Zbog erozije rečne obale Drine, Srbija se smanjuje u odnosu na Bosnu.

Vidi ovako. Prdnem ti ja na UN, medjunarodno priznate granice Baznije, njen suverenitet, teritorijalni integritet, zatim celo plenarno zasedanje ZAVNOBiH, Maka Dizdara, inspektora Dzema, i povrh svega Harisu Silajdzicu u crveni fesic.

To je srpsko, sad i zauvek. Kome se ne svidja, nek' uputi zalbu visokoj porti.

:hahaha:

Kosovo je Srbija. Branimo suverenitet Srbije na Kosovu! Ne da mo Kosovo!
To je patrijotska mantra, odnosno psihicki poremecaj koji se sastoji od odbijanja prihvatanja realnosti onakvom kakva jeste.
Nema srpske vojske, srpske policije, srpskog skolstva, srpskog zdravstva na Kosovu, ostala saka jada Srba, Kosovo upravo formira svoju vojsku, ali Kosovo je Srbija.:hahaha:
E pa tako je i Srbija preko Drine.:hahaha:
 
Zbog erozije rečne obale Drine, Srbija se smanjuje u odnosu na Bosnu.
Pomeranje toka Drine nije međudržavni problem, ali jeste praktičan za
hiljade ljudi koji imaju imanja uz obalu. To bi ipak određenim ulaganjima
moglo da se spreči.

Ljudi sta cemo da radimo ????

http://www.b92.net/video/video.php?nav_category=905&nav_id=346340

Joj strašno, a zbog erozije reke Dragonje slovenci se sada krve sa hrvatima, pošto slovenci tvrde da je reka nekada bila granica međ republikama a reka u međuvremenu izmenila tok pa ušla dublje u Hrvatsku:manikir:,:rotf::rotf::rotf::rotf: preti li nam isti scenario
 
"Becki konjusari", "austrijske slugeranje" pa u EU sa plato od 1700 evra prosecnom, "siptarski semenkari" pa nas zahebase i dobise drzavu.Samo mi najpametniji, najbolji, najborbeniji, nebeski narod, pa gledaj gde smo.:dash:

Ćuti bre još je dobro, samo da nas ne zatrpaju živim krečom zbog ovakvih kao što je ovaj što prosipa bisere:rotf:
 
Pustili krila ovi trgovci tudjom zemljom.Rasprodaju tudja imanja k'o da im ih je sam Tito dao na koriscenje.

Nijedna zemlja zapadno od Drine nije bila drzava pre nego sto im je Kralj izdejsvovao oslobodjenje,a fasisti i Tito kasnije dali krila ka drzavnosti.

Menjaju se okolnosti.Niko ne zna sta nosi sledeca decenija.Pojedini narodi su zlo cinili,a Bog(kome vise odgovara neka cita i Alah) to zna da "nagradi".Pojedini i da vrate.Drina granica nije.Kad pozelim,leti,je pregazim.Osecam se sa druge strane kao u svojoj kuci.Ipak je leva obala SRPSKA,republika(stavih zarez,stamparska greska,valjda).
 

Back
Top