Zar ni jedna ne zeli ozbiljnu vezu?

nogi.jpg
 
Kako kojoj...
Cinjenica je da je u danasnje vreme i u ovakvoj zemlji devojakama mnogo draze da im decko ima para bar toliko da ih povremeno negde izvede, kupi neki pokloncic(ne pricam o pokloncicu u vidu BMW-a:-)) nego da imaju nekog sa kim ce samo sedeti kod kuce.
Sto se lepote tice... To ne znam sta da ti napisem, jer ne znam da li je tvoje misljenje o sebi realno ili ne. Mozda ti mislis da si ruzan jer lupam imas bubuljice, nisi nabildovan... Svaka krpa nadje zakrpu(ne mislim ovo u negativnom kontekstu), hocu da kazem da se mozda neces svideti najboljoj ribi u gradu ali nekoj prosecnoj devojci verovatno hoces. Niko nije toliko ruzan da se bas nikome ne svidi:-)
Daklem, bitan je stav. Ako i nemas mnogo para(racunam da imas bar toliko da priustis devojci po neki provod, ne vole sve devojke svaki dan da vise na splavovima, niti imaju vremena) i nisi mister univerzuma pokusaj malo da poradis na samopouzdanju, sigurno imas neki kvalitet-mozda si duhovit, mozda si veseo, mozda dobro igras... Ima milion stvari na koje obicne devojke padaju... I normalno, budes li kukao kako si sav jadan nikakav i sazaljevao sebe, devojke ce te u sirokom luku izbegavati. I sad stara svima dobro poznata: Ako ti ne volis sebe kako ce te drugi( u ovom slucaju devojka) voleti?
Ajd srecno i osmeh na lice;-)
 
Imam 19 god., do sada imao samo tri devijke. zelim da imam devijku ali to mi nikad ne polazi za rukom,I to sto dodje ona hoce na jedno vece! Takvu devojku ne zelim, zelim devojku kojoj nece biti bitan moj izgled, moje imovno stanje,.... zaelim da joj ja budem bitan, kao osoba.... Padam u sve vece ocajanje zbog toga. Za proslu novu godinu sam otisao kuci jer su svi plesali sa nekim, sve srecni parovi, a ja sa luzerima iz kraja! Bedak zar ne? Da li je ova faza normalna ili treba da se zabrinem?

Naravno da ne trebas da brines,pa i ja sam u istoj korpi,nije lako naci nekog ko ce zapravo da vidi kakav si vecina samo gleda spoljasnji izgled i zainteresovana je samo za veze za jednu noc,ali jbg sta ces tako je to danas.
Jedino sto nam preostaje da se nadamo da cemo jednog dana da naletimo na nekog ko nije tako plitak
Volela bi da je ovaj svet bolji ali nije........
 

Back
Top