Zašto Milivoj Ašner nikako da bude izručen Hrvatskoj ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Laci, sram te bilo, ti nesposobni moderatoru što ne dozvoljavaš našim poštenim i moralnim komšijama da nas ubede kako su se u Jasenovcu, Staroj Gradišci, Jadovnu, na Pagu itd. par desetina Srba samoubili najbezbolnijim načinom (presecanjem vratnih arterija), i što ne dozvoljavaš da nam objasne da su Srbi u stvari nasilno posrbljeni Katolici koji su sagradili Visoke Dečane i druge manastire...

Srami se što tvrdiš da su Pavelić, Norac, Merčep, Glavaš i ostali zločinci...

I što ne dozvoljavaš druge slične istine da izbiju na videlo...

Stidi se i smesta podnesi ostavku...
 
laci,Vi ste nesposoban moderator.
nebi me čudilo ni da vidite bijele miševe,čim stvarate takve zaključke kao u ovom postu.

ja nacizam OSUĐUJEM.

za hitlera tvrdim da je bio debilno smeće.

za tita isto to tvrdim.

za dražu i pavelića ne.

a Vas podsjećam na iskazani autizam prilikom mog baniranja kad ste me optužili da lažiram povijest.
a ja sam CITIRAO tekstove i naveo autore.

kužite razliku ili Vam moram dodatno objašnjavati?

ps.
ne dovodim u pitanje Vašu inteligenciju,samo nudim dodatno pojašnjenje.

Nabacivanje kratkih poluistina u "istorijskom" tonu, s preciznom konotacijom > to je ono što radiš ... I ne treba ništa da mi objašnjavaš. Moje je bilo da te ponovo upozorim.
 
Pa to je bar lako (mislim razlučiti ko je žrtva, a ko ****)...

Žrtve su nekih 400.000 Hrvata proteranih iz Srbije (npr. iz okoline Subotice), zatim isto tako proterani Mađari, Rusini, Muslimani iz Raške oblasti i drugi neSrbi iz Srbije, a zločinci su nekih milion Srba koji su "dobrovoljno" otišli iz Hrvatske, Hrvatsko-muslimanske federacije i sa Kosmeta da žive u vilama koje se još nazivaju "kolektivni smeštaji", "barake" i sl.

Eto, jesi li srećan???

ako govorimo o ratu 1991 - 1995. godine,onda govorimo o žrtvama miloševićeve politike.

val nasilja pokrenuo je milošević.
 
Nabacivanje kratkih poluistina u "istorijskom" tonu, s preciznom konotacijom > to je ono što radiš ... I ne treba ništa da mi objašnjavaš. Moje je bilo da te ponovo upozorim.

"poluistine" vidite samo Vi.

srpski posjetitelji ovog foruma morali bi imati priliku čuti i druge činjenice,a ne samo one koje vi mislite da trebaju čuti.

njima ostavite da donesu sud i zaključak o čemu se radi.

to što Vi radite besramno je i vrijeđa poštene srbe.
 
ako govorimo o ratu 1991 - 1995. godine,onda govorimo o žrtvama miloševićeve politike.

val nasilja pokrenuo je milošević.

Jeste, sećam se u januaru 1991. godine onog dokumentarca koji je snimio KOS i koji je objavljen i na HRT gde Josip Manolić kaže: "Ići od vrata do vrata i pucati iz malokalibarskog oružja Srbinu u stomak da duže umire i da se duže muči..."
 
Laci, sram te bilo, ti nesposobni moderatoru što ne dozvoljavaš našim poštenim i moralnim komšijama da nas ubede kako su se u Jasenovcu, Staroj Gradišci, Jadovnu, na Pagu itd. par desetina Srba samoubili najbezbolnijim načinom (presecanjem vratnih arterija), i što ne dozvoljavaš da nam objasne da su Srbi u stvari nasilno posrbljeni Katolici koji su sagradili Visoke Dečane i druge manastire...

Srami se što tvrdiš da su Pavelić, Norac, Merčep, Glavaš i ostali zločinci...

I što ne dozvoljavaš druge slične istine da izbiju na videlo...

Stidi se i smesta podnesi ostavku...

dragec,bojite li se Vi onoga što ja govorim?

u čemu je problem?
 
