Ždranje?

zbog obdanishta
bar u moje vreme bilo
gomila dechaka a pochinje da se razvija kompetitivni duh
jelo nikakvo uvek rkompir pechen u rerni s kobasicom
i
mora se izmisiti neka zabava
trkanje ko pre pojede
posle predje u naviku
bio sam uvek shampion

јест, такав је пубертет, младост лудост ... пар пута сам се такмичио ко ће пре да поједе пола киле бурека за велики одмор.
сад ми и 250 мића млого.
 
Pitanje je vrlo jednostavno. Zasto su muskarci alavi? Gotovo da ne poznajem muskarca koji jede umereno. Skoro svi su kao mecave. Zasto?

ja poznajem muskarce koji jedu umereno - moj brat jede kao da je manekenka pred revijom, broji svaki krompiric... i moj otac i muz jedu manje od mene... i inace vecina zena koje znam jedu vise (i cesce) od svojih izbirljivijih polovina... stvarno.
 
Pitanje je vrlo jednostavno. Zasto su muskarci alavi? Gotovo da ne poznajem muskarca koji jede umereno. Skoro svi su kao mecave. Zasto?

nedostaje jedno slovo r...ne uspevam da ga dodam...

Ja poznajem "žene" koje znaju da doručak uklope u 2,3 minuta...

A kada sam ja u pitanju,pre nego što jedem dam nekom prvo da isproba hranu (danas su takva vremena,sve je puno hemije i otrova,nikad se ne zna),pa onda ja dolazim na red.I tad jedem polako,za svaki slučaj :)
 
recimo: Kupila sam celu sunku. Otisla do grada i vratila se. Otvorim frizider, nema je. Gledam svuda okolo, nema je. Konacno pitam decka gde je ostavio? On kaze: "pojeo sam je". :eek::eek:

A зато ти то питање не да мира

Направи отклон у страну макарона, кромпира , хлеба ,проје, шунка је неекономична :rtfm:
 
1)jer ih je neko slagao da samo zene treba da vode racuna o tome koliko i sta jedu :)
2)jer tipicni primerak majke i domacice kod nas uvek kad ocistis tanjir oce da ti uvali jos da jedes,jer se valja,da ne ostanes gladan,"jao vidi dete kako napreduje" i slicno.pa se muska deca uglavnom prime,a zenska ne.ali ona zenska kad se prime budu cesto jos gora od muske dece pa jedu ko mecava.jer onaj ko ne jede previse nije rumen i uhranjen a takvi nisu zdravi,ljubi ih baba u razdeljak.
 
A зато ти то питање не да мира

Направи отклон у страну макарона, кромпира , хлеба ,проје, шунка је неекономична :rtfm:

to definitivno nije centar diskusije....ali ako se tebi ucini li da je tako, pojedi nesto od ponudjenog:mrgreen:
 
1)jer ih je neko slagao da samo zene treba da vode racuna o tome koliko i sta jedu :)
2)jer tipicni primerak majke i domacice kod nas uvek kad ocistis tanjir oce da ti uvali jos da jedes,jer se valja,da ne ostanes gladan,"jao vidi dete kako napreduje" i slicno.pa se muska deca uglavnom prime,a zenska ne.ali ona zenska kad se prime budu cesto jos gora od muske dece pa jedu ko mecava.jer onaj ko ne jede previse nije rumen i uhranjen a takvi nisu zdravi,ljubi ih baba u razdeljak.

ma hajde...svtarno ljudi preteruju....nikda nije bilo ovoliko ugojenog sveta kod nas.....bas bezveze.
 

Back
Top