Zasto muskarci sa dobrim curama mrljave

Pa vidish dacho, pre torbanja ide konverzacija, i to ti dobro znash...
Pa sve ugladjeno pa sve fino pa sve pametno i onda nam ga zavuchesh...:hahaha: (Izvini ivana, morala sam :( )

a zna se da su drvosece najbolji torbari :rumenko:
Ajme...:dash:
:D
Ne komuniciraju svi muskarci na nivou koji bi bio adekvatan visokoobrazovanim i uspesnim zenama, a ipak imaju kvalitetan seks sa njima, eto ima nesto i u tim drvosecama. :)
 
eto... poslovna zena.. poslovni ljudi... poslovni ruckovi... poslovne vecere... uzine... jedan isti krug ljudi... uglavnom... problem sa tim poslovnim svetom je to sto moras da se odvojis od svega... zarad takvog uspeha... zna rikan vas o cemu prica... moras da odes... otputujes... udaljis se od svojih nekih prijatelja... nemoguce je... nisi fizicki tu... tesko je to... a onda vidimo neku takvu osobu kako odlazi 'gde god pozeli' i mislimo da je lako zaraditi taj novac... a nije uopste... i kad ga jednom imate, shvatite kako to nije bitno uopste... ne bi' ja vise nikad otis'o zbog novaca... otici cu zato sto mi po malo fali... naviknes se... naucis drugacije... sloboda je cudo... kad je jednom osetis...
 
Stalno mi se zale cure da ne mogu naci tipa koji im odgovara. Tako one kazu, no ja sam procitao izmedju redova ne mogu naci tipa koji dobro torba.

To su uglavnom zene/ cure koje rade u jakim firmama imaju dobar auto, platu, pa mi je cudno da ne mogu naci. Ipak se krecu u tim krugovima, znate ono rucak poslovni, pa uzina poslovna pa vecera poslovna. Ako nista drugo mogu izlaziti gde god zele, jer za sva mesta imaju novaca?

O cemu se tu radi, kud su nestali tipovi koji dobro torbaju?
Pa ti što vode na poslovne ručnove obično imaju preko 50 godina i stomačinu do zuba a kako da izlaze kad po ceo dan rade :(
 
Zezate se? :):dontunderstand:
Covek prica konkretno, o dobrom torbanju, a ne o vestini konverzacije pri upoznavanju sa devojkama.
I stvarno ne vidim kakve veze s tim ima nivo necijeg obrazovanja. Da je to presudno drvosece ne bi vazile za dobre torbare.

drvosece su drvosece, mozda i uspesne u svom poslu:)
ali za dobar seks nije potrebno da neko bude sirov, prost, neobrazovan.
cak naprotiv. ako nemam sa njim o cemu da pricam tu nema nista od hemije pa ni od seksa.
naucite vec jednom da je za zenu najbolja predigra dobra konverzacija PRE;):D
 
Stalno mi se zale cure da ne mogu naci tipa koji im odgovara. Tako one kazu, no ja sam procitao izmedju redova ne mogu naci tipa koji dobro torba.

To su uglavnom zene/ cure koje rade u jakim firmama imaju dobar auto, platu, pa mi je cudno da ne mogu naci. Ipak se krecu u tim krugovima, znate ono rucak poslovni, pa uzina poslovna pa vecera poslovna. Ako nista drugo mogu izlaziti gde god zele, jer za sva mesta imaju novaca?

O cemu se tu radi, kud su nestali tipovi koji dobro torbaju?

Pa nema,ima sasvim malo torbača,pa tko ne mogu sve stici,znas kakvo je ovo danas vrijeme,ekonomske eksploatacije radne snage ili ti ga sve je u novcu,pa na kraju kupe sebi one dobrog torbača,ne bojim se ja za to.Nego one oće nekog ko će im cvijeće donositi,bombonjeru,pa neko ručak skuhati ili poslati pusu preko sms-a,reći da je voli da ne može bez nje..E to se traži :)!
 
Pa nema, ima sasvim malo torbača, pa tko ne mogu sve stici, znas kakvo je ovo danas vrijeme, ekonomske eksploatacije radne snage ili ti ga sve je u novcu, pa na kraju kupe sebi one dobrog torbača ,ne bojim se ja za to.Nego one oće nekog ko će im cvijeće donositi, bombonjeru, pa neko ručak skuhati ili poslati pusu preko sms-a, reći da je voli, da ne može bez nje... E to se traži :)!

Ovde si fulao stari moj... :D
Ono gore je za medalju...:ok: :)
 
lako je biti baja sa ribom koja ne zna sta hoce.
a biti baja sa ribom koja tacno zna sta hoce sta nece je poligon vase muskosti. i mnogi padaju.
pa je poslek pljuju sto ima fakultet, sto je ovo-ono a ne vide da je problem u njima i njihovoj NEDORASLOSTI zeni kao takvoj, onoj kompletnoj. onoj koja mnogo moze da pruzi ali isto toliko i trazi.
dakle, vezano za temu.
uz kompletnu zenu ide kompletan muskarac, svako drugi moze samo da mrljavi:)
 
Stalno mi se zale cure da ne mogu naci tipa koji im odgovara. Tako one kazu, no ja sam procitao izmedju redova ne mogu naci tipa koji dobro torba.

To su uglavnom zene/ cure koje rade u jakim firmama imaju dobar auto, platu, pa mi je cudno da ne mogu naci. Ipak se krecu u tim krugovima, znate ono rucak poslovni, pa uzina poslovna pa vecera poslovna. Ako nista drugo mogu izlaziti gde god zele, jer za sva mesta imaju novaca?

O cemu se tu radi, kud su nestali tipovi koji dobro torbaju?
Slaba ponuda na trzistu...
 

Back
Top