Зашто, о зашто...

... zato sto mogu da zamislim sebe, pored nekog totalnog gada koji je ucinio niz svinjarija i da nakon svega, umesto da cutke ode krene da mi slini, kazem: u tom trenutku sam ga prezrela skroz. ali to nema veze sa cinom plakanja. to je vise kao zavrsnica gadarija koje su prethodile... ono, poslednja kap... hehe... prva kap - poslednja kap...
... imaš one koji ukapiraju da je "muška suza skupa" i slične gadarije i onda neštedimice rasipaju te "skupe suze" jer znaju da će biti cenjene.
slazem se.pricam o onim drugima z:)

z:shock: Devojke ja do sada nijednom nisam video te gadove o kojima pričate, te što naprave sranjje, pa se onda služe svojim suzama da bi se izvukli iz nevolje ili da bi došli do neke koristi, obično su tipovi koji prave sranjja operisani od tog načina izražavanja emocija, osim ako se ne radi o vrhunskim prevarantima.
 
z:shock: Devojke ja do sada nijednom nisam video te gadove o kojima pričate, te što naprave sranjje, pa se onda služe svojim suzama da bi se izvukli iz nevolje ili da bi došli do neke koristi, obično su tipovi koji prave sranjja operisani od tog načina izražavanja emocija, osim ako se ne radi o vrhunskim prevarantima.

ja jesam...manipulatori koji nisu bila sredstva manipulacije
 
z:shock: Devojke ja do sada nijednom nisam video te gadove o kojima pričate, te što naprave sranjje, pa se onda služe svojim suzama da bi se izvukli iz nevolje ili da bi došli do neke koristi, obično su tipovi koji prave sranjja operisani od tog načina izražavanja emocija, osim ako se ne radi o vrhunskim prevarantima.
e znas li ti onu pricu kad je baba isa kod kadije
da svedoci.
i on je pita esi ti to videla, a ona kaze, ne al sam cula, a on kaze, e pa onda se ne vazi.
i baba kaze ok.
i prdne.
i on zapovedi da je izbatinaju zbog nepostovanja, a ona kaze zasto? a on kaze pa prdnula si, a ona kaze esi ti to video?
kraj
 
Мушкарци падају на женске сузе, а кад они заплачу бивају презрени?
Ово је озбиљна тема...
Инсприсана речима моје другарице:"Замисли, плакао је. Презрела сам га за цео живот..."

Pustio sam jednu suzu,
mušku,
najtežu...

Drugo je kmečati, a drugo plakati.

Ima razlike i nije sve jedno.

;)
 
Sve zavisi zbog čega plače.
Ali mi ne smeta i nije mi glupo kada vidim da muškarac plače... i ne prezirem ga.
Ako je nešto teško pogrešio, te suze ga neće izvaditi.
U principu teško opraštam svima, a najteže sebi.
Ovo pišem prilično površno, nisam se udubljivala.
 
Мушкарци падају на женске сузе, а кад они заплачу бивају презрени?
Ово је озбиљна тема...
Инсприсана речима моје другарице:"Замисли, плакао је. Презрела сам га за цео живот..."

J*bg,zene kad imaju vise muskaraca su k*u*r*v*e ( s'o volim ove zvezdaje ), a muskarci su frajeri ako imaju vise zena...svakom svoje decko.
 
Pa samo sam nekolio puta u zivotu videla muskarce da placu, i ja retko placem, ali desi se mozda dvaput gpdosnje da placem, ponekad i iz besa, sta ima lose u tome ako muskarac zaplace?
Meni je to ok.

Kad se radjaju deca, placu isto i decaci i devojcice.
 
Мушкарци падају на женске сузе, а кад они заплачу бивају презрени?
Ово је озбиљна тема...
Инсприсана речима моје другарице:"Замисли, плакао је. Презрела сам га за цео живот..."

jedva docekala da vrati nekome.
to je cista glupost taj zakljucak
sve je individualna stvar
o generalizacijo maceho!
 

Back
Top