Završna faza,proterivanje Srba sa KiM

...ademe ima li neki narod u okruzenju na koji se mozete osloniti.... zbog ovoga sto ste radili i sto radite srbima sta ce biti kad odu ameri kao sto su rusi otisli iz svojih "interesnih zona"

koliko je meni poznato, mi ni sa jednim narodom u okruzenju nismo ratovali, razlog nije bitan. znaci bilo kakav nesporazum ako je bio, veoma ga je lako izgladiti...uz malo volje
andrea, ima li neki narod u okruzenju koji ne smatrate neprijateljom
ps. mislim na takve kao ti.
 
koliko je meni poznato, mi ni sa jednim narodom u okruzenju nismo ratovali, razlog nije bitan. znaci bilo kakav nesporazum ako je bio, veoma ga je lako izgladiti...uz malo volje
andrea, ima li neki narod u okruzenju koji ne smatrate neprijateljom
ps. mislim na takve kao ti.

Ratovali ste sa skoro svim narodima oko vas-srbima i crnogorcima.

Sa grcima niste mogli i da ste hteli.
 
koliko je meni poznato, mi ni sa jednim narodom u okruzenju nismo ratovali, razlog nije bitan. znaci bilo kakav nesporazum ako je bio, veoma ga je lako izgladiti...uz malo volje
andrea, ima li neki narod u okruzenju koji ne smatrate neprijateljom
ps. mislim na takve kao ti.

...zao mi je ali vas niko ne podnosi a i svi znaju sta ste nama smestili...cak i vi znate iako se pravite blesavi...pitanje je bilo sta cete kad vam "zastitnici" odu ako ne izmolite da vas srbija prizna
 
...zao mi je ali vas niko ne podnosi a i svi znaju sta ste nama smestili...cak i vi znate iako se pravite blesavi...pitanje je bilo sta cete kad vam "zastitnici" odu ako ne izmolite da vas srbija prizna

znaci nas niko ne podnosi zato sto nikada nismo ni protiv koga ratovali,ali zato vas svi vole i da jos placu za vama zbog rastanka koji je neko drugi iscenirao.
a pitanje, kada nasi zastitnici budu otisli, a meni ne smetaju,mogu ostati kolikogod hoce dokne rade protiv nas,i tovazi za svakoga, tebi i tebi slicnima nece pasti ni na pamet da pokusate da sprovedete vase "ideje" u delu.
 
...ademe imam ja komsiju sa kojim nikad nisam ratovala ali bih ga zgnjecila ko muvu.

to samo govori o tebi....kakva si i da su zelje jedno, a mogucnosti nesto sasvim drugo..
kakve to veze ima ...a jesi siguran da bi ti sa kojima smo mi ratovali bili na vasoj strani

moguce, kao sto se i desavalo, ali sam siguran da tebi ne bi pomogli
 
Ja pomno pratila ovaj pdf Politika i primetila sledece.z:hm:
Zanimljivo je da je na skoro svakoj temi o KiM, jedan Albanac protiv mnogo Srba i retko kada navrati neko od Crnogoraca, Hrvata i srpskih neodemokrata.
A kada se radi o nekim drugim pitanjima u vezi sa politichkim zhivotom u Srbiji, e onda navrne ceo Balkan da pametuje a neodemokrate tada najglasnije pljuju po svemu sto je srpsko.
E sad pitam neodemokrate, da li je vetji problem to sto lajete i pljujete po svemu srpskom po raznim politichkim temama ili to sto vam teme o Kosovu toliko nisu bitne da ih vrlo vesto zaobilazite time se identifikujete sa indiferentnim komshilukom sve da ne biste morali na takvim mestima priznati srpsku istinu?
Pitam Adema: zharko me interesuje zasto si toliko zaljubljen u Krstu i sta te to navuklo ovde iako ti nema bratije u blizini, a nisi na nekom vashem forumu?
Pitanje za Hrvate i Crnogorce: Ako slucajno, ali slucajno, nabasate na ovu temu, biste li rekli vase uvazheno z:mrgreen: i nepristrasno z:mrgreen: misljenje o tome da li po vama ima pravde za Srbe na KiM, vako kako je sada?
Pitanje za neke ovdasnje patriote: Kako vam nije postalo mrsko i iritantno da ponavljate izraze da je Kosovo Srbija kada znate da nema nish od toga u ovakvim diplomatskim prilikama.
p.s. Ko ne zeli veruje onome sto je napisao Stvarnost i Iskrenost, tj. ko ne zheli da veruje da su Srbi progonjeni na KiM na najrazlichitije mashtovite nacine... ne mora da napamet tupi ovde opovrgavajutji sve srpsko pa makar to bila i srpska zhrtva...nego, neka ukljuchi TV, okrene B92 i saceka par dana da o istom tom sto se desava na KiM dobije informaciju iz pete ruke kad vec ne uvazhava informaciju iz prve.
 
