Zašto muškarci ostavljaju dobre žene?

Često imam prilike da pročitam ili u svojoj okolini čujem primere kako muškarci ostavljaju dobre žene( pod dobre žene, podrazumevam one koje imaju šta da ponude, koje su kao osobe kvalitetne, izgled nije presudan u ovom slučaju niti se o njemu raspravlja) .Šta je razlog tome, da li im dosadi da neko bude dobar prema njima, pa bi malo drame ?
Zato sto nece da kuvaju i peru. :ceka:
 
Često imam prilike da pročitam ili u svojoj okolini čujem primere kako muškarci ostavljaju dobre žene.

Често?!? Више ти људи не верују, шта људи, ма жене....

pod dobre žene, podrazumevam one koje imaju šta da ponude, koje su kao osobe kvalitetne, izgled nije presudan u ovom slučaju niti se o njemu raspravlja) .Šta je razlog tome, da li im dosadi da neko bude dobar prema njima, pa bi malo drame ?

А, Оне које немају шта да ми нуде, оне су недобре.... :bravo:

Куку теби учитељице...:hahaha1:
 
Често?!? Више ти људи не верују, шта људи, ма жене....



Оне које немају шта да ми нуде, оне су недобре.... :bravo:

Куку теби учитељице...:hahaha1:
Ne znam koji problem imaš pa se pronalaziš , prvo to, drugo, tvoja analiza konteksta mojih rečenica je jako zanimljiva. Možda otvorim temu i o tome :P inače, pokušaji omalovažavanja me ne pogađaju , znaš već ;)
 
Стигла коњица у помоћ, чекамо Паулу...:lol:
Нећу ја овде ништа да пишем, не бих ни знала шта да кажем...колико је то често?
Можда ређе него што нам се чини, можда дође до презасићења, можда та жена у кући није баш тако дивна како нама изгледа...
И опет сам написала :roll:
 
Ne znam koji problem imaš pa se pronalaziš , prvo to, drugo, tvoja analiza konteksta mojih rečenica je jako zanimljiva. Možda otvorim temu i o tome :P inače, pokušaji omalovažavanja me ne pogađaju , znaš već ;)

Извини, опрости, извини са шлагом, мајке ми моје миле, нећу више никада, часна Титова пионирска реч,...
 
Često imam prilike da pročitam ili u svojoj okolini čujem primere kako muškarci ostavljaju dobre žene( pod dobre žene, podrazumevam one koje imaju šta da ponude, koje su kao osobe kvalitetne, izgled nije presudan u ovom slučaju niti se o njemu raspravlja) .Šta je razlog tome, da li im dosadi da neko bude dobar prema njima, pa bi malo drame ?
Vise od 90% za one koje ja znam su dobili mnogo gore uslove za zivot,posle prvog braka.Mnogo je tu razloga,ali mislim da je umisljenost,najveci razlog zbog razilazenja.
 
Нећу ја овде ништа да пишем, не бих ни знала шта да кажем...колико је то често?
Можда ређе него што нам се чини, можда дође до презасићења, можда та жена у кући није баш тако дивна како нама изгледа...
И опет сам написала :roll:

Ма добре сте све, неке за кујну, неке за кревет, а неке за кисељење купуса... :lol:
 
Питање би требало да буде... зашто добре жене бирају лоше мушкарце?

О овим темама је већ било речи на форуму и један закључак би могао бити примитивни инстинкт жене да изабере насилног/лошег мушкарца који је пијанац или наркоман.
Ako muškarac ostavi dobru ženu ne mora da znači da je on loš muškarac. Možda ne zna šta želi, možda nije svestan kakvu ženu ima, možda vuče neke repove prošlosti, možda ne želi da se veže, možda je u šumi...
 
Često imam prilike da pročitam ili u svojoj okolini čujem primere kako muškarci ostavljaju dobre žene( pod dobre žene, podrazumevam one koje imaju šta da ponude, koje su kao osobe kvalitetne, izgled nije presudan u ovom slučaju niti se o njemu raspravlja) .Šta je razlog tome, da li im dosadi da neko bude dobar prema njima, pa bi malo drame ?
Ja mislim da su posredi kompleksi, neka neostvarenost i nedovoljnost.
Druga opcija je ono stereotipno - našao mlađu i lepšu, ail ovako kako si postavila to nije slučaj.
Muškarci su prepuni kompleksa.
 

Back
Top