Zar ni jedna ne zeli ozbiljnu vezu?

druze...posto sam se toliko zabrinuo za tebe da ne mogu da spavam...resio sam da se ti i ja lepo upoznamo i da krenemo gradom da t nadjemo devojku...moja prva stavka gde idemo da je trazimo je biblioteka pa recimo muzej..... hm.... (sad se pitam da li sam ja normalan ? ) :)

@sonya skarlet ZNAM :)
 
druze...posto sam se toliko zabrinuo za tebe da ne mogu da spavam...resio sam da se ti i ja lepo upoznamo i da krenemo gradom da t nadjemo devojku...moja prva stavka gde idemo da je trazimo je biblioteka pa recimo muzej..... hm.... (sad se pitam da li sam ja normalan ? ) :)

@sonya skarlet ZNAM :)

muvas devojke po bibliotekama?:)
...ako krenete u Narodni,moz se desi da nabasate na mene...dodjem ponekad da blejim pred Pajinim slikama...:roll:
...i tada ne volim da me bilo ko uznemirava;-)
nije ti to bas dobra strategija:lol:
 
Imam 19 god., do sada imao samo tri devijke. zelim da imam devijku ali to mi nikad ne polazi za rukom,I to sto dodje ona hoce na jedno vece! Takvu devojku ne zelim, zelim devojku kojoj nece biti bitan moj izgled, moje imovno stanje,.... zaelim da joj ja budem bitan, kao osoba.... Padam u sve vece ocajanje zbog toga. Za proslu novu godinu sam otisao kuci jer su svi plesali sa nekim, sve srecni parovi, a ja sa luzerima iz kraja! Bedak zar ne? Da li je ova faza normalna ili treba da se zabrinem?

Iz svega do sada sto si "srocio" ovde...mislim da bi mnoge devojke zelele da budu stobom,ali moraju prvo da imaju sansu da te upoznaju...Pretpostavljam da imas neko drustvanjce(sa svojih 19 godina:-)),pa se potrudi da vise izlazis...ili probaj da pravis mini okupljanja (ako imas uslove)...ali moras da se potrudis da prikazes ono najbolje..znaci ako ti izgled nije jaci atribut,mozda si duhovit,ili si nacitan ili umes da slusas druge...
...ja bih rekla da si prilicno fin,i znam da ima devojaka koje padaju bas na to.
 
Hehe vidim ja da ni Insolitus nema lepsu polovinu:-)
To vam je simpaticna strategija-vas dvojica ruku pod ruku pa u potragu:-)
I cisto da napisem, pravo je uzivanje citati temu u kojoj dva muskarca traze ljubav a ne sex hehe. I to jos biblioteka, muzej, park... Ulepsali ste mi dan saznanjem da takvi jos uvek nisu iscezli;-)
 
Hehe vidim ja da ni Insolitus nema lepsu polovinu:-)
To vam je simpaticna strategija-vas dvojica ruku pod ruku pa u potragu:-)
I cisto da napisem, pravo je uzivanje citati temu u kojoj dva muskarca traze ljubav a ne sex hehe. I to jos biblioteka, muzej, park... Ulepsali ste mi dan saznanjem da takvi jos uvek nisu iscezli;-)

Naravno da nas ima jos.... Verovatno nas ima jedno 1% kao i (moralno) dobrih devojaka. Zar nisam upravu?
 
Moralne devojke hm ta vrsta je davno istrebljena.......

Ajde donekle i da razumem da muskarci u trenucima depresije tako nesto pomisle ali da to napise devojka... Jel to znaci da tako mislis i o sebi...?:confused:

pa da...ali moze se i preci iz ovo u stvarni mozda smo komsije

Mozda;-)
Razmisljala sam nesto sinoc... Ajde sto je vama problem da nadjete dobru devojku, nego sto ni nama devojkama nije lako da nadjemo nekog takvog decka... A posto vas ovde ima cak komada 2:lol: bilo bi lepo da nam kazete na kakvim mestima se "okupljate"8-) Mislim, ja jos nigde ne naidjoh na takve... A nije da nisam trazila. Mada ocigledno na pogresnim mestima... Jedino nisam gledala po splavovima i slicnim mestima ali tu sumnjam da bih naista na bilo sta iole kultivisano. Mada mozda i gresim:razz:
 

Back
Top