Zbog erozije rečne obale Drine, Srbija se smanjuje u odnosu na Bosnu.

Haha na koje bradonje mislish? brada je chesto obelezje svih extremistichkih grupacija.
Britanska kraljevina je drzala pola sveta, shto im sada ne daje za pravo da kazu da je Fiji Britanska teritorija aman choveche! Kroz istoriju dravne granice se menjaju, kako to ne mozesh da shvatish???

Samo sto na Fidziju ne zive Britanci. A u RS zive Srbi.
 
Ovo shto si napisao je shto kaze nash narod "Mlacenje prazne slame".
To je nesto shto je tebi u mislima i zeljama, tachnije mrtvo slovo na papiru. Zato shto drugog argumenta i nemash.
RS je zapadna Srbija?
Banat se nalazi i u Rumuniji, a sedishte Banata je Temishvar. Da nije to Istochna Srbija hlepca ti?

Tačnije, severoistočna. :D
 
P a sta je s vama ?Sve bivse republike u sastavu Jugoslavije su postojale prije iste ..papci jedni,osnovne stvari zaboravljate dosadni ste niste dorasli vremenu....
Dorasli smo...EU neće da primi Tursku koja je daleko naprednija u svakom smislu od bilo koje islamske sekularne države a mi treba da se mlatimo sa pričicama domaćih muslimana koji bi da prave islamsku državu,prodaju maglu,ne rade ništa,ne procesuiraju zločince iz prošlog rata i pokradu i opljačkaju od Srba ono što im je ostalo.Radite malo i gledajte svoja posla.Imate sasvim dovoljno teritorije da po ceo dan gradite džamije i ne treba vam ništa više.
 
neće moći ove noći:mrgreen: s obzirom da po dejtonu RS pripada samo 49 % bosne, sve što drina donese bosni neće pripast RS. odnosno opet će se djelit 51:49 u korist crveno zelene koalicije:hahaha:
Pa Krešo 'oćete li da se bratimite sa ovim mirotvorcima ili nećete?:)Evo prodaju nam priču da je ono što je naše i njihovo a njihovo nije naše...jel' se slažeš?;)
 
P a sta je s vama ?Sve bivse republike u sastavu Jugoslavije su postojale prije iste ..papci jedni,osnovne stvari zaboravljate dosadni ste niste dorasli vremenu....

Јесу заиста постојале - постојале су независне државе Србија и Црна Гора.

Друго ништа. Те твоје 'Базније' измишљај по Анадолији, ако те Турци пусте. Од нашег даље прсте глибаве!
 
neće moći ove noći:mrgreen: s obzirom da po dejtonu RS pripada samo 49 % bosne, sve što drina donese bosni neće pripast RS. odnosno opet će se djelit 51:49 u korist crveno zelene koalicije:hahaha:

Boldovano ključna reč u tvom postu. I sama ti podsvest kaže da je to samo, a da bi prirodno bilo mnogo više, oko 75%, odnosno sve osim vaše smrdljive zapadne Hercegovine.

I jadan si mi ti Hrvat kada veličaš tu koaliciju. Otiđi u Mostar ili još bolje u Ljubuški, pa kaži to svojim Hrvatima. Mislim da bi te tvoji Šperci kod Metkovića kukama iz Neretve vadili.
 
Јесу заиста постојале - постојале су независне државе Србија и Црна Гора.

Друго ништа. Те твоје 'Базније' измишљај по Анадолији, ако те Турци пусте. Од нашег даље прсте глибаве!

:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf: E, večeras si baš u elementu. hahahahaah...
 
Boldovano ključna reč u tvom postu. I sama ti podsvest kaže da je to samo, a da bi prirodno bilo mnogo više, oko 75%, odnosno sve osim vaše smrdljive zapadne Hercegovine.

I jadan si mi ti Hrvat kada veličaš tu koaliciju. Otiđi u Mostar ili još bolje u Ljubuški, pa kaži to svojim Hrvatima. Mislim da bi te tvoji Šperci kod Metkovića kukama iz Neretve vadili.

e kad bi neki znali šta je zahebancija:thumbdown:
 
:hahaha:geografija ti je izgleda bila omiljeni predmet .inteligencije :hahaha:

tebi kecina evo ja te pozivam u Banjaluku pa da se uvjeris da je ovde vece Srpstvo nego naprimer u BG a ljudi vole vise Srbiju nego sami srbijanci,mislim da nebi moga skontai neku razliku ,i ovde narod gleda b92 i rts,djeca se mlate po ulicama jer se djele na grobare i delije,kad igra reprezentacija Srbije svi navijaju i kad se slavi ,slavi se ko u Srbiji itd
 
:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf: E, večeras si baš u elementu. hahahahaah...

Видиш да му се проалила гуз'ца на српску земљу, хебо ти њега таког маленог и главатог и жутог и другу Тити оданог триста пута посред српске Башчаршије.
 
tebi kecina evo ja te pozivam u Banjaluku pa da se uvjeris da je ovde vece Srpstvo nego naprimer u BG a ljudi vole vise Srbiju nego sami srbijanci,mislim da nebi moga skontai neku razliku ,i ovde narod gleda b92 i rts,djeca se mlate po ulicama jer se djele na grobare i delije,kad igra reprezentacija Srbije svi navijaju i kad se slavi ,slavi se ko u Srbiji itd


:ok::ok::ok::ok::ok::heart::heart::heart::heart::heart:
 

Back
Top