionalnog Tribuna pa na meni se istresaš, nije lepo, a ni korisno, mislim da bi bilo lepo, pravno i moralno ispravno da mi se izvineš.

sam si objasnio za ZNIŠ i ZGEJEVE, i šta sad kukaš dobio si odgovor i što se ljutiš,
izdrži a ako ne možeš ne hvataj se gde ti nije mesto već mućni glavom pre upotrebe. :bye:
 
Па знаш како, како ти мени, тако ја теби... не можеш нечији аргумент да називаш глупошћу и то без објашњења и да очекујеш комуникацију какву мислиш да заслужујеш...а зашто сам још госпођица то није твој проблем, али комуникација свакако јесте и објасни ми какве све ово везе има са темом - Здрава логика и пријем у ЕУ???:dontunderstand:

Pa jeste moj problem tvoj (ne)bračni status, daj da ti pomognem...a u naslovu teme pored EU je i ZDRAV RAZUM, a ja ga definitivno širim i pomažem u uspostavljanju njega...
 
sam si objasnio za ZNIŠ i ZGEJEVE, i šta sad kukaš dobio si odgovor i što se ljutiš,
izdrži a ako ne možeš ne hvataj se gde ti nije mesto već mućni glavom pre upotrebe. :bye:

Ja sam ti dobronamerno objasnio kulturu i tradiciju, zaista ne vidim u čemu je problem...i da očekujem izvinjenje zato što ja nisam gej, a takođe sam hrišćanin i to mogu smatrati uvredom, ne znam, da li je u Nišu normalno da se ide po ulici i svakome govoriš da je gej, bio sam u Nišu nekoliko puta i takvu neprijatnost nisam doživeo, zato bih molio da mi objasniš svoje ponašanje i daš ukratko obrazloženje...
 
Ni jedna zemlja sa Balkana nece u dogledno vreme uci u UE.

Ni Srbija ni Hrvatska.

SVE SU TO ZAMAJAVANJA NARODA.

Obe zemlje imaju PREVELIK DUG.

UE se muci sa Grckom, Spanijom, Madjarskom...

Ne zna sta da radi sa njima, da li da ih izdrzava ili da ih amputira.

I sada joj treba jos neka Hrvatska ili Srbija od kojih svaka ima na ledjima ogroman dug....

Sta ce joj to?

Nema NIKAKVE ZDRAVE LOGIKE da primi te zemlje u svoj savez....

...imas neki link za to ???
 
Pa jeste moj problem tvoj (ne)bračni status, daj da ti pomognem...a u naslovu teme pored EU je i ZDRAV RAZUM, a ja ga definitivno širim i pomažem u uspostavljanju njega...

Било какав мој статус је само моја ствар и моја слободна воља у избору истог и не видим како то може да буде твој проблем, као што си рекао малопре ми се не познајемо...а из свега што си до сад написао не бих рекла да ти је здрав разум јача страна...не претварај ово у отворен сукоб...
 
Ja sam ti dobronamerno objasnio kulturu i tradiciju, zaista ne vidim u čemu je problem...i da očekujem izvinjenje zato što ja nisam gej, a takođe sam hrišćanin i to mogu smatrati uvredom, ne znam, da li je u Nišu normalno da se ide po ulici i svakome govoriš da je gej, bio sam u Nišu nekoliko puta i takvu neprijatnost nisam doživeo, zato bih molio da mi objasniš svoje ponašanje i daš ukratko obrazloženje...

vrati se unazad i pročitaj šta si napisao što pitaš mene ja samo nisam dozvolila da se šegačiš niti na moj račun niti naračun mog grada koji si ti možda jednom u životu video kažem možda i mislim da ti treba meni da se izviniš. :bye:
 
Било какав мој статус је само моја ствар и моја слободна воља у избору истог и не видим како то може да буде твој проблем, као што си рекао малопре ми се не познајемо...а из свега што си до сад написао не бих рекла да ти је здрав разум јача страна...не претварај ово у отворен сукоб...

odmah je krenuo sa uvredama i provokacijama a sad .................:ljutko:
 
Било какав мој статус је само моја ствар и моја слободна воља у избору истог и не видим како то може да буде твој проблем, као што си рекао малопре ми се не познајемо...а из свега што си до сад написао не бих рекла да ти је здрав разум јача страна...не претварај ово у отворен сукоб...


Ohohohho.:per:
 
Ni jedna zemlja sa Balkana nece u dogledno vreme uci u UE.

Ni Srbija ni Hrvatska.

SVE SU TO ZAMAJAVANJA NARODA.

Obe zemlje imaju PREVELIK DUG.

UE se muci sa Grckom, Spanijom, Madjarskom...

Ne zna sta da radi sa njima, da li da ih izdrzava ili da ih amputira.

I sada joj treba jos neka Hrvatska ili Srbija od kojih svaka ima na ledjima ogroman dug....

Sta ce joj to?

Nema NIKAKVE ZDRAVE LOGIKE da primi te zemlje u svoj savez....

u pravu si da nece uci u EU ..EU ih nece primiti zato sto se i ovako muci sa svojim clanicam kao sto su grcka ,mađarska,bugarska rumunija....njoj ne trbaju ne razvijene i po zaostale zemlje....i ovako je EU u teskoj situaciji a kamoli sa nama...tako da je sasvim normalno da nas nece primit ...između ostalog oninas uopste i ne zovu niti zele tamo...sto nam je drugarica an_đ_ela merkel rekla....
 
Било какав мој статус је само моја ствар и моја слободна воља у избору истог и не видим како то може да буде твој проблем, као што си рекао малопре ми се не познајемо...а из свега што си до сад написао не бих рекла да ти је здрав разум јача страна...не претварај ово у отворен сукоб...

Molim?!
Kakav sukob, ja ne želim sa tobom da se sukobljavam, nego želim da ti naučim pravim sistemima života, pa makar morao i ovako preko foruma, nadam se da razumeš, a i mislim da ti je vreme da se udaješ, bolje da tražiš dečka, nego što visiš po forumu. Je li dete koliko ti je godina, znam da se to ne pita, ali važno je za dalje pružanje pomoći i dalju diskusiju.
 
vrati se unazad i pročitaj šta si napisao što pitaš mene ja samo nisam dozvolila da se šegačiš niti na moj račun niti naračun mog grada koji si ti možda jednom u životu video kažem možda i mislim da ti treba meni da se izviniš. :bye:

Ja se šegačim sa Nišom, ovako nešto me duboko vređa, moj otac je poreklom iz Niša, i bio sam mali milion puta, posećivao sam i Ćele kulu, itd., zaista ne znam zašto misliš da se šegačim?!
 
Ма пусти, лепо за такве случајеве Јован Дучић каже:" Најгоре је, што нападање речима, као и све друго у чему се понекад успе, постане навика и најзад сврши као занимање!"

Trebalo bi manje da čitaš knjige, počinješ da ličiš na ''knjiškog moljca''...aktiviraj se malo...
 

Back
Top