Jeste, sećam se u januaru 1991. godine onog dokumentarca koji je snimio KOS i koji je objavljen i na HRT gde Josip Manolić kaže: "Ići od vrata do vrata i pucati iz malokalibarskog oružja Srbinu u stomak da duže umire i da se duže muči..."

ahaaaaa...mislite na KLJUČNI dokaz koji koristi hag u procesu protiv hrvatskih čelnika?:)

ups.....provedeno je vještačenje i hag je snimku odbacio kao nevjerodostojnu.

hoćete me banirati zbog toga?

otkrio sam da je snimka lažna.
 
"poluistine" vidite samo Vi.

srpski posjetitelji ovog foruma morali bi imati priliku čuti i druge činjenice,a ne samo one koje vi mislite da trebaju čuti.

njima ostavite da donesu sud i zaključak o čemu se radi.

to što Vi radite besramno je i vrijeđa poštene srbe.

Pošteni Srbi će mi već zameriti sami ... i zameraju mi ali ne na polju koji ti misliš.

Najbesramnija je činjanica da su Srbi posle rata pristali na Titovu ujdurmu da NDH rehabilituje integrišući je u novu "čistu" federaciju, spasi je plaćanja odštete itd. "Platili ste" a mi pristali - time što je Srbima dat statusa naroda u definisanju "nove čiste republike Hrvatske". To je nešto za šta nikad neću shvatiti razloge ...
 
"poluistine" vidite samo Vi.

srpski posjetitelji ovog foruma morali bi imati priliku čuti i druge činjenice,a ne samo one koje vi mislite da trebaju čuti.

njima ostavite da donesu sud i zaključak o čemu se radi.

to što Vi radite besramno je i vrijeđa poštene srbe.

A pošteni Srbi bi po tebi trebali da prihvate:

- Da je u Jasenovcu ubijeno samo 40.000-80.000 Srba.
- Da su Srbi iz Krajine najednom, preko noći postali uljezi, okupatori svoje zemlje i teroristi koji tamane Hrvate, pa su ovi (sve pošteni i dobri) morali da u "legalnoj i legitimnoj" akciji Miljevački plato, Medački džep Bljesak i Oluja primire te gadne i zle Srbe - teroriste sve koristeći pendreke, suzavac i gumene metke...
- Da su potom isti ti Krajišnici kada su uvideli da se njih nekoliko hiljada samoubilo, odlučili (ovi ostali) da napuste (ne svoju zemlju i kuće) nego tuđe - okupirane i odu da žive po kojekakvim šupama i barakama...

itd. itd. itd...

E, ako pošteni Srbi tako razmišljaju, onda sam i ja nepošteni i zaglupljeni Srbin... :roll:
 
Pošteni Srbi će mi već zameriti sami ... ..


dajte im šansu da čuju i drugačije objašnjenje od onoga lažnoga koje inkvizitorskim metodama branite.

dozvolite ljudima da uporede i donesu sami zaključke,ne kljukajte ih jednoumljem i besmislicama.

ako ste uvjereni da ja ne govorim istinu,nema razloga za strah,"pročitat" će me i shvatiti o čemu se radi.
 
dragec,bojite li se Vi onoga što ja govorim?

u čemu je problem?

Problem je u tebi i tvojim postovima...

Jer... postoje samo tri moguća razloga zbog kojih ti pišeš ove gluposti...

1. Plaćen si za ovo od strane hrvatskog propagandnog lobija... u šta sumnjam...
2. Toliki si šovinista i nacionalista da to pišeš iako znaš da nije istina...
3. Stvarno veruješ u to što pišeš...

U slučaju da je ovo treće, onda se ozbiljno brinem za tvoje mentalno i psihičko zdravlje... :roll:
 
Problem je u tebi i tvojim postovima...

Jer... postoje samo tri moguća razloga zbog kojih ti pišeš ove gluposti...

1. Plaćen si za ovo od strane hrvatskog propagandnog lobija... u šta sumnjam...
2. Toliki si šovinista i nacionalista da to pišeš iako znaš da nije istina...
3. Stvarno veruješ u to što pišeš...

