Zašto se neki rugaju ljudima koji rade poslove čišćenja, dostava, skladišta i sličnije poslove koje rade ljudi sa srednjom ili osnovnom školom?

Točno to. Ja bih tu dodao i recimo na one koji se rugaju uličnim sviračima ili slikarima ili prodavačima na tržnicama, to se posebno odnosi npr. na ono što sam ja joś primijetio , a to je da oni divljiji navijači vrlo često podcijenjivaju, pa čak i vrijeďaju ulične svirače, to mi je pričao i prijatelj koji radi kao dostavljač, a povremeno svira i pjeva po ulicama, da je to paradoksalno, čovjek sve čeśće osjeća gađenje prema nekim neljudima, a opet postoji mogućnost da čak i neki od tih agresivan ipak ubace novac, no puno je manja mogućnost, ili neki ubace preko one stvari one najsitnije kovanice
Znači došli smo od nekih visokoškolovanih koji navodno prepiru slabije obrazova e do huligana Ji riječ o visoko obrazovanim huliganima:think:
 
U čemu je stvar?


Zašto neki imaju potrebe za takva ruganja?


Što im znače takva ruganja?


Jesu li k mediji doprinijeli tome?

Prvo, mislim da to nema nikakve veze sa medijima. Poznavala sam ljude koji su se rugali i ismejavali na račun onih koji imaju niže obrazovanje.

Zašto to rade ljudi sa visokim obrazovanjem? Nadmeni su. Imaju kompleks više vrednosti.

Žele da povrede druge ljude. Jednom rečju, loši su ljudi.
 
Prvo, mislim da to nema nikakve veze sa medijima. Poznavala sam ljude koji su se rugali i ismejavali na račun onih koji imaju niže obrazovanje.

Zašto to rade ljudi sa visokim obrazovanjem? Nadmeni su. Imaju kompleks više vrednosti.

Žele da povrede druge ljude. Jednom rečju, loši su ljudi.
Ja mislim da i ima veze s medijima jer mediji doprinose tome da su popularne razne starlete i njihovi financijeri
 

Back
Top