Zar ni jedna ne zeli ozbiljnu vezu?

E ovo je dobro, mnogo njih je PLITKO, govorim o oba pola. Nadam se da cu uspeti pozitivnije da razmisljam, trudicu se, a do tad........:cry:

Ma uspeces ti vec nekako,opet ne sastoji se zivot samo od veza ima tu jos mnogo toga(i ne mogu da verujem da ja veciti pesimista ovo kazem) npr drustvo,porodica i jos mnogo slatkih malih stvari koji u***ni life cine boljim.
Zato nema razloga za taj tuzni smile,sigurna sam da ako nabacis malo samopouzdanja i ako budes pozitivno razmisljao,da ces naci devojku o kojoj oduvek sanjas

Znaci zakljucak iz svega ovoga NE :cry: NEGO :-P
 
ma decko jos si ti mlad za ozbiljno vezivanje,ima vremena za to jer je citav zivot pred tobom:razz:...nego,menjaj sada sto vise devojaka mozes da se kasnije ne bi kajao kako si ih malo imao:wink:

Врло педагошки... Прави савет... Да ли онда уопште треба причати о морално посрнулој нацији, о промискуитету из којег се "рађају" све саме гадости, о нежељеним трудноћама и абортусима у 15, 16 години!
Далеко било оваквих савета!
 
Врло педагошки... Прави савет... Да ли онда уопште треба причати о морално посрнулој нацији, о промискуитету из којег се "рађају" све саме гадости, о нежељеним трудноћама и абортусима у 15, 16 години!
Далеко било оваквих савета!

kad sam rekla da menja sto vise devojaka nisam mislila u "sexualnom" pogledu:roll:...nego,da u tim godinama nikako ne shvata vezu preozbiljno da ne bi doslo do nezeljenih stvarcica od kojih si ti vec neke nabrojao:wink:
ako je neko protiv,onda sam to ja,da deca sa 15 i 16 godina imaju redovan ili bilo kakav sex:shock:...to,po mom skromnom misljenju,nije na mestu:razz:
 
Imam 19 god., do sada imao samo tri devijke. zelim da imam devijku ali to mi nikad ne polazi za rukom,I to sto dodje ona hoce na jedno vece! Takvu devojku ne zelim, zelim devojku kojoj nece biti bitan moj izgled, moje imovno stanje,.... zaelim da joj ja budem bitan, kao osoba.... Padam u sve vece ocajanje zbog toga. Za proslu novu godinu sam otisao kuci jer su svi plesali sa nekim, sve srecni parovi, a ja sa luzerima iz kraja! Bedak zar ne? Da li je ova faza normalna ili treba da se zabrinem?

to se zove pubertet
 

Back
Top