U slučaju da je ovo treće, onda se ozbiljno brinem za tvoje mentalno i psihičko zdravlje... :roll:

a što ja to problematično pišem pa Vas hvata strah?
 
ahaaaaa...mislite na KLJUČNI dokaz koji koristi hag u procesu protiv hrvatskih čelnika?:)

ups.....provedeno je vještačenje i hag je snimku odbacio kao nevjerodostojnu.

hoćete me banirati zbog toga?

otkrio sam da je snimka lažna.

Auuu hebote... a gde nađoše ovi KOS-ci toliko likova koji su odglumili Manolića i kompaniju...
Jesu li dobili oskara za specijalne efekte i montažu...

Hajde sada daj nam neki nehrvatski link koji potvrđuje tvoje tvrdnje.
 
a što ja to problematično pišem pa Vas hvata strah?

Strah????
Pa jesi li ti normalan...
Jedino što me hvata je mučnina i žgaravica kada vidim da ti stvarno veruješ u to što pišeš i da možeš na jednom ovako dobrom forumu bez posledica da seješ i širiš najgori nacizam i šovinizam zbog kojeg bi npr. u Austriji zaradio dugogodišnju robiju kao onaj pisac iz Velike Britanije...
 
o kakvoj Vi krajini govorite?

krajina je nelegitimna i zločinačka tvorevina,produkt miloševićeve zločinačke politike.

morate se pomiriti sa činjenicom da se radi o dijelu hrvatskog teritorija koji su okupirali teroristi.

Pa ti si totalno odlepio :shock:
Hajde objsni mi kako su mogli da okupiraju svoje kuće i zemlju...

Ma šetaj bre... vidim da tebi nisu sve koze na broju...
 
Auuu hebote... a gde nađoše ovi KOS-ci toliko likova koji su odglumili Manolića i kompaniju...
Jesu li dobili oskara za specijalne efekte i montažu...

Hajde sada daj nam neki nehrvatski link koji potvrđuje tvoje tvrdnje.

ne potežite vraga jer će te se pokajati.

dovoljno je samo da se zna da špegelj i boljkovac nisu haški osumnjičenici.

a ako baš inzistirate,udovoljit ću Vam želi i dati neke tekstove.
 
Pa ti si totalno odlepio :shock:
Hajde objsni mi kako su mogli da okupiraju svoje kuće i zemlju...

Ma šetaj bre... vidim da tebi nisu sve koze na broju...

Pa normalnoi da je odlepio, kad je Mladen Petric ispustio historijsku priliku da se zaustavi osmanlijsko osvajanje Beca.
Nego, nesto ste slaba zadnja potpora hriscanstva, kaj ne?
 
A pošteni Srbi bi po tebi trebali da prihvate:

- Da je u Jasenovcu ubijeno samo 40.000-80.000 Srba.
- Da su Srbi iz Krajine najednom, preko noći postali uljezi, okupatori svoje zemlje i teroristi koji tamane Hrvate, pa su ovi (sve pošteni i dobri) morali da u "legalnoj i legitimnoj" akciji Miljevački plato, Medački džep Bljesak i Oluja primire te gadne i zle Srbe - teroriste sve koristeći pendreke, suzavac i gumene metke...
- Da su potom isti ti Krajišnici kada su uvideli da se njih nekoliko hiljada samoubilo, odlučili (ovi ostali) da napuste (ne svoju zemlju i kuće) nego tuđe - okupirane i odu da žive po kojekakvim šupama i barakama...

itd. itd. itd...

E, ako pošteni Srbi tako razmišljaju, onda sam i ja nepošteni i zaglupljeni Srbin... :roll:
-zašto "Samo" 40 000-80 000 ubijenih srba. kao da je to malo. to je hrvatska sramota koja će nas vjekovima pratiti.
- srbi su preko noći se naoružali, neodzvolivši hrvatskoju držai suverinitet na svom području, ubijali i iseljavali hrvatski narod sa svojih vjekovnih ognjišta, a na što je nakon 4 godine naoružavanja, hrvatsa država izvela vojnoredarstvene akcije bljesak i oluju kojom prilikom su pod suverenitet vračeni okupirani dijelovi zemlje.
- zašto su građani hrvatske sa okupiranih područja otišli to je tema o kojoj možemo raspravljati.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top