Ja pomno pratila ovaj pdf Politika i primetila sledece.z:hm:
Zanimljivo je da je na skoro svakoj temi o KiM, jedan Albanac protiv mnogo Srba i retko kada navrati neko od Crnogoraca, Hrvata i srpskih neodemokrata.
A kada se radi o nekim drugim pitanjima u vezi sa politichkim zhivotom u Srbiji, e onda navrne ceo Balkan da pametuje a neodemokrate tada najglasnije pljuju po svemu sto je srpsko.
vec sam se spremio za krevet, ali red je da pokusam da ti odgovorim....
E sad pitam neodemokrate, da li je vetji problem to sto lajete i pljujete po svemu srpskom po raznim politichkim temama ili to sto vam teme o Kosovu toliko nisu bitne da ih vrlo vesto zaobilazite time se identifikujete sa indiferentnim komshilukom sve da ne biste morali na takvim mestima priznati srpsku istinu?
ne zameram, najnizi nivo diskusija je bas na ovim temama. veoma retko se procita nesto pametno, mahom uvrede i sl.
i jos nesto sto nisi primetila, na ovim temama uvek isti forumasi, oni pravi srbi
Pitam Adema: zharko me interesuje zasto si toliko zaljubljen u Krstu i sta te to navuklo ovde iako ti nema bratije u blizini, a nisi na nekom vashem forumu?
ponovio sam vise puta, kada sam pre par godina [na poslu] poceo da krstarim po forumima, ovaj mi se najvise dopao. clan sam jos nekih foruma iz tog vremena, ali svega po par postova na njima. npr.nikada nisam bio [aktivan] clan ultralevih ili ultra desnih foruma. nisu interesantni
Pitanje za Hrvate i Crnogorce: Ako slucajno, ali slucajno, nabasate na ovu temu, biste li rekli vase uvazheno z:mrgreen: i nepristrasno z:mrgreen: misljenje o tome da li po vama ima pravde za Srbe na KiM, vako kako je sada?
Pitanje za neke ovdasnje patriote: Kako vam nije postalo mrsko i iritantno da ponavljate izraze da je Kosovo Srbija kada znate da nema nish od toga u ovakvim diplomatskim prilikama.
p.s. Ko ne zeli veruje onome sto je napisao Stvarnost i Iskrenost, tj. ko ne zheli da veruje da su Srbi progonjeni na KiM na najrazlichitije mashtovite nacine... ne mora da napamet tupi ovde opovrgavajutji sve srpsko pa makar to bila i srpska zhrtva...nego, neka ukljuchi TV, okrene B92 i saceka par dana da o istom tom sto se desava na KiM dobije informaciju iz pete ruke kad vec ne uvazhava informaciju iz prve.

