Zašto Milivoj Ašner nikako da bude izručen Hrvatskoj ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
hrvati su u balunu. OK. ajde mi objasni onda kako su još i slovenci, i bosanci, i šiptari, i crnogorci u balunu, a samo ste vi ispravni. ima jedna poslovica u mom kraju, a glasi ovako" ako ti neko kaže da si magarac, udari ga, a ako ti trojica kažu da si magarac uzmi samar (sedlo) i stavi ga na sebe". mislim da bi ta poslovica vama trebala otvorit oči

A ti meni objasni kako to da je većina Srba nestala iz Slovenije, Hrvatske, muslimansko-hrvatske federacije i sa KiM, a iz zločinačke i genocidne Srbije nije morao da ode niko :shock: kao što je nedavno u intervjuu priznala čak i Karla Del Ponte ???

Eto, baš me zanima...
 
kako se rimsko carstvo širilo na istok tako je Carigrad preuzimao sve veću vlast i pistajao politički centar, dok je centar vjere bio Rim. što hoće reći da je Carigrad izdao rimokatoličku vjeru i stvorio novu, iliti ga nisu hrvati prešli sa pravoslavlja na krščanstvo nego obrnuto, pravoslavci su bili rimokatolici i izdali rim.

Ma kakva izdaja, samo su se podelili na 2 dela.
Kao dva brata kad se razdvoje,
BTW ja sam ateista.:mrgreen:
 
A ti meni objasni kako to da je većina Srba nestala iz Slovenije, Hrvatske, muslimansko-hrvatske federacije i sa KiM, a iz zločinačke i genocidne Srbije nije morao da ode niko :shock: kao što je nedavno u intervjuu priznala čak i Karla Del Ponte ???

Eto, baš me zanima...

evo ovako. u sloveniji im je bolje nego u srbiji pa su se samo prešutno odrekli srbije i postali janezi. u hrvatskoj je velika večina ostala (osim onih iz okupiranih područja gdje su srbi digli bunu i oružjem htjeli odcjepit dio teritorija hrvatske od matice zemlje) i danas su građani RH koji imaju svoju vjeru, koji sjede u hrvatskom saboru, žive i rade i ne fali im tičijeg mlika. u bosni kao i u kosovu samo "budalasti" srbin bi moga ostati i očekivat da mu se ništa ne dogodi poslije tolikog zla koje ste u tim državama i pokrajinama naravili. iako osobno bih volio (poslije sinočnjeg slavlja boosanaca Turske pobjede) da ste muslimane istjerali iz države (u tursku).
 
Ma kakva izdaja, samo su se podelili na 2 dela.
Kao dva brata kad se razdvoje,
BTW ja sam ateista.:mrgreen:

a ateista si zato što su crveni od 45 nadalje zabranjivali vjeru, a za što ne vidim nikakvu logiku. vjera izvan politike kome je smetnja? neznam baš dali tvoja baka ne slavi božić, uskrs ili neki drugi, ni sam neznam koji, srpski vjerski blagdan.
 
evo ovako. u sloveniji im je bolje nego u srbiji pa su se samo prešutno odrekli srbije i postali janezi. u hrvatskoj je velika večina ostala (osim onih iz okupiranih područja gdje su srbi digli bunu i oružjem htjeli odcjepit dio teritorija hrvatske od matice zemlje) i danas su građani RH koji imaju svoju vjeru, koji sjede u hrvatskom saboru, žive i rade i ne fali im tičijeg mlika. u bosni kao i u kosovu samo "budalasti" srbin bi moga ostati i očekivat da mu se ništa ne dogodi poslije tolikog zla koje ste u tim državama i pokrajinama naravili.

Ovo je takva nabuloza, laž i glupost da ne vredi ni komentarisati...

iako osobno bih volio (poslije sinočnjeg slavlja boosanaca Turske pobjede) da ste muslimane istjerali iz države (u tursku).

Kako da istjeramo "hrvatsko cvijeće" sa kojima ste zajedno ubijali i proterivali Srbe iz Mostara i zapadne Hercegovine :shock:

Zaključak... stvarno ne vredi sa tobom razgovarati...

Ovaj put ZBOGOM ZAUVEK !!!
 
Ovo je takva nabuloza, laž i glupost da ne vredi ni komentarisati...



Kako da istjeramo "hrvatsko cvijeće" sa kojima ste zajedno ubijali i proterivali Srbe iz Mostara i zapadne Hercegovine :shock:

Zaključak... stvarno ne vredi sa tobom razgovarati...

Ovaj put ZBOGOM ZAUVEK !!!

kakva laž? pogledaj slovnske reprezentativce u košarci, nogometu, rukometu i ostalim sportovima. pola srba? zar nije istina.
3 saborska zastupnika srbina u hrvatskom saboru. vaga koja je donijela koaliciji prevlast na izborima prije par mjesevi. zar nije istina?
o bosni i kosovu ne bih sada preopširno je. možda nekom drugom prilikom.
 
kakva laž? pogledaj slovnske reprezentativce u košarci, nogometu, rukometu i ostalim sportovima. pola srba? zar nije istina.
3 saborska zastupnika srbina u hrvatskom saboru. vaga koja je donijela koaliciji prevlast na izborima prije par mjesevi. zar nije istina?
o bosni i kosovu ne bih sada preopširno je. možda nekom drugom prilikom.

u srbiji vlada mit da u hrvatskoj nema vise srba,isto tako i u bosni
a ja samo pitam..jeli bilo u krajini hrvata?
jeli ima u rs muslimana i hrvata
ko zanje grad,poznje oluju
znaci,nema plakanja i kukanja za onim sto je izgubljeno.......srbi su prvi proterali hrvate sa svoje teritorije...ovi su se 95 isto ofanzivom vratili,i proterali srbe
muslimane u bih necu komentarisati
kosovo jos manje....neznam sta je bilo za ocekivati srbima kada se vrate siptari? da ih maze?
pritom,srbe iz hrvatske i bosne,nikako nemozemo uporedjivati sa srbima iz srbije...ogromne su razlike
sada vise nisu,jer su u srbiji...pojeli su gohno tamo kod kuce...i moraju da cute
ja ih pamtim i iz nekog drugog vremena...kada su se vatali za glavu gde su dosli....kako su verovali u mit o beogradu...kako je srbija prljava,a srbi cigani
tu su retoriku naucili od svojih zemljaka
ja pamtim dobro,retko lazem.....to mi je mozda i mana

tek sd videh,citirao sam pogresan post....no nema veze
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top