Зашто, о зашто...

:eek: evo ja placem bezveze....kad pobedi neki sportista za kojeg sam navijala....i kad se obori svetski rekord u dizanju tegova....e onda obavezno zaplacem.....
oljamol
to za tebe nije bezveze
možda za mene ili baby jane jeste
ali za neku malo labilniju osobu
verovatno da nije
znači
imaš neki razlog za suze
ma koliko on bio trivijalan

niko ne plače bezveze
bilo da je muško ili žensko
i prosto je glupo samo muške suze nazivati TAKO iskrenim :rida:
 
Мушкарци падају на женске сузе, а кад они заплачу бивају презрени?
Ово је озбиљна тема...
Инсприсана речима моје другарице:"Замисли, плакао је. Презрела сам га за цео живот..."

a, pa ja bih radje o toj sto je prezrela coveka koji place, mislim to mi veci fenomen nego muskarac koji place : |
 
Мушкарци падају на женске сузе, а кад они заплачу бивају презрени?
Ово је озбиљна тема...
Инсприсана речима моје другарице:"Замисли, плакао је. Презрела сам га за цео живот..."

jeb_iga tako je to u zivotu zato kad si momak i kad te boli lepo cutis i trpis.....
 
zene od muskaraca traze cvrstinu i stabilnost. svaki gest kojim muskarac izrazava da je slab i nestabilan u zenama izaziva neizrecivu odbojnost prema istom. dakle od muskaraca se ocekuje sigurnost, stabilnost i snaga bilo koje vrste. muskarac sme da place ali ne sme da se slomi jer snaga je njegova alfa i omega.
 
Mnogi smatraju da su suze zenska osobina u smislu izrazavanja emocija.
Muskarci na drugi nacin ''treba''da izraze svoja osecanja.
Ili da placu u samoci....
Onda se zene bune kako ne znaju ili nece da im pokazu osecanja.
A sa druge strane preziru ''muske''suze.
Tako da,kako bilo nikako da svi budu zadovoljni.
ja to ne gledam tako.
Ne secam se da sam u poslednjih 10 godina ,iako mi se mnogo ruznih stvari desilo plakala pred svetom.
Prosto,takva sam.Tesko pokazujem emocije,sto ne znaci da ih nemam.
I nista necu imati protiv muskarca koji pusti suzu.
Ljudski i sasvim normalno.
 
Мушкарци падају на женске сузе, а кад они заплачу бивају презрени?
Ово је озбиљна тема...
Инсприсана речима моје другарице:"Замисли, плакао је. Презрела сам га за цео живот..."

Zavisi u kom kontekstu je plakao. Po tvojoj izjavi ispada da ja nisam musko, posto ne padam na zenske ili bilo cije suze, vec na argumente... "Zao mi je sto places, ali ja ti tu nsita pomoc ne mogu, dzaba ti suze kad nemas argumente i sharm" kazem ja zeni koja suze ima a argument pravi filozofski ili logicki nema, ali ajd' bar ispostuj pa priznaj da su muskarci koji padaju na zenske suze u stvari slabe licnosti... + femninizirani + mlaki + imaju "visu vrednost nekog pola" (poremecaj psihe u kome osoba misli da je suprotan pol vredniji, bolji, uzviseniji, ili nesposoban da bude jednako dobar itd...)
 
Poslednja izmena:
Мушкарци падају на женске сузе, а кад они заплачу бивају презрени?
Ово је озбиљна тема...
Инсприсана речима моје другарице:"Замисли, плакао је. Презрела сам га за цео живот..."

Sramota me da priznam, al ja sam lak na suze. z:shock:
Kad je neki dobar tužan film, pa se oni kao nešto rastaju, ili ona/on umire mora žena da me teši i da mi objašnjava kako to nije stvarno...
Ili kad gledam neku reportažu o gladi u Africi... :cry:
 
Iskreni plač, kao odraz nečijeg bola, straha, tuge, me pogađa uvek. Nije to tako kod svakoga, da bi prepoznao nečiju muku i da bi imao saučešća i razumevanja prema čoveku koji plače moraš imati bar zeričak duše. Kakvo crno poštovanje...
potpis na ovo.

@tema - kako nam je ispricano, devojka je prezrela tipa SAMO ZATO sto je zaplakao.
e, sad, ili je devojka potpuna ljankasterka, ili se nije dobro izrazila, ili nam prica nije u potpunosti preneta.

zato sto mogu da zamislim sebe, pored nekog totalnog gada koji je ucinio niz svinjarija i da nakon svega, umesto da cutke ode krene da mi slini, kazem: u tom trenutku sam ga prezrela skroz. ali to nema veze sa cinom plakanja. to je vise kao zavrsnica gadarija koje su prethodile... ono, poslednja kap... hehe... prva kap - poslednja kap...
 

Back
Top