jedina info iz prve ruke je ona neshkova, samo sto je on i slep i gluv tako da ne treba se verovati previse tim informacijama.
ps.ono slep i gluv je figurativno, da ne bude zabne
 
vec sam se spremio za krevet, ali red je da pokusam da ti odgovorim....
ne zameram, najnizi nivo diskusija je bas na ovim temama. veoma retko se procita nesto pametno, mahom uvrede i sl.
i jos nesto sto nisi primetila, na ovim temama uvek isti forumasi, oni pravi srbi
ponovio sam vise puta, kada sam pre par godina [na poslu] poceo da krstarim po forumima, ovaj mi se najvise dopao. clan sam jos nekih foruma iz tog vremena, ali svega po par postova na njima. npr.nikada nisam bio [aktivan] clan ultralevih ili ultra desnih foruma. nisu interesantni

jedina info iz prve ruke je ona neshkova, samo sto je on i slep i gluv tako da ne treba se verovati previse tim informacijama.
ps.ono slep i gluv je figurativno, da ne bude zabne

Dakle, izabrao si ultra neodemokratski forum, posto na ovim prostorima se malo meshaju termini levo i desno a jos je i simptomatichno je da je jedan shiptar dao sebi za pravo da odgovori na pitanje u ime srpskih neodemokrata, a nije u ime srpskih patriota. Valjda gledo, zhuti mu blizhi srcu.z:mrgreen:
ps. svaka informacija od bilo kog, pa i najmanje pouzdanog Srbina koji zhivi na KiM, vishestruko je pouzdanija od udarnih vesti na B92.
 
Poslednja izmena:
simptomatichno je da je jedan shiptar dao sebi za pravo da odgovori na pitanje u ime srpskih neodemokrata, a nije u ime srpskih patriota.
ps. svaka informacija od bilo kog, pa i najmanje pouzdanog Srbina koji zhivi na KiM, vishestruko je pouzdanija od udarnih vesti na B92.

draga jeko, ja sam onako uz put, pokusao da odgovorim u ime onih [demonkrata] koje mozda mogu da razumem, a ako neke ne mogu da razumem, nekako ne vidim razloga da pokusam da dam odgovor u nihovo ime.
laku noc i tebi i svim patriotama
 
Ne mozes da razumes da srbija ima patriote?

Ne, nego je mislio da je bas svaki post srpskog forumasha uputjen lichno njemu iako je moj post pre bio prozivka za demonkrate jer je jedan Adem (ili bilo koji drugi shipt.) u celoj nashoj unutarsrpskoj polemici, sasvim nebitan faktor. Problem diplomatije kojom bi se Kosovo branilo lezhi bas u bolesnom odnosu politichkih opcija u Srbiji i neiznalazhenju nachina da se utvrdi jedinstveno patriotsko diplomatsko strateshko pregovaracko polazishte u odbrani srpske teritorije, a ni onda resenje nije u pregovorima sa Albancima, vec sa svetom.
 
a nisi videla zasto je nato napao, nisi videla skoro milion "onih" izbeglica, nisi videla....ajde ti lepo nastavi sa drustvom, a ja odoh na spavanje...z:kiss:z:kiss:z:poz:z:poz:

ademe...nestalo je struje,nisam bio u mogucnosti da ti odgovorim...mozda je za tebe nepouzdana informacija,da u srpskim sredinama struje nema ponekad i po 20 sati dnevno???
Kad bi forumasi.. verovali Klintonu i baba Olbrajtovoj...ili slucajno Natasi Kandic...onda bi i nekako mogli da i tebi malo veruju...ali dovoljno je pameti i dokaza da se siptarima nikad nemoze verovati.Narocito to vazi za nas na KiM...
-Trovanja po skolama siptara devedestih,ubistva siptarskih civila,progon milion siptara,humanitarna katstrofa,dva miliona siptara na KiM,demokratske institucije koje imate na KiM...kad bi se zaJEbavali...
Za sve ove vase lazi,znaju svi...i netreba ljudi da zive na KiM,o tim vasim lazima znaju i vasi "oslobodioci",ovi iz "milosrdnog andjela"...pa ti ovako "pametan"...valjda i ti znas da oni nisu okupirali KiM zbog vas..vec zbog svojih interesa...
"Ti moj kojshi zivish na delu teritorije drzave Srbije...koji je samo trenutno okupiran...ilji si malji deca...pa neznash i to...i treba da znash i ucis malo istoriju da nijedna okupacija nije vecna...pa nece ni ova..."
 

Back
Top