Zbog erozije rečne obale Drine, Srbija se smanjuje u odnosu na Bosnu.

Видиш да му се проалила гуз'ца на српску земљу, хебо ти њега таког маленог и главатог и жутог и другу Тити оданог триста пута посред српске Башчаршије.

hahahahahaaaa... A, mora da mu je deedu u ustaškoj uniformi, tamo na srpskoj čaršiji, sa sahat kule, srbin Valter Perić sasekao šarcem, pa nas zato tako mrzi.
 
Јесу заиста постојале - постојале су независне државе Србија и Црна Гора.

Друго ништа. Те твоје 'Базније' измишљај по Анадолији, ако те Турци пусте. Од нашег даље прсте глибаве!

Hajde de vidi ti njega sto se okomio na BIH ako ti je toliko stalo do Anadolije hajde malo prosetaj mozda upoznas svoje pretke:hahaha:
 
Dorasli smo...EU neće da primi Tursku koja je daleko naprednija u svakom smislu od bilo koje islamske sekularne države a mi treba da se mlatimo sa pričicama domaćih muslimana koji bi da prave islamsku državu,prodaju maglu,ne rade ništa,ne procesuiraju zločince iz prošlog rata i pokradu i opljačkaju od Srba ono što im je ostalo.Radite malo i gledajte svoja posla.Imate sasvim dovoljno teritorije da po ceo dan gradite džamije i ne treba vam ništa više.

Ko shisha tursku,a tvoje zelje o islamskoj republici na tlu BIH jos jedan u nizu tvojih promasaja.. tako je samo nastavi gosp. da ubjedjujes sebe ko zna mozda se i ubijedis da je to zaista tako..cuj ne procesuiraju pa mkoliko je bosanaca u hagu ..pod pojmom bosanac mislim na sve hahah smijesan si.Cak je i sarajevski dr nasao svoje mjesto tamo
 
Ko shisha tursku,a tvoje zelje o islamskoj republici na tlu BIH jos jedan u nizu tvojih promasaja.. tako je samo nastavi gosp. da ubjedjujes sebe ko zna mozda se i ubijedis da je to zaista tako..cuj ne procesuiraju pa mkoliko je bosanaca u hagu ..pod pojmom bosanac mislim na sve hahah smijesan si.Cak je i sarajevski dr nasao svoje mjesto tamo
Koje besmislice.Ovo što si napisao ni sam ne razumeš.:lol:
 
Koje besmislice.Ovo što si napisao ni sam ne razumeš.:lol:

Хаха пусти несрећника, сав је у трипу ОРА Брчко-Бановићи.

Ударио га брадоња четник песницом у челенку и од тад стално мисли да је 1957 :(

Ех клета руко агресорска!
 
Дрина је срце Србије. Који идиотски назив. :roll:

Zar nije Kosovo srce Srbije?:think:
Drina mu dodje vise kao mokracni kanal Srbije.
jjjjaran%20(9).gif
 

Back
Top